چربی سوزی سریع و لاغری با روش ها و خوراکی های طبیعی که اغلب دسترسی به آنها آسان است.در این مقاله به این خوراکی و مواد غذایی که چربی سوزی می کنند می پردازیم.

خوراکی های مفید و مغذی – لاغری و کاهش وزن سریعتر :

کاهش سریعتر وزن با ماست یونانی :

ماست یونانی طعم بسیار خوبی دارد . ماست یونانی غنی در پروتئین است. پروبیوتیک موجود در ماست و غذاهای تخمیری به باکتری های خوب در فرآیند تولید غذای خوب کمک می کنند.

تخم مرغ :

چربی سوزی و لاغری

باید بدانید که همانند ماست یونانی، مطالعات نشان داد که خوردن تخم مرغ برای صبحانه می تواند باعث شود که احساس کامل تری داشته باشید و کمک کند کالری کمتری در طول روز بخورید به این معنی که آن ها برای کاهش وزن مناسب هستند . تخم مرغ آب پز بزرگ حاوی کم تر از یک گرم کربوهیدرات و منبع عالی پروتیین است تخم مرغ هم چنین حاوی آمینو اسیدها، آنتی اکسیدان ها و چربی های سالم است

شکلات تلخ :

توجه کنید که باید شکلات تیره بخورید تا وزن کم کنید. محققان بر این باورند که ترکیبات شکلات برای قلب سالم کاهش خطر ابتلا به دیابت، کاهش بیماری های قلبی و مرگ و میر مناسب است.

چربی سوزی سریعتر با مصرف مایعات و نوشیدنی ها :

چربی سوزی سریعتر با آب :

توجه کنید که نیازی نیست برای لاغری دنبال چیزهای عجیب و غریب باشید آب هم به لاغری کمک می کند تا می توانید اب بنوشید .

چربی سوزی سریعتر با آّب  لیمو :

چربی سوزی و لاغری

باید بدانید که افزودن آب لیمو به یک لیوان آب می تواند به کاهش وزن نیز کمک کند لیمو حاوی ویتامین ث است یک ماده مغذی که قدرت کاهش سطح هورمون استرس به نام کورتیزول را دارد که باعث گرسنگی و ذخیره سازی چربی می شود. علاوه بر این، لیمو نیز حاوی پلی فنول ها می باشد که محققان می گویند ممکن است تجمع چربی و افزایش وزن را کم کنند.

چربی سوزی سریعتر با چای رزماری :

خوب است توجه کنید که رز ماری یک گیاه آروماتیک محبوب است که در آشپزی به کار می رود. این گیاه برگ های سوزنی شکل دارد تحقیقات انجام شده روی برگ رزماری و عصاره های گیاهی نشان می دهد ویژگی های آنتی اکسیدان قوی دارند محققان همچنین دریافتند که چای رزماری دارای خاصیت ضد افسردگی است هر دوی این ویژگی ها برای ترویج کاهش وزن مناسب هستند .

برای درست کردن این چای مفید باید ابتدا آب را بجوشانید و رزماری را به قوری اضافه کنید. بعد از 5 دقیقه خیس کردن آن را صاف کنید و بنوشید اگر بیشتر خیس بخورد ممکن است تلخ شود آن را با صبحانه و بین وعده ناهار و شام همراه داشته باشید. بیش از سه فنجان چای رزماری را روزانه ننوشید.

چربی سوزی لاغری با چای سبز:

چربی سوزی و لاغری

بررسی های مختلف توسط محققان ثابت کرد که مصرف چای سبز می تواند به بیماران چاق و دیابتی کمک کند که وزن را با افزایش متابولیسم چربی و سیری و سرکوب ژن های چاقی کاهش دهند برای درست کردن چای سبز باید ابتدا یک فنجان (یا دو)آب را حرارت دهید اجازه ندهید که جوش بیاید درجه حرارت باید حدود 85 درجه باشد.

آب را در یک قوری بریزید و یک قاشق چای خوری (یا دو)برگ چای سبز بریزیدآن را به مدت 3 تا 4 دقیقه بپوشانید. می توانید چای سبز را با صبحانه خود و بین وعده های غذایی مصرف کنید. سعی کنید قبل از رفتن به خواب آن را مصرف نکنید و بیش از 5 فنجان چای سبز در روز نداشته باشید.

چربی سوزی لاغری با چای بابونه :

باید بدانید که چای بابونه خاصیت ضد التهابی، ضد افسردگی، ضد اضطرابی دارد افسردگی، اضطراب، تورم و محرومیت از خواب رابطه مستقیمی با افزایش وزن دارند. دانشمندان دریافته اند که وجود ترکیبات فنولی، مانند کورستین ، لوتئولین ، اپیژنین، گلیکوزید در چای بابونه، مسئول لاغری است یک مطالعه همچنین نشان داد که چای بابونه می تواند سطح قند خون را کاهش دهد.

برای درست کردن ان باید ابتدا یک فنجان آب به جوش بیاورید آن را از روی حرارت بردارید و به یک قوری دو قاشق چای بابونه و یا یک کیسه چای بابونه بریزید بعد از 5 دقیقه خیس خوردن آن را صاف کنید قبل از این که به رختخواب بروید تا بهتر بخوابید، این کار را بکنید. اگر احساس افسردگی و یا اضطراب می کنید چای بابونه را در طول روز در روزهای هفته بخورید بیش از دو فنجان چای بابونه در روز نخورید.

چای انار:

باید بدانید که چای انار یک چایی مخصوص است که در آن آب انار غلیظ، دانه های انار و یا گل های خشکیده انار سرو می شود. انار پر از آنتی اکسیدان ها هستند و خواص ضد میکروبی دارند مزه شیرین این چای، به کاهش وزن کمک خواهد کرد برای درست کردن این چای باید ابتدا یک فنجان آب به جوش بیاورید و بلافاصله از روی شعله بردارید.یک قاشق چای خوری بابونه یا چای سبز اضافه کنید و دانه انار را خرد کنید یا گل انار خشک را به قوری اضافه کنید.4 تا 5 دقیقه آن را خیس کنید سپس صاف کرده و بنوشید. می توانید در طول صبحانه یا بین وعده های غذایی آن را میل کنید بیش از سه فنجان از این چای را روز ننوشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =