رژیم لاغری جاستین بیبر که بسیار در آمریکا غوغا به پا کرده است.یکی چربی سوزی و لاغری سریع بازیگران و ستاره های هالیوودی همیشه موضوعی بوده است که برای جویندگان راه و روش لاغری سوال بوده است. علاوه برتمام نکات مهم تناسب اندام هالیوودی ها تداوم در انجام و مسر بودن آنها در رسیدن به اندام و وزن ایده آل شاید یکی از نکات قابل توجه باشد در این مقاله از روش هایی که جاستین بیبر برای لاغری استفاده کرده بیشتر صحبت خواهیم کرد با ماهمراه شوید.

رژیم لاغری جاستین بیبر
رژیم لاغری جاستین بیبر-کلینیک رسپینا

رژیم لاغری جاستین بیبر – چربی سوزی به روش او :

این ستاره ی موسیقی مورد غلاقه ی بسیاری از جوان هاست این خواننده جوان بیشتر ساعات روزش را با تمرین های ورزشی می گذراند و این روزها بیشتر از هر زمانی برای انتخاب و حفظ یک رژیم غذایی سالم تلاش می کند. اگر شما هم دوست دارید مثل جاستین ظاهری لاغر اما ورزشکاری برای خودتان درست کنید، رازهای سلامتش را برایتان خواهیم گفت از نظر بدنی، بیبر یک اکتومورف به شمار می آید. اکتومورف ها حتی اگر قدبلند باشند، لاغرند و حجم چربی و عضله بدن شان کم است.

این ویژگی به علاوه داشتن شانه ها و باسن کوچک باعث می شود که اکتومورف ها قدرت و توان عضلانی پایینی داشته باشند و آسان تر آسیب ببینند بیبر هم از این قاعده مستثنا نیست. او لاغر است و با وجود رژیم غذایی خاص و ورزش هایی که هر روز انجام می دهد، ظاهری ظریف دارد. به همین دلیل جاستین نمی تواند رژیم غذایی پرکالری و سنگینی را که بدنسازها برای عضله سازی می گیرند انتخاب کند و مجبور است برای خورد و خوراکش اصول خاص تری را مورد توجه قرار دهد.

جاستین با کمک مربی بدنسازی و رژیم درمانگرش، توانسته حجم چربی بدن ش را تا یک رقمی شدن پایین بیاورد و با عضلانی تر کردن بدنش تا آنجا که برای یک اکتومورف مقدور است، هیکل سالم و ورزشکاری برای خود بسازد. او هر روز 40 دقیقه ای ورزش می کند. انتخاب چنین شیوه ای برای اکتومورفی مثل بیبر که بدنی ظریف دارند، منطقی است چراکه بدن اکتومورف ها زیر تمرین های سنگین بدنسازی تاب نمی آورد.

پس اگر شما هم یکی از آنها هستید و ایده آل زیبایی اندام از نظرتان جاستین است، بیهوده همه روزتان را به ورزش های سنگینی که می توانند شما را از پا دربیاورند، اختصاص ندهید.باید بدانید که حرکات ورزشی که او در وعده های 40 دقیقه ای اش انجام می دهد، پیچیده و سنگین نیست. راز زیبایی اندام بیبر این است که در تمرین های ورزشی اش، حرکاتی را انتخاب می کند که همزمان اعضای مختلف بدنش را درگیر می کنند. او برای هر قسمت از بدنش، سه تمرین را انجام می دهد و این تمرین ها را در چهار نوبت انجام می دهد؛ یعنی برای هر گروه عضلانی دوازده بار تمرین انجام می دهد و با همین تکرار حرکات، تاثیر آنها را بیشتر می کند.

از جلمه ورزش های مورد علاقه او، پلایومتریک و ورزش های پرشی است. گرچه تمرین های کوتاه اما مستمر ورزشی این هنرمند به سوختن چربی های مازاد بدنش کمک می کند اما بیبر در رژیم غذایی اش هم اصولی را رعایت می کند که به فرآیند چربی سوزی کمک بیشتری کنند. نوشیدن آب و چای سبز فراوان چیزی است که بیبر آن را به جزئی ثابت از زندگی اش تبدیل کرده است

باید بدانید که چای سبز، یک چربی سوز طبیعی است و سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که می تواند سلامت او را تضمین کنند. گذشته از این، در این نوشیدنی میزان زیادی کافئین خوب گنجانده شده که انرژی بیبر برای انجام فعالیت هایش را بیشتر می کند. او به برنامه غذایی روزانه اش مقداری پروتئین هم اضافه می کند تا مطمئن شود عضلاتش همه چیزهایی که برای رشد نیاز دارند را در اختیار گرفته اند.

او رژیم غذایی سالمی دارد اما به خاطر اینکه برای انجام ورزش ها، تمرین ها و پرورش عضلاتش کالری لازم را دریافت کند، هر روز بین چهار تا شش وعده غذا می خورد و اگر روز پرکار و پرجنب و جوشی داشته باشد، تعداد این وعده ها را بیشتر هم می کند او نظم غذایی اش را حفظ می کند و برای آسان شدن هضم غذا، سراغ وعده های کوچک با تعداد بیشتر می رود. همین افزایش تعداد وعده های غذایی به جای بالا بردن حجم غذا در یک وعده، باعث می شود بیبر در عضله سازی موفق تر از همتایانش شود و تاثیر انجام حرکات ورزشی روی بدن و عضلاتش چندبرابر بیشتر دیده شود. بیشترین ابزاری که در ورزش های بیبر به او کمک می کند ، دمبل است.

برای قوی کردن عضلات کمرش بیبر سراغ دمبل زدن به شیوه های مختلف می رود اما در میان همه تمرین هایی که انجام می دهد، آن دسته از حرکات را که مربوط به سینه و بازو است بیشتر از همه حرکات دوست دارد و به عضله سازی در این دو قسمت بدن بیشتر اهمیت می دهد .پرس سینه، هالتر، پرس شانه و دمبل از تمریناتی است که او برای تقویت این ناحیه انجام می دهد. تقویت عضلات بازو هم کاری است که بیبر به آن علاقه دارد و در برنامه ی ورزشی خود حتما ان را انجام می دهد .

به این نکته ی مهم توجه کنید که در تغذیه جاستین بیبر خبری از هله و هوله خواری آخر شب نیست و شاید به همین دلیل است که می تواند از همه کارهایی که در طول روز برای داشتن تناسب اندام انجام داده بهترین نتیجه را بگیرد. او اگر در انتهای شب هوس خوردن چیزی را کند، ترجیح می دهد گرسنگی و میلش به خوراکی خوردن را با مصرف پروتئین از بین ببرد .

علاقه اوبه گیاهخواری یا بهتر بگوییم کم کردن سهم پروتئین های حیوانی و افزایش میزان غذاهای گیاهی در رژیمش، تنها در وعده های غذایی اش خود را نشان نمی دهد. او عاشق نوشیدنی های سبز است و حتی اغلب وقتی در خانه است هم آنها را سفارش می دهد و بسیار علاقه دارد البته او همیشه عاشق این نوشیدنی ها نبوده و اوایل تنها برای حفظ سلامتش سراغ آنها رفته است اما این روزها طعم نوشیدنی ها و اسموتی های سبز یکی از طعم های مورد علاقه جاستین بیبر است.

بیبر میوه ها را هم از رژیم روزانه اش حذف نمی کند؛ البته او با مصرف آبمیوه میانه ای ندارد و ترجیح می دهد میوه های تازه را به جای عصاره شان مصرف کند. این الگوی رژیمی و استایل زندگی شاید بتواند به شما کمک کند تا با الگو برداری و البته مشورت با پزشک به وزن ایده ال برسید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.

14 نظر برای «رژیم لاغری جاستین بیبر چیست؟ 😎»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *