در این مقاله به شما شرح می دهیم چگونه به چربی سوزی سریع برسید .با ما همراه شوید.می دانید که کاهش وزن یک معادله ساده سوزاندن کالری است، این که بیشتر از کالری که مصرف می کنید را بسوزانید . اگر یک برنامه شلوغ روزانه داشته باشید و فقط بتوانید سی دقیقه را برای ورزش اختصاص دهید عالی می شود .  ما به شما می گوییم که چگونه در نیم ساعت پانصد کالری بسوزانید .

چربی سوزی سریع 

چربی سوزی سریع

بدمینتون : باید بدانید که این بازی به مدت 45 دقیقه در روز می تواند کالری سوزی خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد و می توانید به سرعت کالری سوزی کنید .

یاد گرفتن و نواختن یک آلت موسیقی : این کار هم ذهن و هم جسم شما را درگیر می کند و باعث کالری سوزی می شود

تمیز کردن خانه : خانم های خانه دار می توانید با گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود فعالیت کردن خود را در تمیز کردن خانه بالا ببرید و کالری سوزی داشته باشید.

باغبانی کردن : شما می توانید در وقت اضافه خود باغبانی کنید که باغبانی کردن کالری سوزی را افزایش می دهد.

تمرین کردن برای رسیدن به نتیجه و کاهش وزن بسیار موثر است . می توانید تمرین و ورزش ها را انجام دهید و سرشار از شادی و خوشحالی باشید و همچنین بهتر است که ورزش های قدرتی و سرعتی را با یکدیگر ترکیب کنید و از انجام آن خسته نشوید . رژیم غذایی سالم نیز در کنار ورزش مفید می تواند باعث کاهش استرس و تغییراتی در کوتاه مدت شود.

کالری سوزی سریع – دویدن :

دویدن یکی از موثر ترین روش های کالری سوزی سریع در نیم ساعت است . زیرا این تمرین ساده است و بدون هیچ گونه تجهیزات انجام می شود و بسته به وزن بدنتان ، مسافت طی شده و سرعت و زمان می توانید بیشتر از 500 کالری را بسوزانید مثلاً اگر 54 کیلوگرم وزن دارید و با سرعت 19 ساعت در ساعت می دوید ،می توانید در سی دقیقه حدود 545 کالری را بسوزانید.

اما با این حال شما احتمالا نمی توانید در روزهای اول با این سرعت بدوید ما پیشنهاد می کنیم که در مراحل اولیه سرعت خود را از 12 کیلومتر در ساعت شروع کنید و بعد به مدت 10 ثانیه مجددا بشترین سرعت خود را داشته باشید و همین روال را تا سی دقیقه ادامه دهید . توجه داشته باشید که در بین مدت سی دقیقه دو زمان استراحت سی ثانیه ای داشه باشید .

کالری سوزی – رقص زومبا :

چربی سوزی سریع 

زومبا یکی از بهترین روش های کالری سوزی سریع است . افراد با سی دقیقه انجام زومبا می توانند حدود 400 تا 500 کالری بسوزانند و البته که افراد حرفه ای در زومبا نیازی به 30 دقیقه ندارند و می توانند این مقدار کالری را تنها در ده دقیقه بسوزانند . میزان کالری سوزی آن ها بستگی به شدت تمرین ها دارد و این ورزش می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس نیز بشود.

کالری سوزی – شنا :

چربی سوزی سریع 

می دانید که شنا یک تمرین عالی برای سوزاندن چربی و ساختن بدن ، بدون عرق کردن است .اگر مثلا 58 کیلوگرم وزن داشته باشید و با سرعت متوسط شنا انجام دهید در مدت سی دقیقه حدود 445 کالری می سوزانید . با انجام حرکات مختلف شنا و حرکت دست و پا در کمترین زمان ممکن به ایده آل ترین فرم بدنی خود برسید.

کالری سوزی – تمرینات بدنسازی :

چربی سوزی سریع 

توجه داشته باشید که تمرینات ورزشی همراه با وزنه می تواند کالری سوزی بالایی داشته باشد البته تعجب نکنید که برای بعضی از این تمرین ها نیاز به هیچ تجهیزاتی ندارید . می توانید از حرکاتی پایه در بدنسازی استفاده کنید که هیچ وزنه ای هم در آن دخیل نباشد. مثل اسکات، پلانک، پوش آپ، برپی، کراس اوور و غیره . اگر این تمرینات را به مدت سی دقیقه در منزل انجام دهید، تا 500 کالری خواهید سوزاند

کالری سوزی – تمرینات با شدت بالا  :

چربی سوزی سریع 

باید بدانید که تمرینات غیر هوازی یعنی تمرین هایی که از اکسیژن استفاده نمی کنند اما چربی سوز هستند برای کالری سوزی گزینه ی عالی هستند . اگر این تمرینات را با شدت بالا و به طور حرفه ای انجام دهید ، می توانید در حدود سی دقیقه 500 کالری بسوزانید.این تمرینات را می توان با اسکات ها مثال زد و فقط کافیست 12 حرکت اسکات را با شدت بالا انجام دهید و سی ثانیه استراحت کنید و دو ست دیگر آن را تکرار کنید ، خواهید دید که کالری سوزی شما تا چه حد بالا می رود.

کالری سوزی سریع – دویدن روی شن ها :

چربی سوزی سریع 

دویدن روی شن یک تمرین استقامتی است . همین استقامت بالا کالری سوزی را سریع تر می کند و این تمرین به شما کمک می کند که چربی های اضافه در ساق پا و پایین تنه تان سوزانده شود . پس دوی ساحلی یک تمرین موثر برای عضله سازی و همچنین سوزاندن 500 کالری در سی دقیقه می باشد.

کالری سوزی سریع – طناب زدن :

چربی سوزی سریع 

می دانید که طناب زدن می تواند جزء تمرین های گرم کردن محسوب شود . طناب زدن با شدت بالا به مدت سی دقیقه می تواند 500 کالری بسوزاند .هنگام طناب زدن کفش های مناسب بپوشید تا زانوهای شما آسیب نبیند .در طول 30 دقیقه حتماً باید چند استراحت داشته باشید.

کالری سوزی سریع – ورزش های بیرون از خانه :

چربی سوزی سریع 

جالب است بدانید که ورزش هایی مانند اسکی، اسکیت روی یخ، فوتبال، بسکتبال، بدمینتون و تنیس جز ورزش هایی می باشد که در طول سی دقیقه می تواند 500 کالری بسوزاند . در طول این ورزش سروتونین و آدرنالین فرد بالا می رود که به افزایش حافظه، کاهش استرس و بالا بردن کیفیت خواب کمک می کند و این ورزش می تواند آرزوی سوزاندن 500 کالری در سی دقیقه را برای شما بر آورده کند . اگر همراه با این ورزش ها رژیم غذایی مناسب را نیز رعایت کنید ، در مدت زمان کوتاهی به کاهش وزن دلخواه تان خواهید رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *