دستگاه LPG یا اندرمولوژی یک روش طبیعی غیر تهاجمی است که باعث فرم دادن به بدن می شود که در این درمان با تحریک سلول های چربی منجر به حذف و از بین رفتن آنها می شود.این روش هدفی برای کاهش وزن ندارد و اگر افراد به دنبال کاهش وزن هستند باید به سراغ رژیم غذایی و ورزش روند. هدفاز اندرمولوژی کاهش چربی های موضعی و زیر پوستی است.

روش LPG یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی های موضعی و سلولیت ها درمان تقریبا ۲۰ جلسه طول می کشد البته در افراد مختلف متفاوت است و حدودا در جلسه ۶ نتایج ابتدایی آشکار می شود.زمان هر جلسه ۴۵دقیقع طول می کشد.

از روش ال پی جی می توان برای درمان سلولیت حذف چربی های موضعی و سفت کردن پوست بهره جست مناطق تحت درمان بعد از انجام ال پی جی قرمز یا صورتی رنگ می شود.در ال پی جی از درد،برش،خونریزی و عوارض خبری نیست و این روش دارای تاییدیه FDA آمریکا می باشد.

برای انجام و حفظ ال پی جی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

در کل بهتر است ۲بار در هفته طی جلسات ۳۵دقیقه ای انجام گیرد برای گرفتن نتیجه مخصوصا برای خانم ها ۲۰جلسه نیاز است و بهتر است پس از درمان ماهی یکبار این روش را انجام دهیم اگر در کنار این روش رژیم غذایی و ورزش منظم را انجام دهیم نتایج بسیار عالی می گیریم.

هزینه ال پی جی یا اندرمولوژی

این روش از آنجایی که روشی غیر جراحی و غیر تهاجمی است هزینه های پایین تری نسبت به جراحی دارد که البته هزینه را تعداد جلسات و مقدار چربی بیمار مشخص میکند.

در روش اندرمولوژی یا ال پی جی نتایج حاصله دائمی است البته هرچند که نتایج هر فرد نسبت به فرد دیگر با توجه به نوع سن و سال و سبک زندگی اش متفاوت است اما به طور کلی در این روش سلول های چربی به طور کامل تخلیه می شود.

قبل از انجام اندرمولوژی یا ال پی جی باید:

  1. توجه به رژیم غذایی
  2. ورزش
  3. تمیز کردن یا shave کردن محل مورد نظر
  4. لایه برداری قبل از درمان

نکته:

این روش برای افرادی که زایمان داشته اند و می خواهند به اندام مناسبی داشته اند مخصوصا خانوم هایی که بعد از زایمان دچار شلی پوست و ورم و سلولیت می شوند می توانند بهره ی مناسبی از روش ال پی جی ببرند.

آیا اندرمولوژی یا ال پی جی عوارض جانبی دارد؟

ال پی جی روش ملایم و غیر جراحی است و اکثر افراد آن را ماساژ آرام بخش توصیف می کنند و شما ممکن است ارتعاشات غلطک این دستگاه را روی بدنتان حس کنید.اولین جلسه بسته به اینکه چقدر حساس هستید ممکن است در مناطقی که سلولیت زیادی دارد کمی احساس درد و ناراحتی کنید.ممکن است در جلسات اولیه مقداری کبودی که ناشی از ماساژ عمیق بر روی پوست است را مشاهده کنید که آن هم به زودی برطرف می شود.

برای مشاوره رایگان با متخصصان کلینیک رسپینا اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نوزده =