مزوتراپی می تواند به صورت دستی با استفاده از یک سرنگ (در چربی) یا با استفاده از سوزن های خیلی کوچک در غلتک یا قلم مزو یا با اسلحه مزوتراپی انجام شود.در کلینیک رسپینا هم مزوتراپی مو و پوست به صورت حرفه ای انجام میشود و هم مزوتراپی لاغری و همچنین تکنیک مزوتراپی برای رفع سلولیت انجام می شود.برای اطلاعات بیشار و همچنین گرفتن وقت برای مشاوره می توانید کلیک کنید.

کی از مهم ترین مسائل در درمان چربی های موضعی به وسیله مزوتراپی لاغری عمق درمان ( تزریق ) است در مزوتراپی برای درمان چاقی موضعی از داروهایی استفاده می شود که علاوه بر افزایش گردش خون در آن منطقه باعث سوخت و ساز بیشتر و اصطلاحا آب شدن چربی ها و دفع آن ها نیز می شود نکته ی حائز اهمیت در این روش عدم استفاده از داروهای هورمونی و نیز جلوگیری از شل شدگی و افتادگی پوست است زیرا مزوتراپی علاوه بر از بین بردن چربی ها پوست را نیز محکم و سفت می کند .

نکاتی که بعد از مزوتراپی باید رعایت شود عبارتند از : رژیم حاوی پروتئین را رعایت کنید . بعد از مزوتراپی حتما از روش های موضعی حتی در حد ماساژ استفاده کنید .از پوشیدن شلوار تنگ بپرهیزید زیرا تجمع دارو در یک قسمت و عدم پخش آن در بدن می تواند باعث دردناک شدن ناحیه مورد تزریق شود.حداقل در روز 6 لیوان آب بنوشید این کار به دفع مواد حاصل از سوختن چربی ها یتان کمک می کند .قبل از جلسات درمانی از مصرف کافئین پرهیز کنید .

اگر از چاقی موضعی در ناحیه ی پهلو و شکم یا ساق پا و بازوها رنج می برید حتما گزینه ی مزوتراپی را در اولویت قرار دهید چون می تواند به راحتی و بدون ریسک شما را از شر این چربی های بد شکل و حتی سلولیت خلاص کند .

 

مزوتراپی لاغری