چربی موضعی شرایط زندگی امروزه و فست فود ها وعوض شدن شکل سنتی زندگی ها باعث شده بیشتر ما اضافه وزن داشته باشیم همواره یک چالش برای همه ما وجود دارد که آن هم کنار گذاشتن عادات قدیمی است که قطعاً ماه اول سخت ترین بخش تغییر روتین زندگی است اما انجام آن بسیار مهم خواهد بود مابه شما کمک می کنیم که با انجام این حرکات ورزشی چربی سوزی کنید ووزن کم کنید و عادات بد غذایی خود را ترک کنید .

چربی موضعی در بدن

سه نوع بدن داریم که هر کدام از این ها نیاز به برنامه های متفاوتی برای لاغر کردن دارند: اندام های کشیده ای هستند که عضله سازی برایشان سخت است انجام سه روز تمرین قدرتی با دو روز تمرین هوازی و با شدت پایین برای این افراد موثر خواهد بود. ورزش های هوازی مثل ایروبیک با استپ یا پیاده روی تند . همچنین می توانید تمرین هایی مثل کرانچ دوچرخه و کرانچ شکم هم با توپ انجام دهید . و چربی زیادی در بدن دارند و اغلب اندام گلابی شکل دارند تمرین با وزنه بهترین تمرین برای این افراد است اما باید تعداد تکرارها را زیاد کرده و وزنه های سبک انتخاب کنید.انواع مختلف کرانچ با تکرار زیاد هم مناسب خواهد بود. پیاده روی طناب و شنا گزینه مناسبی برای این افراد است

چربی موضعی

برای داشتن اندام مناسب و رهایی از اضافه وزن کلیک کنید.

و افرادی که  معمولا متناسب هستند و سوخت و ساز بالایی دارند. آن ها باید تمرین هایی مثل کرانچ جفت با ساق پای بالا انجام دهند تمرین های هوازی مثل دو نیز به این اندام ها کمک می کند این افراد باید سه الی پنج بار در هفته و هر بار سی دقیقه ورزش کنند.

چربی موضعی کمتر از یک ماه در قسمت های مختلف بدن :

قسمت های مختلف بدن هنگام چربی سوزی متفاوت عمل می کنند باید اگر بازوهای چاق و ایزان دارید هر چه زودتر چربی های این ناحیه را از بین ببریدو عضلات تان را تقویت کنید .همواره به خاطر داشته باشید که : با خسته کردن خودتان از طریق وزنه های سنگین نمی توانید لاغر شوید ، بلکه حجم توده عضلانی شما افزایش پیدا می کند .

در مورد لاغر کردن موضعی و قسمت های جداگانه در بدن است که این روزها بسیار طرفدار دارد  . پس اگر می خواهید چربی بازوها را آب کنید، نباید ورزش برای قسمت های دیگر بدن را نادیده بگیرید تا تمرین های ورزشی تان به بالاترین حد تاثیرگذاری برسد بیشتر حرکات هوازی انجام دهید اما این حرکات نباید کم تر از سی دقیقه و حداقل 5 بار در هفته باشد. می توانید تمرین هایی مثل بالا رفتن از پله ها، طناب زدن، پیاده روی تند را امتحان کنید. این تمرین ها برای کاهش وزن بسیار موثر هستند .

برای این که بیشتر بدن خود را به چالش بکشید، تمرین های پلانک هم انجام دهید. تمرین های هوازی را با وزنه سبک همراه کنید. کار با وزنه و هوازی را 6 روز در هفته انجام دهید. برای بازوها اگر ورزش جواب نداد میتوانیداز مزوتراپی استفاده کنید و به سرعت بازوهای خود را کوچک کنید . برای صورت های چاق مخصوصا غبغب و باید این چربی ها را از بین ببریم . انجام تمرینات یکسان و صورت روزانه به نتایج سریع تر و بهتر کمک خواهد کرد ابتدا روی زمین بنشینید و سعی کنید که فک خود را مثل جویدن حرکت دهید. این کار را زمانی انجام دهید که دهان شما کاملاً بسته است، دقیقا مثل زمانی که در حال خوردن چیزی می باشید.بعد از انجام حرکات جویدن، دهان خود را کامل باز کنید زبان باید به پشت دهان چسبیده باشد و پنج ثانیه در همین حالت بمانید و آرام دم و بازدم کنید. این تمرین را ده بار تکرار کنید  .

چربی موضعی

می دانید که یکی از دشوارترین مناطقی که برای لاغری کردن و چربی سوزی انرژی زیادی از شما خواهد گرفت چربی های شکم است . که باانجام حرکات ورزشی می توانید این ناحیه را کوچک کنید التبه با صبوری ،انجام دادن حرکاتی مثل کرانچ یا دراز نشست اصلاً کافی نیست.  می توانید اگر در ورزش موفق نشدید از کرایولیپولیز استفاده کنید هم روشی بی خطر و کم هزینه است و هم بسیار سریع و در نهایت سلامت به هدف خود یعنی نابودی چربی های شکم دست می یابید .

شاید بدانید که بهترین و موثرترین حرکت برای چربی موضعی اسکوات است

چربی موضعی

برای هر نوع بدنی این حرکت می تواند یک تمرین عالی برای باسن محسوب شود. می توانید از وزنه سبک برای قدرت بیشتر استفاده کنیدبرای انجام ان یک جای مناسب بایستید و صورتتان را کاملاً صاف و به سمت جلو باشد. پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید و دستان خود را صاف به سمت جلو بکشید و سعی کنید به عقب بنشینید و کم کم پایین بیایید کمر باید کاملاً صاف باشد و سر خود را صاف نگه دارید.

بالا تنه شما نیز باید کمی خم شود به جای این که کمرتان حالت گرد پیدا کند، اجازه دهید که قوص کمر، به صورت تدریجی ایجاد شود ران های خود را موازی با زمین به سمت پایین بیاورید و کمی خودتان را به عقب ببرید و به موقعیت شروع برگردید. سه ست ده تایی برای دو هفته اول انجام دهید حواستان به موقعیت بدنی خود باشید و اجازه ندهید که زانوها به سمت داخل خم شود زیرا اشتباه انجام دادن این حرکت موجب نابودی زانوها و مفصل ان می شود .

برخی پاها و ساق های چاقی دارند

در ابتدا توجه کنید که بیش از حد نیاز خودتان را خسته نکنید اما این موضوع را به یاد داشته باشید که حداقل باید پنج روز در هفته و هر بار سی دقیقه ورزش کنید اگر چربی زیادی را در قسمت ران و ساق پا احساس می کنید، می توانید ورزش هایی مثل دو یا حتی پیاده روی به اندازه سی دقیقه در روز انجام دهید هر ورزشی را که انتخاب می کنید، نباید از حرکات کششی غافل شوید اگر چربی زیادی در بالاتنه دارید، بهتر است زیاد روی ساق پا کار نکنید انجام تمرین تند به صورت روزانه به مدت سی دقیقه می تواند جایگزین مناسبی برای کار با وزنه و دو باشد. اصلا پیشنهاد نمی کنیم که با وزنه های سنگین وزن کار کنید. احتمالاً انجام این کارها با وزنه های سبک تر و تعداد دفعات بیشتر تاثیرگذارتر خواهد بود.

برای داشتن اندام مناسب و رهایی از اضافه وزن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =