در این مقاله از رژیم فرانسوی برای تخت کردن شکم خود استفاده می کنند صحبت خواهیم کرد  این روزها به دلیل پشت میز نشینی و تحرک کم و خوردن فست فودها اکثر ما شکم و پهلوهای بزرگی داریم که معمولا بسیا رسخت هم می توانیم از شر چربی های این ناحیه خلاص شویم خانم ها و آقایان هر دو دوست دارند اندام مناسبی داشته باشند که تنها باورزش کردن میسر نیست بلکه رژیم غذایی سالم هم اهمیت فراوانی دارد ، رژیم فرانسوی برنامه غذایی است که اصولا برای افرادی که خواهان داشتن شکم تخت هستند پیشنهاد می شود با مقاله ی ما همراه شوید تا شما هم مانند فرانسوی ها شکمی تخت و اندامی متناسب داشته باشید .

رژیم فرانسوی

رژیم فرانسوی عادات غذایی مفید فرانسوی ها 

فرانسوی ها روغن زیتون را زیاد و روزانه مصرف می کنند  روغن زیتون را جایگزین روغن پخت و پز کنید روغن زیتون حاوی امگا 3 اسیدهای چرب هستند که کلسترول را کاهش و از ایست قلبی جلوگیری میکند از روغن زیتون برای مزه دار کردن سالاد استفاده کنید.

فرانسوی ها نوشیدنی های بدون کالری مصرف می کنند ، توجه کنید که خوردن نوشیدنی های خنک وقتی رژیم دارید ممنوع است و باید از خوردن ابمیوه های صنعتی که حاوی مواد نگهدارنده هستند اجتناب کنید چون حاوی چربی هستند که برای سلامتی مضر است میوه های تازه تهیه و در منزل آب بگیرید.

فرانسوی ها معمولا خیلی اهسته غذا می خورند نگام تماشا کردن تلویزیون دیدن مشتری ممکن است غذا و آب بخورید که باعث تجمع چربی ها داخل شکم میشود که باعث می شود هر لباسی بپوشید شکمتان نمایان شودبنابراین برای هضم بهترغذاها را خوب بجویدو فعالیت های روزانه داشته باشید.

فرانسوی ها معمولا روزی سی دقیقه ورزش می کنند . حتما توجه کنید که ورزش باید جزئی از برنامه تان باشد که به هدف تناسب اندام برسید پیاده روی صبحها پرش حرکات کششی متابولیسم را بالا میبرد و عرق می کنید و چربی ها را کاهش می دهد بیشتر اوقات بعد از ورزش کردن تمایل به نوشیدن آب دارید که باعث دفع سموم می شود.

فرانسوی ها اگر پرخوری می کنند با کالری پایین موازنه می کنند ، وقتی دوستتان مهمانی دارد و غذاهای لذیذ پخته و با بوی خوش که اشتهای هر ادمی را تحریک می کند در چنین شرایطی کنترل خود بسیار سخت است چاره ای نیست باید سعی کنید اگر یک وعده غذای سنگین میل کردید و عده ای دیگر را طوری تنظیم کنید که از سبزیجات و غذاهای کم کالری مصرف کنید با این کار چربی های مصرفی در طول روز را بالانس کنید.

فرانسوی ها لبنیات زیاد مصرف می کنند مخصوصا پنیر خوب است که شماهم در برنامه ی روزانه ی خود لبنیات را مصرف کنید حال اگر پنیر نمی خورید شیر یا ماست یا کشک یا سایر محصولات لبنی را حتما روزانه مصرف کنید می دانید که کلسیم موجود در لبنیات در چربی سوزی میتواند بسیار مهم و موثر باشد ضمن اینکه مصرف لبنیات سلامت استخوان ها ی شما را هم در اینده تضمین خواهد کرد و مشکلات مفصلی شمارا هم درمان می کند .

رژیم فرانسوی و کاهش وزن :

رژیم فرانسوی

در ابتدا از اصول و قواعد رژیم فرانسوی مشهور ترین رژیم برای داشتن شکم تخت برایتان صحبت خواهیم کرد .فرانسوی ها به تناسب اندام بسیار اهمیت می دهند و معمولا تغذیه و رژیم خود را بسیار رعایت می کنند که از مواد غذایی چاق کننده کمتر استفاده کنند در این بخش از اصول لاغری با رژیم فرانسوی صحبت می کنیم که عبارتند از :

رژیم فرانسوی – مصرف پروتئین خالص :

رژیم فرانسوی

همانطور که می دانید پروتئین ها عنصر حیاتی برای بدن است که انرژی در بدن ایجاد می کنند به همین دلیل می توانید در رژیم غذایی از مغزها تخم مرغ استفاده کنید پروتئین ها به آمینو اسید تبدیل و افسردگی را از بین میبردبه همین دلیل وقتی افسرده اید بیشتر تمایل به غذا خوردن و نشستن دارید پس این چربی هادر شکم جمع می شود. پس خوردن پروتئین ها را فراموش نکنید و ان ها را از برنامه ی غذایی خود حذف نکنید .

رژیم فرانسوی – در ارامش و نشسته غذا بخورید :

به دلیل کار زیاد بسیاری از افراد عادت دارند که هنگام حرکت غذا بخورند از زمان های گذشته افراد می نشستند و بدون هیچ گفت و گوی غذا می خوردند اما خیلی افراد اینگونه نیستند وقتی در زمان اندک خودتان را به سرکار می رسانید ویه مقدار نان سر را ه می خورید قطعابه سیستم گوارشی تان آسیب می رساند و چربی ها در شکم ذخیره می شود.

وقتی با استرس و به سرعت غذا میخورید نمی توانید سگنال های سیری را به خوبی و به جا دریافت کنید و پرخوری می کنید و این خود باعث داشتن شکمی بزرگ است . یک مسئله ی دیگر که باید رعایت کنید برای داشتن شکم تخت با رژیم فرانسوی لقمه های کوچک بگیرید بیشتر ما امروزه به دلیل مشغله های زیاد که داریم وقت مناسب غذا خوردن را نداریم خیلی از ما وقتی غذا میخوریم که خیره به صفحه لپ تاپ شده ایم که منجر به نفخ معده سکسکه ناراحتی گوارشی می شود اما اگر غذا را با لقمه های کوچک بخوریم به سوختن کالری ها و چربی ها کمک می کند ویک یا دو ساعت بعد از غذا آب بنوشید.

رژیم فرانسوی – خوردن مواد غذ ایی ارگانیک :

انتخاب مواد غذایی ارگانیک بسیار مهم است و هم در تناسب اندام ما و هم در سلامت بدن ما نقش مهمی را ایفا می کند فرانسوی ها تا می شود از مواد غذایی ارگانیک در غذاهای خود استفاده می کنند . می دانید که مواد غذایی که در غذاهای خود میخورید باعث بزرگ شدن شکم می شوند تقریباً همه ما بااین عبارت آشنا هستیم اما به این معنی نیست که آشپزخانه را به باشگاه تبدیل کنید یعنی غذاهای سالم بخورید وقت صحبت از غذاهای سالم می شود شگفت زده می شویم که چه بخوریم که همزمان اشتها را هم کنترل کنیم باید روی کیفیت غذا ها متمرکز شویم واز خوردن غذاهای چرب اجتناب کنیم سبزیجات مرغ و ماهی بخوریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *