امروزه یکی از مدرن ترین و بهترین و مورد تایید ترین روش های چربی سوزی و لاغری موضعی استفاده از کرایولیپولیز و کامپرشن تراپی است . با کرایو به سرعت و بدون عوارض لاغر شوید و با کامپرشن تراپی این روند لاغری را سرعت ببخشید . می دانید که با کرایولیپولیز می توانیداز شر چربی های موضعی و سمج خود به سرعت راحت شوید و کامپرشن تراپی این روند را سرعت می بخشد .با مقاله ی ماهمراه شوید تا با این دو روش مفید و مکمل هم بیشتر آشنا شوید .

کامپرشن تراپی

برای مشاوره در زمینه لاغری و تناسب اندام در کوتاهترین زمان کلیک کنید.

لاغری و کاهش وزن با کرایولیپولیز و مکمل آن کامپرشن تراپی :

توجه کنید که در روش کرایولیپولیز سلول های چربی طوری سرد میشوند که بدن قادر ميشود آنها شکسته و دفع کند. در این شیوه رسوبات چربی های ناخواسته به شیوه ای کنترل شده و غیرتهاجمی شکسته میشوند تا بهبود کنترل شده فرم بدن امکان پذیر شود. قرارگیری در معرض دماهای پائین سبب ميشود که بافت چربی زیر جلدی، بدون اسیب رسيدن به بافت های اطراف، نابود شود. کرایولیپولیز یک جایگزین غیرجراحی براي عمل جراحی لیپوساکشن است.

کسانی که چربی موضعی دارند و دست به هر کاری مثل ورزش و رژیم غذایی خاص ميزند ، ولی باز نمی توانند این چربی ها را آب کنند، میتوانند با شیوه کرایولیپولیز، چربی های شکم خویش را از بین ببرند. توجه کنید که این شیوه براي لاغري کل بدن و کم کردن وزن نیست بلکه یک شیوه براي کم کردن اندازه شکم است. بنابراين کسانی که از چاقی موضعی شکم خویش گله دارند میتوانند این شیوه را امتحان کنند و شکم خویش را با دیگر اندام های بدن شان سازگار کنند و اندامی خوش فرم داشته باشند. خوب است بدانید که در این عمل سلول های چربی زیر پوست خنک میشوند که سبب ایجاد لیپولیز و تجزیه سلول های چربی بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف یا پوست ميشود .

کامپرشن تراپی

کرایولیپولیز به منظور کاهش چربی در مناطق خاص بدن بخصوص سر معده و پشت استفاده مي شود کرایولیپولیز روشی است که ما از درجه حرارت بسيار پائین حتی تا ۱۰- درجه استفاده می کنیم در این درجه حرارت ۱۰-، ۸-، ۹- و حتی تا ۳- اتفاقی که براي سلول های چربی می افتد پدیده ای به نام مرگ سلول چربی است به عبارت ديگر سلول های چربی کریستالیزه میشوند.

در اثر مرگ سلولی بافت بدن در واقع سلول های چربی رو بعنوان سلول های مرده تلقی ميکند و سیستم دفاعی بدن به این سلول های مرده ی اضافه حمله ميکند و آن ها را می بلعد. بعد از آن به کمک عروق لنفاوی( سرخ رگ های عروق لنفاوی چربی ها را به طرف کبد هدایت ميکند ) شبیه چربی که با تغذیه وارد بدن ما ميشود به طرف کبد هدایت شده و به کمک صفرا متابولیزه و در پایان از طريق سیستم گوارش دفع می شوند دستگاه کرایولیپولیز که به آن یخچال چربی هم ميگويند ، در واقع وظیفه اش انجماد سلول چربی است و دفع سلول چربی به متابولیز بدن هر شخص بستگی دارد. به عنوان مثال در افرادی که به بیماري های غددی مانند کم کاری تیروئید مبتلا هستند، توصیه ميشود با انجام تمرین های هوازی و رعایت رژیم غذایی مناسب و استفاده بیش تر آب، سرعت متابولیز را بالا برده تا نتيجه بهتری از انجام کرایولیپولیز حاصل شود.

فریز کردن چربی ها با شیوه کرایولیپولیز با ديگر شیوه های کم تهاجمی یا غیرتهاجمی، تفاوت های اساسی دارد و بعنوان موثرترین شیوه از بین بردن چربی شناخته شده است. این شیوه جدید و انقلابی، مهمترين پیشرفت تکنولوژیکی در زمينه از بین بردن چربی های موضعی به حساب می اید شیوه کرایولیپولیز براي افرادی که رژیم غذایی دارند و بطور مرتب ورزش ميکنند ، ولی هنوز موفق به از بین بردن بعضی چربی های موضعی خویش نشده اند، یک هدیه ی گرانبهاست. شیوه کرایو لیپولیز براي چربی های موضعی مثل پهلو ها، شکم، برامدگی بالای لگن و باسن میتواند نتیجه خیره کننده ای به دنبال داشته باشد.

برخی مزایای استفاده از کرایولیپولیز عبارتند از

به بهبود کیفیت پوست کمک ميکند ناحیه موردنظر تنها درمان می شود تاثیر داشتن این شیوه اثبات شده است چون این درمان در خارج از بدن انجام ميشود بنابراين غیر تهاجمی است هیچگونه اسکار های جراحی( گوشت اضافه) در سطح پوست ایجاد نمی شود در این شیوه پوست دچار شلی و افتادگی نمی شود در یک بار درمان بین 4 تا 12 سانتیمتر سایز کم خواهید کرد و کلی مزایای دیگر به همین دلایل است که این روش بهترین ورش لاغری شناخته شده در جهان است .

کامپرشن تراپی مکملی برای لاغری با کرایولیپولیز :

کامپرشن تراپی

بعد از کرایو کردن اگر از کامپرشن تراپی استفاده کنید روند لاغری شما کامل تر و با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت ضمن اینکه کامپرشن تراپی مزیت های دیگری هم برای بدن تان و سلامت ان دارد که از ان ها هم بهره مند خواهید شد . خوب است بدانید که کامپرشن تدریجی تأثیرات مثبت زیادی هم بر روی بدن هم بر جریان خون و هم بر روی بافت‌ها دارد. دراین جا برخی از مزایای کامپرشن تراپی را برای تان می گویم تا خود با این همه مزیت این روش برای بدن تان بیشتر اشنا شوید

با این روش :

جریان خون وریدی را افزایش می‌دهد (گردش خون) حجم خون وریدی را کاهش می‌دهد (جمع شدن خون) ریفلاکس در وریدهای سطحی و عمیق بیماری را کاهش می‌دهد (به حداقل رساندن و کاهش رگش‌های عنکبوتی و وریدهای واریسی) فشار وریدی افزایش یافته از نظر پاتولوژیک را کاهش می‌دهد

برای بافت های شما هم می تواند بسیار مفید باشد

ادم بافتی (تورم) را کاهش می‌دهد تخلیه مواد سمی مانند اسید لاکتیک را افزایش می‌دهد التهاب را کاهش می‌دهد فرآیندهای بازدارندگی را حفظ می‌کن حرکت تاندون‌ها و مفاصل را بهبود می‌بخشد هدف از کامپرشن تراپی برای نارسایی وریدی هدف از کامپرشن تراپی برای نارسایی وریدی در افراد مبتلا به نارسایی مزمن وریدی، فشار در رگ‌ها در هنگام گردش خون مداوم بیش از 40 میلی‌متر جیوه می‌باشد، در صورتی که در افرادی که دچار نارسایی وریدی هستند این فشار حدود 22 میلی‌متر جیوه بیشتر از میران استاندارد است به دلیل فعالیت پمپ مچ پا و ساق پا، فشار در حین گردش خون کاهش می‌یابد. کاهش دامنه حرکت در عملکرد پمپ مچ پا و ساق پا عامل بسیار مهمی در ایجاد زخم‌های وریدی است.

حال که با مزیت های کامپرشن تراپی و کرایولیپولیز بیشتر آشنا شدید متوجه شدید که بهترین و مورد تایید ترین روش های لاغری کرایولیپولیزاست و کامپرشن تراپس هم مکملی برای کرایو است و به سریعتر لاغر شدن و سلامت بدن تان کمک زیادی می کند .

برای مشاوره در زمینه لاغری و تناسب اندام در کوتاهترین زمان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 5 =