سوال یکم در مورد لاغری با کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا:

1.در روش لاغری موضعی با کرایولیپولیز،سلولهای چربی از بین میروند یا فقط به صورت موقتی فشرده میشوند:

پاسخ :

در روش کرایولیپولیز ،هدف، تخریب سلولهای چربی است و سلولهای چربی تحت سرما زیاد و کنترل شده قرار میگیرند و از هر 1000 سلول چربی آن ناحیه 300 سلول چربی برای همیشه از بین میروند و اصلا نتیجه موقتی نیست،در واقع زنجیره حیات این سولها برای همیشه از بین میرود.

برای مشاوره در زمینه لاغری بدون جراحی،درد و خونریزی کلیک کنید.

سوال دوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا:

2.مصرف آب روزانه من بسیار کم است ، ولی میخواهم حتما از این روش لاغری استفاده کنم ،باز هم نتیجه میگیرم؟

پاسخ:

آب قسمت عمده ای از سلولهای بدن را تشکیل میدهد و در هضم وجذب غذا،انتقال موادغذایی به سلولها،دفع مواد زائد و تنظیم دمای بدن نقش عمده ای را به عهده دارد، وبیماری های زیادی همچون چاقی ،افزایش کلسترول خون،پوکی استخوان،نارسایی قلبی،دیابت ،خستگی و ….. با کم آبی بدن ارتباط دارد.

وپیشنهاد ما به مرا جعین کرایولیپولیز این است که روزانه حداقل 8 لیوان آب  در فواصل مشخص میل کنند ،زیرا مصرف آب ،نه تنها بدن شما را سالم تر نگه میدارد بلکه در دفع بیشتر  چربی کمک میکند و به دنبال آن نتیجه لاغری شما با روش کرایولیپولیز بیشتر میشود.

سوال سوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا:

3.من نمیخواهم از چربی سوز همراه با کرایولیپولیز استفاده کنم،باز هم جواب دهی دارد:

پاسخ:

افرادی که از این روش لاغری موضعی استفاده میکنند ،اصلا نیازبه مصرف چربی سوز ندارند، زیرا این روش به تنهایی قدرت بسیار بالایی در از بین بردن سلولهای چربی دارد.

و در بعضی از افراد به دلیل مشکلات متابولیسم و مشکلات گوارشی، گاها مکمل های غذایی پیشنهاد میشود که اینها به هیچ وجه چربی سوز نیستند و به منظور افزایش سوخت ساز بدن شما تجویز میشود.

در کل، برای گرفتن نتیجه مناسب با کرایولیپولیز ،همین روش به تنهایی کفایت میکند و نیاز به مصرف چربی سوز نیست.

سوال چهارم در مورد لاغری با کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا:

4.من یبوست شدید دارم ولی سالهاست که این مشکل را دارم ،میخواستم ببینم باز هم از این روش جواب میگیرم؟

پاسخ:

یبوست ،بیماری محسوب نمیشود بلکه عارضه ای است که در نتیجه بد عمل کردن دستگاه گوارش به شخص دست میدهد ولی با این حال خود میتواند منشا بعضی از بیماریها باشد.

و یکی از علتهای اصلی یبوست ، تغذیه بد و بیتحرکی و کم تحرکی میباشد.

قطعا داشتن یبوست هیچ ارتباطی با کم شدن نتیجه کرایولیپولیز ندارد ولی ما به شما کمک میکنیم تا با ایجاد تغییراتی در تغذیه و فعالیت روزانه این مشکل را حل کنید.

سوال پنجم در مورد لاغری با کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا:

5.من سیستم ایمنی ضعیفی دارم ولی بیماری مربوط به کمبود سیستم ایمنی ندارم ،میتونم از این روش استفاده کند؟ و اینکه آسیبی برای بدنم ندارد؟

پاسخ:

سیستم ایمنی یکی از مهمترین ارگانهای بدن است، که در برار اختلالات ،عکس العمل دفاعی نشان میدهد،پس برای حفظ سلامتی ،تقویت سیستم ایمنی ،الزامی است.

