کاهش سایز سریع شکم و پهلو با آب گرم امکان پذیر است؟قسمتی از بدن که هنگام اضافه وزن بسیار بد شکل می شود چربی های اضافه ی اطراف شکم است بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای لاغری شکم هستند، یکی از روش های کاربردی و آسان برای لاغری شکم استفاده از آب گرم است  این روش جدید است و می تواند موثر باشد.

برای مشاوره در زمینه مزوتراپی لاغری شکم کلیک کنید.

امروزه بسیاری از افراد بی تحرک هستند زیرا زندگی ماشینی شده و معمولا تحرکی که باید را نداریم و می دانید که  یکی از عوارض شایع بی تحرکی و پشت میزنشینی بسیاری از افراد در دنیای امروزی چاقی و اضافه وزن است. افراد بی تحرک رفته رفته چاق می شوند و به چاقی شکمی دچار خواهند شد رها شدن از چربی های اطراف شکمی و لاغری کاری طاقت فرساست و با انجام حرکات ورزشی امکان پذیر اما بسیار سخت است اما راه های آسانتری نیز برایکاهش سایز سریع شکم و پهلو بدون رژیم و ورزش وجود دارد.چربی های اطراف شکم نه تنها بد شکل و بد ظاهر هستند بلکه برای سلامت شما هم بسیار خطرناک هستند پس با مقاله ی ما همراه شوید تا به شما بگوییم چگونه با آب گرم از شر این چرب ی ها خلاص شوید .

کاهش سایز سریع شکم و پهلو چه مقدار آب بنوشیم 

کاهش سایز سریع شکم و پهلو

بارها گفته ایم و شنیده اید که نوشیدن هشت لیوان آب در روز توسط متخصصان توصیه شده است . افرادی که تعرق بالایی دارند یا به طور منظم ورزش می کنند، احتمالا به نسبت افرادی که چندان فعال نیستند به آب بیشتری نیاز دارند. لازم است افراد مسن و مادران شیرده نیز نسبت به نوشیدن و جذب آب توجه بیشتری داشته باشند. افرادی که می خواهند لاغر شوند هر روز به حمام بروند زیرا استحمام سبب از بین رفتن بلغم خواهد شد. استحمام در حفظ سلامتی بدن تاثیر زیادی دارد زیرا سبب باز شدن منافذ پوست و تعریق شده و افزایش رطوبت بدن می شود افرادی که تمایل به لاغری و کاهش وزن دارند بهتر است هر روز صبح و ناشتا و قبل از استحمام روزانه آب بنوشند.طولانی شدن مدت استحمام سبب سستی جسم، آسیب عصب، تحلیل حرارت غریزی و کم اشتهایی نسبت به غذا خواهد شد.

نوشیدن آب گرم – از بین رفتن چربی های شکم 

کاهش سایز سریع شکم و پهلو

جالب است بدانید که آب گرم سبب پاکسازی چربی های مواد غذایی به جامانده در سیستم گوارشی می شود و سبب افزایش هضم مواد غذایی می شود. آب گرم با پاک کردن مواد سمی از بدن مشکلات نفخ معده و یبوست را درمان می کند . در میان هر وعده غذایی یا بعد از هر وعده غذایی مقداری آب گرم به صورت جرعه جرعه و آهسته بنوشید به جای خوردن آب معمولی از آب گرم استفاده شود حتما شنیده اید که نوشیدن روزانه مقداری آب گرم منافع بسیار زیادی برای سلامتی بدن و کاهش وزن بدن دارد. خوردن آب گرم بعد از هر وعده غذایی سبب هضم بهتر مواد غذایی و کارکرد دستگاه گوارش می شود.برای کاهش وزن و افزایش سرعت متابولیسم بدن روزانه قبل از هر وعده غذایی آب بنوشید.

کمپرس آب جوش – کاهش سایز سریع شکم و پهلو :

کاهش سایز سریع شکم و پهلو

توجه کنید که گذاشتن کمپرس های مخصوص آب داغ چندین بار در روز سبب کاهش سایز سریع شکم و پهلو خواهد شد. بررسی ها  ثابت کرده است که افرادی که آب جوش و ولرم زیاد مصرف می کنند و چندین مرتبه در روز شکم خود را با آب داغ ماساژ می دهند سریعتر لاغر می شوند . آب جوش با افزایش شریان های خونی در توده های چربی تحرک ایجاد می کند و سبب کاهش تراکم و انباشته شدن آن ها می شود البته که در خوردن مقدار غذا و دریافت کالری و رعایت رژیم لاغری خود هم باید کوشا باشید .

شکم بزرگ – مشکلات شکمی – نوشیدن آب گرم  :

کاهش سایز سریع شکم و پهلو

می دانید که گاهی داشتن یبوست سبب بزرگ به نظر رسیدن شکم شما است برای درمان یبوست شما نیاز به نوشیدن آب دارید. آب گرم جریان گردش خون را افزایش می دهد و به نرم تر کردن روده ها کمک می کند ، نوشیدن آب گرم برای سم زدایی هم بسیار مفید است می دانید که برای لاغری و کاهش وزن شما به سم زدایی هم نیاز دارید  و برای سم زدایی بدن لازم است که آبی که می نوشید هم دمای بدن و یا آب گرم باشد. می توانید به آب گرم آب لیمو تازه، دارچین، کرفس، خیار و نعناع تازه اضافه کنید. همچنین نوشیدن اب گرم سبب تسکین درد هم هست نوشیدن آب گرم برای درمان سردرد و یا التهاب بدن ضروری است . استفاده از آب گرم سبب جریان بهتر خون در خانم هایی که درد های قاعده گی دارند خواهد شد ودردهای قاعدگی را کاهش می دهد. می دانید که نوشیدن آب گرم برای هضم مواد غذایی بسیار لازم وضروری است توصیه می کنیم تاشتا اب گرم بنوشید زیرا نوشیدن آب گرم ناشتا هنگام صبح سبب افزایش فعالیت سیستم گوارشی و هضم غذا می گردد.

ارتباط کالری دریافتی و نوشیدن آب :

کاهش سایز سریع شکم و پهلو

توجه داشته باشید که ازآنجایی‌که آب به‌طور طبیعی بدون کالری است به‌صورت کلی می‌تواند با کاهش کالری دریافتی افراد ارتباط داشته باشد وقتی آب بیشتری مصرف می‌کنید، نوشیدنی‌های پرکالری دیگری که اغلب دارای قند هستند مثل نوشابه‌ها، آب‌میوه‌ها را کمتر مصرف می‌کنید و این باعث کاهش کالری دریافتی افراد می‌شود که به نوعی باعث کاهش سایز سریع شکم و پهلو می شود؛ در حقیقت این مورد نیز به نوعی تاثیر آب بر لاغری را نشان می دهد. بررسی ها نشان داده‌اند که افرادی که اغلب آب بیشتری می‌نوشند به‌طور میانگین نه درصد کالری کمتری نسبت به سایر افراد دریافت می‌کنند.

همچنین نوشیدن آب از افزایش وزن در طولانی‌مدت جلوگیری می‌کند. به‌طور متوسط افراد 1.45 کیلوگرم در هر 4 سال افزایش وزن‌ دارند. این مقدار کاهش می‌تواند به‌صورت زیر باشد : اضافه کردن یک فنجان آب: اگر دریافت روزانه آب خود را یک فنجان افزایش دهید، این افزایش وزن 0.13 کیلوگرم کاهش می‌یابد سعی کنید اب را به جای نوشیدنی های پر کالری که عادت به مصرف ان ها دارید جایگزین کنید تشویق کودکان به نوشیدن آب اهمیت بسیاری دارد زیرا می‌تواند از اضافه‌وزن و چاقی در کودکان جلوگیری کند. اگر از همین زمان که کودک هستند عادت به مصرف آب داشته باشند نه در کودکی نه در بزرگ سالی دچار اضافه وزن ناشی از نوشیدن نوشیدنی های پر کالری و مضررات دیگر ان ها نخواهند شد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *