لاغری سریع در سی روز تا انتهای مقاله همراه ما باشید.دقت کنید ببینید هر لقمه غذایی که می خورید چه فوایدی برای بدن تان دارد. از اطلاعاتی که دارید استفاده کنید تا بتوانید لاغری سریع بهتری در هر لحظه داشته باشید.

* هر روز سال ورزش کنید و میزان آن را هر روز، به نسبت روز قبل، بیشتر کنید.

*هر روز زمان و انرژی بیشتری را صرف خوردن غذاهای با کیفیت، انجام دادند فعالیت های ورزشی به همراه دوستان تان و داشتن یک خواب خوب کنید.

لاغری سریع

برنامه چالش سی روز لاغری سریع

 اول: اصول

ببینید سالم ترین قسمت های رژیم هایی که تا به حال امتحان کرده اید کدام اند آنها را برای همیشه وارد شیوه زندگی تان بکنید. و هر روز صبح، برنامه ریزی کنید تا کمی فعالیت به برنامه معمولی روزتان اضافه کنید. و امشب بیشتر بخوابید تا فردا بیشتر کار کنید.

 دوم: تعديلها

امروز غذایی را برای خوردن انتخاب کنید که نسبت میزان کربوهیدرات به پروتنین آن متوازن باشد (نسبت ۱ به ۱). از غذاهایی که نسبت بالاتر از ۵ به ۱ دارند پرهیز کنید.

در خانه، سالم ترین غذاها را در قفسه هایی بچینید که همسطح چشم تان باشد یا آنها را در ظرفی روی میز قرار دهید. و هم اکنون روشی را پیدا کنید که بتوانید بدون نشستن کار کنید. فردا آن را امتحان کنید.

 سوم: کیفیت از همه مهم تر است

از خودتان بپرسید غذای بعدی که می خواهید در دهانتان بگذارید سود خالص است یا ضرر خالص. این کار را در تمام روز تکرار کنید.

یک ساعت روی صندلی نشستن را از روال عادی روزانه تان حذف کنید.

به تدریج خواب را در اندازه های پانزده دقیقه ای به برنامه شبانه تان اضافه کنید. این کار را ادامه بدهید تا هر روز صبح احساس کنید که کاملا استراحت کرده اید.

 چهارم: چرخه را بشکنید و 

میزان شکر غذا یا میان وعده مورد علاقه تان را بسنجید؛ اگر بیشتر از ۱۰ گرم است، برایش یک جانشین پیدا کنید.و گرنه لاغری سریع امکان پذیر نیست

یک غذا یا نوشیدنی که همیشه با شکر یا شیرین کننده مصنوعی شیرین می کنید انتخاب و یک هفته آن را بدون افزودن شیرین کننده مصرف کنید.

وقتی مجبورید به مدت طولانی بنشینید، هر ۲۰ دقیقه بایستید، راه بروید یا بدن خود را کشش بدهید.

روز پنجم: سالم ماندن

هر وقت به فروشگاه می روید، اول از خرید سبزیها و میوه های پررنگ و براق شروع کنید. .

وقتی این احتمال وجود دارد که چیزی مزاحم برنامه مرتب خواب شما شود، از قبل طوری برنامه ریزی کنید که مطمئن شوید خواب خوبی خواهید داشت.

همچنان که تغییراتی در جهت خواب بهتر انجام می دهید، پیشرفت خود را اندازه بگیرید. زمانی که به رخت خواب می روید و ساعتی را که بیدار می شوید یادداشت کنید. سپس به کیفیت خواب تان از ۱ تا ۱۰ نمره بدهید.

روز ششم: چه چیزی به حساب می آید؟

برای تغییر وضعیت ژنهای خود در آینده، امروز اساس رژیم غذایی را بر میوه ها و سبزیها بگذارید.

روشی را برای اندازه گیری فعالیت روزانه خود انتخاب کنید. برای این که همین امروز این کار را شروع کنید، از یک گام شمار، ساعت، GPS، با تلفن هوشمند استفاده کنید، یا فعالیتتان را به صورت دستی ثبت کنید. و هدف خود را ۱۰ هزار قدم در روز یا ۷۰ هزار قدم در هفته تعیین کنید.

روز هفتم: سوخت تصفیه شده

چیپس، کراکرو قالب های تنقلات را با آجیل، دانه های مغذی، سیب، کرفس و هویج جایگزین کنید.

همیشه ظرف های محتوی غذا را در آشپزخانه بگذارید و سر میز نیاورید.

یک ساعت ورزش با شدت بالا انجام دهید تا تمام طول روز کالری بسوزانید.

روز هشتم: زمان بندی مهم است

همین امروز یک میان وعده ذخیره سالم انتخاب کنید. هرجا میروید، آن را با خودتان ببرید.

خوردن هر وعده غذا را حداقل ۲۰ دقیقه طول بدهید.

برای دستیابی به خلق بهتر و نیروی تفکر بیشتر در تمام طول روز، صبح هنگام ورزش کنید

روز نهم: میانبرها

زمانی که بیرون از منزل غذا می خورید، غذای سالمی انتخاب کنید و اول از همه سفارش بدهید، این کار شما را در تصمیم درستتان گیر می اندازد و احتمال دارد که به یک تمایل جمعی برای انتخاب صحیح غذا منجر بشود، و یکی از حرکات تان را که زیادتر از بقیه تکرار می کنید انتخاب کنید، مانند استفاده از تلفن هوشمند، کامپیوتر، یا حمل یک کیف سنگین، به طور متناوب، از سمت راست و چپ بدن خود برای انجام دادن این کار استفاده کنید.

در طول روز، برای این که هوشیار باشید، از نور خیلی روشن استفاده کنید. چراغ های تان را در شب کم نور کنید. بعد تمام چراغ ها را در اتاق خوابتان خاموش کنید و کلیه نورها را مسدود کنید.

روز دهم: تصميمها

تحقیق کنید که چه طور می توانید بیشتر پروتئین مصرفی خود را از منابع گیاهی به دست آورید.

غذاهایی را که خودتان بهتر می دانید برای شما مناسب نیستند به دیگران نیز ندهید. وقتی برای دوستانتان غذا می خرید یا برای دیگران غذا می پزید، به این فکر کنید که چه چیزی برای سلامتی آنها بهتر است.

یک انگیزه قوی شخصی برای فعالیت بیشتر انتخاب کنید. روشی را انتخاب کنید که هر روز این را به شما یادآوری کند؛ به عنوان مثال، از یک عکس، یادداشت، با شعار استفاده کنید.

روز یازدهم: کار کردن

فعالیت های تان را در طول روز کاری مهندسی کنید. جلسه ها را ایستاده یا در حال راه رفتن برگزار کنید. هر وقت با تلفن صحبت می کنید، بلند شوید و راه بروید.

هر روز حداقل ۳۰ دقیقه میان روز استراحت کنید.

برنامه کاری تان را طوری سازماندهی کنید که بتوانید بهتر بخوابید. به رئیس خود و همکاران تان کمک کنید تا بفهمند چرا داشتن خواب خوب و کافی به مصلحت همه است.

روز دوازدهم: ترک کردن

وقتی به شما غذاهای به دردنخور می دهند، آن را در نزدیک ترین سطل زباله بیندازید. این کار جلو شما را می گیرد که پرخوری نکنید یا آن را به کسی دیگر هدیه ندهید.

زمانی که دوستی را می بینید که تصمیم خوبی در مورد نحوه تغذیه اش گرفته است، برایش ارزش قائل شوید و تشویقش کنید.

در طول هفته آینده از دکمه تکرار ساعت استفاده نکنید. سپس ببینید می توانید آن را برای همیشه از خود دور کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *