در دنیای مدرن امروز لاغر کردن قسمت های مختلف بدن که دارای چربی های مقاوم هستند کار ساده ای شده است . امروزه در علم پزشکی دستگاه لاغری ساخته شده است که می توان بدون ریسک و در سلامت کامل و در زمانی کوتاه از شر این چربی های مقاوم خلاص شد می دانید که لاغری موضعی با ورزش و رژیم هم حاصل نمی شود زیرا چربی های مقاوم به سادگی از بین نمی روند امااین دستگاه ها امروزه کار را برایمان راحت کرده اند با رژیم گرفتن از کل چربی های بدن کم می شود و نمی توان تضمین داد فقط یک منطقه خاص از بدن کوچک می شود و با انجام ورزش هایی مانند دراز و نشست تنها عضلات قسمت شکم را تقویت می کنید.

برای مشاوره در زمینه لاغری موضعی کلیک کنید.

چربی ها به یک اندازه در کل بدن تقسیم نشدند بلکه بیشتر در قسمت شکم و پهلو، ران و باسن، غبغب و بازو قرار دارند که برای رفع آنها بهتر است به سراغ لاغری موضعی برویم. امروزه با استفاده از این دستگاه های لاغری خطر عمل های جراحی و امبولی و مشکلات بعد ازجراحی و درد و التهاب به کلی از بین رفته است و شما به راحتی و در کمترین زمان از شر این چربی های بد شکل و مقاوم خلاص می شود با ما همراه شوید تاشمارا با این دستگاه های مفید و موثر بیشتر اشنا کنیم .

دستگاه لاغری کرایولیپولیز 

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

یکی از بهترین روش های از بین بردن این چربی های مقاوم استفاده از دستگاه لاغری است که امروزه در امریکا و اروپا هم بسیار کاربرد دارد . کرایولیپولیز سلول های چربی را تجزیه می کند، اما بافت اطراف آن را تجزیه نمی کند. پس از خنک کاری، سلول های چربی تحت آپوپتوز قرار می گیرند که مرگ سلولی را کنترل می کند. هنگامی که آپوپتوز اتفاق می افتد، دیواره سلولی چربی تجزیه شده و باعث می شود که لیپیدها که همان چربی ها هستند از سلول ها آزاد شوند. این لیپیدها توسط سیستم تخلیه لنفاوی حمل می شود تا از طریق بدن شما به همان شیوه ای که چربی از غذای شما حذف می شود، از طریق بدن دفع شود. این فرایند بسیار تدریجی است، به این معنی که خطری برای سیستم لنفاوی شما وجود ندارد و از این بابت نگرانی نداشته باشید.

 خوب است بدانید که در روش دستگاه لاغری کرایولیپولیز آن دسته از سلولهای چربی که سطحی تر هستند در اثر سرما دچار مرگ سلولی شده و به آهستگی در طی یک تا چهار ماه از بدن دفع می شوندو به همین علت اثر سوئی روی کبد و آنزیمهای کبدی ندارد. در کرایولیپولیز به طور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف شده و نتایج برجسته و قابل توجهی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان نشان می دهد . آنچه کرایولیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا و فشار منفی ، وکیوم چربی جهت کاهش سایز منطقه مورد نظر ,حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم (یک جلسه) , برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است.

در این عمل سلول های چربی زیر پوست خنک می شوند که باعث ایجاد لیپولیز و تجزیه سلول های چربی بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف یا پوست می شود. دستگاه لاغری به منظور کاهش چربی در مناطق خاص بدن بخصوص سر معده و پشت استفاده می شود. کرایولیپولیز می تواند راه حل دائمی باشد ؛ می تواند سلولهای چربی را که در حال حاضر وجود دارد تا حدی کاهش دهد و می تواند مانع از افزایش تعداد باقی مانده سلول های چربی در بدن شود، به طوری که فرد باید از طریق ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش و یا سایر روش های کرایولیپولیز، میزان چربی خود را ثابت نگه دارد. تقریبا هیچ زمان بهبود یا عوارض جانبی همراه با کرایولیپولیز وجود ندارد. به دنبال این روش، چربی طی یک دوره دو تا چهار ماه کاهش می یابد و باعث کاهش وزن کاملا طبیعی می شود .

از بین بردن چربی های مقاوم با دستگاه لاغری کویتیشن :

دستگاه لاغری

می دانید که امروزه کاهش وزن و کاهش سایز تبدیل به صنعت شده است. به همین دلیل است که پیدا کردن خدمات مناسب برای کاهش وزن می تواند بسیار دشوار باشد. یکی از خدمات صنعت کاهش وزن کاهش وزن با امواج اولتراسونیک دستگاه لاغری کویتیشن است. اما کویتیشن چیست و چگونه برای رسیدن به اهداف کاهش وزن کمک می کند؟ کویتیشن  معروف به لیپوساکشن بدون جراحی، روشی موثر و ایمن برای کاهش سایز است که از امواج فراصوت استفاده می کند. در اثر برخورد این امواج به آب میان بافتی، حباب هایی در اطراف سلول های چربی ایجاد می شود. این حباب های لرزان باعث شکسته شدن سلول های چربی می شوند بدون اینکه آسیبی به سایر سلول ها وارد کنند.

در نهایت محتوای سلول های چربی از طریق مجرای ادرار و سیستم لنفاوی دفع می شود. حدود ۱ تا ۲ روز بعد از انجام کویتیشن، دفعات ادرار افزایش پیدا می کند و نیاز به مصرف آب بیشتری است . در طول انجام روش اولتراسونیک کویتیشن، دستگاه کویتیشن غیر تهاجمی با طول موج های کوتاه نقاط مدنظر را هدف قرار می دهد و در بعضی مواقع ساکشنی خفیف نیز در کنارش انجام می شود. این فرآیند لایه سلول های چربی زیر پوست را گرم و به لرزش در می آورد. سرانجام روش اولتراسونیک لیپوساکشن موجب می شود سلول های چربی به مایع تبدیل شوند و محتوای خود را به جریان خون منتقل کنند.

ابداع کنندگان این روش اعتقاد دارند بعد از انجام کویتیشن بدن قادر به پردازش این اسید چربی ها از طریق سیستم لنفاوی است . باتوجه به سابقه سلامتی شخص و نوع بدن ممکن است نسبت به دیگران کمتر یا بیشتر وزن کم کنید. این شاخص ها نه تنها روی میزان تاثیرگذاری بلکه روی مدت ماندگاری نیز تاثیر می گذارند. بعد از انجام این روش با استفاده از متر خیاطی و یا نگاه کردن خود در آینه متوجه نتیجه می شوید. البته فراموش نکنید این روش تنها در بعضی نقاط بدن جواب می دهد و قرار نیست یک شبه جواب بگیرید. صبور باشید چون بهترین نتایج خود را هفته ها یا ماه ها پس از درمان نشان می دهند.

از بین بردن چربی های مقاوم با رادیو فرکانسی :

دستگاه لاغری

باید بدانید که این روش نیز از دیگر روش ها برای کاهش سایز بدون جراحی است که از امواج رادیوفرکانسی استفاده می کند. دستگاه آر اف با ایجاد حرارت در سلول های چربی مشابه کویتیشن عمل می کند. روش ار اف معمولا توسط متخصصان پوست برای افرادی استفاده می شود که روی بدنشان نقاط چربی اضافی دارند. در این روش به صورت کنترل شده روی سلول های چربی گرما تابیده می شود و این گرما موجب مرگ این سلول ها بدون تحت تاثیر قرار دادن عضلات یا پوست اطرافشان می شود. در این روش نه تنها از چربی ها کم می شود بلکه بدن به تولید کلاژن تحریک می شود و کلاژن به جمع شدن پوست شل نیز کمک می کند. رفع افتادگی پوست، درمان سلولیت و رفع ترک های سطحی پوست از کاربردهای دیگر کویتیشن و آر اف هستند که سبب شده طرفداران زیادی پیدا کند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *