با رژیم وی بی 6 وزن کم کنید و لاغر شویدReviewed by Mehdi kh on Oct 12Rating: 5.0

کی از رژیم های لاغری که می توانید برای کاهش وزن و لاغر شدن روی ان حساب کنید رژیم وی بی 6 است خوب است بدانید که در این رژیم فرد تا ساعت شش بعد از ظهر باید رژیم گیاهخواری بگیرد و بعد آن در یک وعده می تواند به خود پاداش دهد.

برای مشاوره در زمینه لاغری موضعی کلیک کنید.

عملکرد رژیم وی بی 6 چگونه است ؟

این رژیم یک رژیم تقریبا جدید است این رژیم به سلامت بدن هم بسیار اهمیت می دهد و سلامت بدن تان را برای کاهش وزن و لاغری به خطر نمی اندازد که این می تواند یکی از مهم ترین نشانه های یک رژیم لاغری درست باشد . این رژیم و همانطور که از نامشان مشخص است، تا 6 بعد از ظهر کاملاً گیاه خواری است، این به معنای هیچ لبنیات، گوشت یا غذای دریایی تا این زمان نیست. شما می توانید وعده های غذایی و تنقلات را در وعده های منظم، بدون نگرانی در مورد کالری، تا زمانی که آن ها هستند، بخورید، پس از 6 بعد از ظهر، چنین محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید یک شامی را بخورید که خیلی گیاهی نیست، با این حال، اگر می خواهید در مورد رژیم غذایی وی بی 6 قضاوت کنید، باید چند قانون کلیدی را در ذهنتان داشته باشید، شما می توانید مقدار نامحدود میوه و سبزیجات، مقدار محدودی از دانه های کامل و آجیل را بخورید و تنها یک بار در روز غذا بخورید.

توجه کنید که با رعایت طولانی مدت از رژیم غذایی افراد خود را به فواید رژیم غذایی گیاهخواری عادت می دهند و باید شروع به حذف آرام آن کنند،یک رژیم غذایی گیاهخواری، سوخت بهتر، چربی کم تر و منافع قلبی و عروقی خوبی را که رژیم غذایی غیر وگانی فاقد آن است را ارایه می دهد. اشاره کردیم که این رژیم غذایی تا زمانی که شما عدس، سبزیجات و سویا را در رژیم غذایی خود برای پروتئین مصرف کنید، و به اندازه کافی تخم کتان و گردو را به عنوان جایگزین های مانند اسیدهای چرب مفید مصرف کنید پایدار خواهد بود، هم چنین، همه چیزهای گیاهی مجاز هستند، از حس مشترکتان برای خوردن عاقلانه قطع مصرف شکر تصفیه شده، غذاهای سرخ شده و آردهای فرآوری شده از رژیم غذایی خود استفاده کنید و تا جایی که ممکن است، غذاهای طبیعی بخورید اگر دقت کرده باشید در این رژیم هر انچه برای سلامت بدن لازم دارید مصرف می کنید و عادات بد و مصرف غذاهای فراوری شده را ترک می کنید . توجه کنید که رژیم گیرنده ها تنها باید خود را تا زمان خوردن نگه دارند و وعده پاداش در روز بعد میگیرند، این رژیم غذایی یک راه حل عمل گرایانه برای از دست دادن وزن و سالم تر شدن بدن است .

کدام مواد غذایی را در این رژیم لاغری باید مصرف کنید :

در این رژیم شما باید برای خود آشپزی کنید چون شما دقیقاً می دانید چه چیزی را می خورید. و اما مواد غذایی که مجاز به مصرف ان ها هستید عبارتند از : انواع سالاد و سبزیجات و میوه ها ، دانه ها  انواع حبوبات   برنج   بلغور گندم و نان قهواه ای . شیر یا ماست سویا را می توانید مصرف کنید .به علاوه ی تخم مرغ و شیر و پنیر و انواع ماکارانی  و محصولاتی که حاوی شیروتخم مرغ هستند . شما می توانید گوشت قرمز و ماهی و غذاهای دریایی و شکلات هم مصرف کنید . اگر بیماری زمینه ای دارید حتما قبل از اقدام به گرفتن رژیم برای لاغر شدن با پزشکتان مشورت کنید .

آیا این رژیم غذایی برای لاغر شدن موثراست ؟

این رژیم غذایی هم کمک می کند شما وزن کم کنید هم عادات بد خورد و خوراک خود را ترک کنید چه بهتر از این . خوردن یک رژیم غذایی با وعده های بیشتر به طور جهانی به عنوان راهی برای بهبود سلامت کلی فرد و کاهش جذب کالری به رسمیت شناخته می شود، منطق پشت رژیم غذایی نیز جالب است، زیرا این رژیم فقط باید بخشی از زمان را منظم کند، که در مقایسه با برنامه های رژیم سخت گیرانه تر، گرفتن رژیم بلند مدت را آسان تر می کند.این رژیم غذایی اساساً به معنی پیروی از یک رژیم غذایی کامل، غنی از سبزیجات، حبوبات و دانه ها است و این روشی عالی برای افزایش مصرف غذای سالم فرد می باشد اگر غذای شب به طور متوسط ادامه داشته باشد، گوشت، ماهی، سبزیجات و کل غذاها عالی است،

با این حال، اگر این رژیم غذایی به عنوان بهانه ای برای پرخوری، شیرینی و کیک برای هر شب استفاده شود، شانس خوبی برای بدست آوردن وزن صحیح خود و حفظ سلامتی بدون استرس نمی باشد . با این رژیم غذایی به راحتی می توانی وزن کم کنیدو لاغر شوید و نگران سلامت بدن تان هم نباشید و عادات بد غذایی خود را هم ترک کنیدو لایف استایل سالم و سلامت را در پیش بگیرید خوب است توجه کنید که افراد پس از آغاز این برنامه تغذیه جدید،7 کیلو گرم وزن را در ماه اول از دست می دهند، بعد از چند ماه، او 16 کیلوگرم وزن کم می کنند و سبک تر از همیشه می شوند ،از حتی اگر کلسترول داشته باشید یا فشار خون می توانید با این رژیم کنترل کنید  و احساس بهتری داشته باشید و از سلامتی خود و لاغری خود لذت ببرید .این رژیم توجه اش را بر وعده های غذایی و کل غذاها متمرکز می کند، این به عنوان محدودیت نیست؛ رژیم گیرنده ها هنوز هم بعد از 6 بعد از ظهر می توانند انتخاب های خود را داشته باشند.

معایب رژیم وی بی 6 چیست ؟

خب شاید این رژیم هم مانند هر رژیم غذایی دیگر معایب خود را داشته باشد اما کمتر از سایر رژیم های لاغری افرادی که از این رژیم استفاده می کنند نمی توانند هر چیزی که می خواهند بعد از 6 بعد از ظهر بخورند، غذاهایی وجود دارند که خوب هستند و برخی دیگر بد هستند، چربی های ترانس چربی های بلند، شربت ذرت با فروکتوز بالا، این چیزها در رده چربی ها قرار داد، خوردن آن ها به طور کلی بهترین ایده در برنامه رژیم غذایی نیست.

برای مشاوره در زمینه لاغری موضعی کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 12 =