وقتی مواد خمیری مانند برنج، نان، غلات و ماکارونی تمام راهها را مسدود کرده اند، رساندن انرژی به قسمتهای متعدد بدن ممکن نیست. در نتیجه بدن رنجور و دردناک می شود. دردها روی هم انبار و بر اثر بی توجهی بی درمان می شود و سرانجام به صورت زائده و غده در بدن بروز می کند. البته علم پزشکی همچنان که خود اظهار میدارد، تاکنون نتوانسته برای بیماری سرطان کاری کند، اما در امریکا و آلمان و فرانسه که روش طبیعی تندرستی در آنها طرفدارانی دارد و پزشکان زیادی با این روش کار می کنند، بسیاری از سرطانی ها درمان شده اند. اخیرا در آلمان که این درمان کنندگان در بین مردم محبوب شده اند، اقدامات زیادی در مورد سرطان صورت گرفته است.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید .

این بیماری های مزمن را به بیماریهای لحظهای قابل درمان تبدیل کرد؟

تنها راه این است که تو دوباره به طبیعت خود بازگردی، یعنی فقط میوه بخوری. انسان میوه خوار است و محتویات این همه جعبه های رنگارنگ فقط و فقط بیماری زاست و باید از آنها پرهیز کرد. مسلم است بعد از هر ترک اعتیادی، نوعی ناراحتی برای شخص به وجود می آید که همگی زودگذر است، مانند ترک سیگار که شخص تا سه روز سردرد دارد و عصبی و ناآرام است یا قهوه و چای. آیا می شود خود را با میوه تغذیه کرد و زنده ماند؟ آیا پروتئین لازم به بدن می رسد؟ آیا اسید بدن بالا نمی رود؟ آیا بر اثر بالا بودن درصد مواد قندی در میوه ها قند خون بالا نمی رود و شخص دچار دیابت نمی شود؟ سؤال پشت سؤال؟ بله، می توان کاملا و صددرصد خود را با میوه ها تغذیه کرد و دچار هیچ مشکلی نشد. برعکس، میزان قدرت و توانایی و مقاومت از هر لحاظ، چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ جسمی بالا می رود.

آل را به یاد بیاور که چگونه در آن دمای دائم زیر صفر آلاسکا بهترین موقعیت جسمی و روانی خود را از طریق میوه خواری و ورزش به دست آورد. مشوق خود من کتاب هایی از دکتر والكر و پروفسور اهرت، کتاب غذاهای زنده و خانواده فاتمن بود. این زوج با میوه خواری از شر آلرژی و آسم نجات یافتند. این چنین بود که من در فصل انگور ماهها فقط انگور خوردم بدون اینکه کوچکترین گرایشی به چیزی دیگر داشته باشم و عالی ترین و شاداب ترین و پرانرژی ترین لحظات زندگی ام را در آن روزها گذراندم. مرتب خونم را کنترل می کردم و تعجب آور اینکه پروتئین خونم از  ۹/ ۶ به ۵ / ۷ و ۷ / ۷ افزایش یافته بود. من مدیر برنامه های خودم را که آدمی معمولی بود و غذاهای معمولی می خورد، برای آزمایش پروتئین خون همراه می بردم. او با اینکه غذای گوشتی می خورد، همیشه پروتئین خونش پایین بود. هیچ گونه تضمینی نیست که خون مصرف کنندگان مواد | پروتئین دار حیوانی درصد بالایی از پروتئین داشته باشد. میوه ها به طور متوسط فقط ۱٪ اسید آمینه دارند که از آن پروتئین ساخته می شود.

شیر مادر نیز همین درصد را دارد. مجسم کن نوزادی که ابتدای مرحله رشد و نمو است، تمام احتیاجاتش با همین درصد ناچیز (۱٪) برآورده می شود. اما من و تو که دیگر بدنمان ساخته شده و رشدمان را نیز کرده ایم، درصد پروتئین موجود در میوه ها کاملا برایمان کافی است. آیا با مصرف میوه قند خون بالا می رود؟ نه. با اینکه من ماهها انگور می خوردم که در صد قندش بالاست، همواره قند خونم ۷۵ بود. این آزمایش را نه تنها من، بلکه خیلی ها انجام داده اند که ثابت می کند میوه ها و درصد قند آنها هیچ گونه خطری پیش نخواهند آورد، بلکه شکر مصنوعی، نان، غلات و سیب زمینی است که قند خون را دچار نوسان می کند. قند میوه ها نه تنها مضر نیست، بلکه درصد ویتامین ب ۱۲ را دو برابر می کند.

تمام نظریاتی که علیه میوه خواری شنیده ای، بی اساس و اشتباه هستند. مردم هیچ گاه در دراز مدت میوه خواری را امتحان نکرده اند و چرت و پرت می گویند. یوهانس برندت در کتاب درمان با انگور نوشته است که سرطان معده خود را که پزشکان آن را غیرقابل درمان تشخیص داده بودند، با خوردن انگور درمان کرد. او می نویسد: «دعوت نیروی مغناطیسی خورشید را بپذیر و با انگور، پادشاه میوه ها، خلوت کن. این میوه تمام نیرو و انرژی هدر رفته را ترمیم و بازسازی می کند و به کمک این نیروی حیات بخش می توان از شر سرطان نجات یافت. من کاملا به نیروی اسرار آمیز و شفادهنده انگور ایمان دارم و میدانم که این میوه با داشتن اسید آمینه کافی و اسیدی طبیعی که در دهان مزه شیرین دارد، ضد مواد زائد بدن و همچنین جوانه باکتری هاست. این میوه جراحات لثه ای و کلا عفونت ها را شفا می دهد. ای کسانی که مشکل آرواره و لثه دارید، در فصل انگور هفته ها فقط انگور بخورید. با توجه به اینکه درخت انگور چندین بار با مواد گوگردی سمپاشی می شود، آن را اول با آب گرم بشویید، بعد با آب سرد خنکش کنید و از این میوه اسرار آمیز لذت ببرید، هفته ها و ماهها، اما فقط انگور بخورید نه با میوه یا چیزی دیگر.»

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 1 =