یکی از بهترین و قدرتمند ترین روش های لاغری و کاهش سایز که در علم پزشکی و حتی در دنیا غوغا به پا کرده است برای از بین بردن چربی های موضعی و مقاوم کرایو کردن است که امروزه در بیشتر کشورهای اروپایی و امریکایی ایمن ترین و بهترین روش است . می دانید که دستگاه لاغری کرایولیپولیز سلول های چربی طوری سرد میشوند که بدن قادر ميشود آنها شکسته و دفع کند. در این شیوه رسوبات چربی های ناخواسته به شیوه ای کنترل شده و غیرتهاجمی شکسته میشوند تا بهبود کنترل شده فرم بدن امکان پذیر شود قرارگیری در معرض دماهای پائین سبب ميشود که بافت چربی زیر جلدی، بدون اسیب رسيدن به بافت های اطراف، نابود شود.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

دستگاه لاغری کرایولیپولیز یک جایگزین غیرجراحی براي عمل جراحی لیپوساکشن است. توجه کنید که این شیوه براي لاغري کل بدن و کم کردن وزن نیست بلکه یک شیوه براي کم کردن اندازه شکم است. بنابراين کسانی که از چاقی موضعی شکم خویش گله دارند میتوانند این شیوه را امتحان کنند و شکم خویش را با دیگر اندام های بدن شان سازگار کنند و اندامی خوش فرم داشته باشند.  شیوه کرایو لیپولیز براي چربی های موضعی مثل پهلو ها، شکم، برامدگی بالای لگن و باسن میتواند نتیجه بسیار قابل توجهی را به دنبال داشته باشد.

در این جا به برخی از مزایا ی کرایو هم خوب است اشاره کنیم تا بدانید که این روش چقدر موثر است و مزایای زیادی دارد که باعث شده گزینه ی اول انتخاب برای لاغری چربی های موضعی باشد .  از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد : هم زمان میتوان چند ناحیه ازبدن را درمان کرد به بهبود کیفیت پوست کمک می کند ناحیه موردنظر تنها درمان مي شود . تاثیر داشتن این شیوه اثبات شده است چون این درمان در خارج از بدن انجام ميشود ، بنابراين غیر تهاجمی است و چون این شیوه بدون جراحی و ایجاد سوراخ در سطح پوست بدن است بدین ترتیب هیچگونه عفونتی ایجاد نمی شود.

خوبی دستگاه لاغری کرایولیپولیز این است که هیچگونه اسکار های جراحی  در سطح پوست ایجاد نمی شود در این شیوه پوست دچار شلی و افتادگی نمی شود در یک بار درمان بین چهار تا دوازده سانتیمتر سایز کم خواهید کرد شیوه کرایولیپولیز بدون عوارض و بدون درد است جایگزینی مناسب براي لیپوساکشن است حتی در کبد های چرب با گرید پائین میتوان کرایولیپولیز کرد سلول های چربی به روشی طبيعي توسط بدن دفع می شوند تحت هیچ عنوان دوره نقاهت بعد از درمان ندارد بنابراين نیازی به استراحت ندارید و در نهایت ، درمان به شیوه کرایولیپولیز، ایمن و بدون احتمال هرگونه عوارض است.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز برای قسمت های مختلف بدن که دارای چربی های مقاوم هستند بسیار موثر است قسمت هایی مانند پهلو ها و داخل و بیرون ران بالا و پائین شکم و چربی های اطراف لگن و چربی های انباشته شده در بازو و باسن . یکی ا زدلایل محبوبیت این روش در امریکا و اروپا به دلیل بی خطر بودن ان است . ممکن است پس از درمان قرمزی موضعی، کبودی و کمی بی حسی گذرا در پوست وجود داشته باشد. با گذشت زمان این عوارض بطور طبيعي از بین می رود .

کرایولیپولیز و رژیم غذایی بعد از کرایو کردن :

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

خوب است توجه داشته باشید که بعد از دستگاه لاغری کرایولیپولیز استفاده از یک رژیم غذایی متعادل و متناسب است که در ان از تمام گروههای غذایی شامل نان و غلات ،لبنیات و میوه و سبزیجات و گروه گوشت و مواد پروتینی استفاده می شود. باید بدانید که یک رژیم غذایی مناسب هیچکدام از وعدههای اصلی غذایی حذف نمی شود و گرسنگیهای طولانی به فردنمیدهد، همچنین در یک رژیم غذایی صحیح کاهش وزن، حداقل دو میان وعده در نظر گرفته میشود.بهترین برنامه غذایی بعد از کرایولیپولیزاستفاده ازبرنامه غذایی است که متنوع باشد و انواع مواد غذایی در آن گنجانده شود.

در رژیمهای بعد ازدستگاه لاغری کرایولیپولیز باید از انجام کلیه روشهایی که باعث تخریب عضلات و کاهش سوخت و ساز بدن می شود اجتناب شود، چرا که در این روشها فقط یک کاهش وزن کاذب به وجود می اید که در حقیقت وزن اب بدن وعضلات کم مشود نه وزن چربی بدن،و بعد از مدتی، با کاهش سوخت و ساز بدن وزن فرد ثابت میماند و کاهش وزن متوقف می شود و فرد با شکست روبرو می شود. حتما توجه کنید که در یک برنامه غذایی مناسب باید اعتدال در مصرف مواد غذایی رعایت شده و از مصرف زیاد یک نوع ماده غذایی و حذف مواد غذایی دیگر پرهیز شود.در کاهش وزن درست، بالا نگاه داشتن میزان سوخت و ساز بدن بسیار مهم است، لذا بدین منظور بر انجام تمرینات ورزشی برای حفظ و حتی افزایش توده عضلانی تاکید می شود.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

افرادی که کرایو کرده اند باید از خوردن زیاد نوشیدنیهای حاوی الکل تا سه ماه بعد از کرایواجتناب کنند نوشیدنیهای جاوی الکل جاوی کالری بالایی است و امکان برکشت بعد از کرایو را بیشترمی کند . این افراد باید از خوردن غذاهای چرب غذاهای سرخ شده، سوسیس، کالباس، کتلت، چیپس ، پفک ،شیرینی ،خامه ،کره،سس مایونز، شکلات ،نوشابه و تنقلات بپرهیزید. سعی کنبد از محصولات لبنی کم جرب استفاده کنید و از خوردن شیر ماست و پنیرهای پرجرب اجتناب کنبد.از خوردن نوشیدنیها ی پر کالری شامل انواع نوشابه آبمیوه میلک شیک و کافه کلاسه پرهیز کنید.حتما برچسب مواد عذایی و اطلاعات روی انها را مطالعه کنید و از محصولات کم چرب یا بدون چربی، بدون کالری ، کم کسلترول یا بدون کلسترول ، بدون قند استفاده کنید البته مواظب باشید این برچسب ها شما را کول نزنند،ذکر کلمه رژیمی بر روی بسیاری از محصولات به معنی بدون کالری بودن آنها نیست. مواد غدایی که در عوام مردم به عنوان کم کالری قلمداد می شود مانند انواع دایجستیوها یا بیسگوییت ها کم کالری نیستند چراکه این مواد حاوی شکر، چربی و آرد هستند که سه. ماده پرکالری هستند.شکلات تلخ به منزله شکلات رژیمی نیست و انواع شکلات های تلخ حاوی کره کاکائو است که سرشار از کالری است و شکلات تلخ فقط شکر ان کم شده نه کره کاکائو پس از مصرف زیادشکلات های تلخ پرهیز کنید . با یک رژیم غذایی سالم می توانید از شر چربی های مقاوم بعد از کرایو برای همیشه راحت شوید ضمن اینکه لایف استایل خود را هم تغییر داده و در سلامت به میان سالی خود خواهید رسید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *