آیا میوه خوارها زنده می مانند؟ |میوه خوار بودن چه تاثیری در بشر می گذارد؟Reviewed by Mehdi kh on Jul 16Rating: 5.0

دکتر شلتون در درمانگاه های روزه داران ۴۰۰۰۰ تن را تحت معالجه قرار داد که در بین آنها بیماران سرطانی نیز وجود داشتند. این روزه داران فقط آب مقطر مینوشیدند. تاکنون آزمایش های بیشماری جهت شیوع ایدز در بین میمون ها که از لحاظ فیزیولوژی بیشترین شباهت را با انسان دارند، انجام گرفته است، اما هیچ کدام از آنها به ایدز مبتلا نشدند. تشابه ارگانیکی بین انسان و میمون بیش از ۹۵٪ است، اما تمام تزریقات واکسن های ایدز بی نتیجه ماند.

برای مشاوره در زمینه لاغری کلیک کنید و از طریق شماره مطب با متخصصان ما در تماس باشید.

این همه مقاومت میمون ها در برابر این ویروس از کجاست؟

چرا انسان این قدر ضعیف و مستعد هر بیماری است؟

انسانی که زندگی حیوانات بی گناه را نیست می کند بی آنکه به این مسئله اهمیت بدهد، باید هم سرطان و ایدز بگیرد. كانت می گوید: انسان با آنچه صاحبش میشود غنی نمی شود، بلکه آنچه با احترام و خواست خود از دست میدهد، او را غنی می سازد سلامت را نمی توان از داروخانه خرید. سلامت فقط از طریق زندگی سالم و همراه با تفکر ممکن می شود.

اما در جوامع بشری چه چیزی حاکم است؟

قرصی بینداز بالا تا درد را حس نکنی، علائم بیماری را فعلا در نطفه خفه کن و به زندگی اشتباه خود ادامه بده، خدا کریم است.

اصولا چرا آدم درد می کشد؟

درد یعنی فریاد بدن برای انرژی بدن به انرژی نیاز دارد. اما از کجا؟

پروفسور اهرت می گوید

«پس از سالها آزمایش و کسب تجربه، جای هیچ گونه شک و ابهامی برایم باقی نمانده که مصرف هر میوه ای به تنهایی نه تنها شفادهنده است، بلکه به نوبه خود غذایی کافی و کامل است و احتیاجی نیست آن را همراه با میوه ای دیگر خورد.» به طور کلی میوه تمام عوامل بیمار کننده را از بین می برد. هر اندازه تو بیشتر خود را از شر فضولات و پس مانده های به اصطلاح غذاها پاک کنی، به همان اندازه درجه حساسیت حس هایت رشد می کند. غذاهای بهشتی تو را به اوج می رسانند، بالا و بالاتر، تا جایی که تو بالاترین حد تندرستی را، چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی، کسب خواهی کرد.

حاضری؟ بفرما! آن وقت برای یک بار هم که شده، مفهوم کلمه بهشت را درک خواهی کرد. آن وقت خواهی فهمید تندرستی یعنی چه. با وجود تمام افسانه های علمی درباره پروتئین، واقعیاتی را کشف می کنی که تاکنون هیچ دانشمندی به آن اشاره نکرده است. خواهی دید چگونه میوه ها که از لحاظ پروتئین درصد کمی دارند، بیشترین انرژی و استقامتی را برایت به ارمغان می آورند که تو در تمام مدت عمرت به یاد نداشته ای. در اینجا من یک بار دیگر این موضوع را گوشزد می کنم که قدرت پاک کنندگی میوه ها بسیار بالاست و تو باید بدانی ممکن است این سالم سازی با کمی درد همراه باشد. خودت را نیاز اسیدهای آلی و طبیعی میوه ها فضولات انبارشده در عمیق ترین نقاط بدن را در خود حل می کنند و این خود عامل تندرستی می شود. حتی داروهای شیمیایی که تو بیست یا چهل سال گذشته مصرف کرده ای و در بدنت انبار شده اند، به بیرون فرستاده می شوند و تو خود به وسیله حس بویایی ات متوجه خروج آنها خواهی شد.

البته دردهایی سطحی به وجود خواهد آمد، اما خود را کنترل کن. این مسئله ممکن است بعد از پنج سال نیز رخ دهد. دکتر هیگ می گوید که اسید آلی موجود در میوه ها بهترین ماده حل کننده اسیداوریک حاصل از غذاهای حیوانی است و اینجاست که بزرگ ترین چوب لای چرخ گذاشتن شروع میشود. نیروی پاک کننده و شفادهنده طبیعت شروع به عمل می کند. اصولا بعد از تغییر غذا از پخته به خام، یکسری بحران های پاکسازی به وجود می آید و محل هایی که تا اندازهای مسدود شده است و خون به آن نمی رسد، شروع به باز شدن می کند. به همین دلیل مشکلاتی خفیف در بدن به وجود می آید، مثل سردرد، بی خوابی، سرگیجه، دل درد، احساس کسالت یا تار شدن چشم. ممکن است فرد تصمیم بگیرد به پزشک یا متخصص تغذیه مراجعه کند یا دوباره به سراغ غذاهای پختنی برود. اینها همه طبیعی است.

کسی که تندرستی واقعی را نمی شناسد، خیلی زود از میدان به در می رود، ولی اگر تحمل کند با رهایی از زندان بیماری ها، پاداش زحمات و محرومیت های خود را خواهد گرفت.پروفسور اهرت می گوید این بحران های سالم سازی به هیچ وجه خطرناک نیستند، گرچه ممکن است خطرناک تلقی شوند. تو نباید یک دفعه تصمیم بگیری و همه چیز را کنار بگذاری، بلکه می توانی عادات غلط را یکی بعد از دیگری رها کنی. به این وسیله راحت تر می توانی خود را به میوه خواری عادت دهی. برای نمونه، مدت چند هفته یا چند ماه صبحانه معمولی ات را رها کن و صبحها فقط میوه بخور. سپس میوه را جانشین شام کن. این را نیز تا چند هفته یا چند ماه ادامه بده. از ماه چهارم به بعد سعی کن برای ناهار هم میوه مصرف کنی.

تمام این تحولات را می توانی خودت برنامه ریزی و اجرا کنی. هیچ اجباری نیست که یک روزه میوهخوار شوی؛ اما هستند کسانی که این کار را یکروزه نیز کرده اند. میتوانی سبزی نیز بخوری. با خوردن انواع سبزی می توانی از بحران های سالم سازی که قبلا به آن اشاره شد، تا اندازهای در امان بمانی و سرعتش را کمتر کنی. می توانی در مورد نوشیدنی های محرک، مانند الکل، قهوه و چای هم به همین صورت عمل کنی و قدم به قدم از شر آنها راحت شوی؛ همچنین سیگار؛ اما وقتی از شر اندوخته های پروتئینی حیوانی خلاص شوی، دیگر علاقه ای به کشیدن سیگار نخواهی داشت. میوه و سیگار باهم جور در نمی آیند. اینها همه تنقلات قابلمه ای هستند. تو هم می توانی از این برنامه ها استفاده کنی. هیچ کس نمی تواند عليه قانون طبیعت مبارزه کند. دانشمندانی که از بیماری های مردم جوامع صنعتی خبر دارند، به جای انتقاد از کتاب سلامت مادام العمر، باید در عقیده خود تجدیدنظر کنند. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − دو =