ورزش ،استراحت کافی،اکسیژن کافی(استفاده از هوای سالم)،عواملی موثر هستند که توان سیستم ایمنی را افزایش دهند.

شما با تغییرات کوچکی در سبک زندگی و تغذیه ای به راحتی میتوانید این مشکل را برطرف کنید و به راحتی از نتایج قوی کرایولیپولیز بهره ببرید.

الکل ، نیکوتین، کافئین نیز منجر به کاهش قدرت سیستم ایمنی میشوند، و توصیه کلینیک رسپینا به تمام مراجعین لاغری با کرایولیپولیز محدود کردن یا حذف کردن این سه مورد از برنامه زندگی است.

سوال ششم در مورد لاغری با کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا:

6.ورزش چقدر در نتیجه کرایولیپولیز تاثیر دارد؟

پاسخ:

ورزش نقش مهمی در سلامتی بدن و بهبود سیستم جریان خون و تنفسی و قلبی ،عروقی و لنفاوی دارد ،بنابراین افرادی که در کنار کرایولیپولیز از ورزش بویژه ورزشهای هوازی همچون پیاده روی ،دوچرخه سواری بهره میبرند ،نتایج بهتری بدست می آورند.

یوگا هم به خاطر تمرینات کششی و تنفسی در افزایش نتیجه کرایولیپولیز موثر است.

اکسیژن نقش مهمی در عمکرد مناسب سیستم بدن دارد ویکی از دلایل عمده ای که باعث سوختن چربی ازطریق ورزش کردن میسود،افزایش میزان اکسیژن و رسیدن آن به سلولهاست.

سوال هفتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا:

7.با کرایو لیپولیز سلولهای چربی کوچک میشوند یا از بین میروند؟

پاسخ:

هدف در کرایولیپولیز،بافت چربی زیر پوستی است در واقع چربی هایی که بیشتر سایز دارند و وزن کمی دارند واین چربی ها هستند که بدن را بدشکل میکنند و این چربی ها باعث اضافه وزن نمیشوند،مشکل اصلی همه افرادی که میخواهند لاغر شوند ،چربی های موضعی است .

با کرایولیپولیز و فریز شدن چربی ها، برای همیشه 30 درصد سولهای چربی آن ناحیه کاملا برگشت ناپذیر از بین میروند و کاملا عملکرد ویژه ای دارد که به راحتی توسط آزمایشات پزشکی قابل اثبات است .

ورزش و تمرینات بدنی منجر به کوچک شدن سولهای چربی میشوند و وقتی فرد ورزش را کنار میگزارد مجدد سلولهای چربی بزرگ میشوند ولی کرایولیپولیز سلولهای چربی را از بین میبرد ،ولی باز هم به مراجعین پیشنهاد میکنیم به منظور گرفتن نتیجه بهتر همراه با روش کرایولیپولیز از ورزش هم بهره ببرند.

سوال هشتم درمورد لاغری با کرایولیپولیز در کلینیک رسپینا:

8. برای افرادی هم که جراحی لاغری داشته اند کرایولیپولیز جواب میدهد؟

پاسخ:

بله حتما.

اکثر افرادی که جراحی لاغری انجام میدهند به دلیل اینکه رژیم غذایی خود را رعایت نمیکنند و سبک زندگی خود را اصلاح نمیکنند مجدد چربی های اضافه در جاهایی از بدن پیدا میکنند ، واین افراد به دلیل سختی ها و هزینه های عمل جراحی تمایل به انجام مجدد ندارند و تمایل به انجام روش موثر و بدون جراحی دارند، و در میان روشهای غیر جراحی دنیا در حال حاضر جوامع پزشکی ،کرایولیپولیز را پیشنهاد میکنند.

در واقع کرایولیپولیز برای تمام افرادی که چربی موضعی دارند بسیار مناسب است.

برای مشاوره در زمینه لاغری بدون جراحی،درد و خونریزی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 10 =