یکی از ناراحتی های بزرگ افرادی که مدام ورزش میکنند این است که هنگامی که خود را در آینه نگاه میکنند،به خاطر بیرون زدگی ناحیه شکم و پهلوها و وجود چربی های موضعی بد شکل در آن نواحی از خود و ورزش خود راضی نیستند.وگمان میکنند هیچ وقت نمیتوانند به اندام مناسب خود دست یابند.در حالی که این افراد به راحتی میتوانند از شر چربی های موضعی خود در هرجای بدن به روش معجزه آسا و بی عارضه کرایولیپولیز رها شوند.و این افراد به دلیل همراه بودن ورزش با کرایولیپولیز نسبت به افرادی که ورزش نمکینند ، نتایج بیشتری از لاغری توسط کرایولیپولیز میگیرند.

نحوه عمکرد کرایولیپولیز:

در این روش از فناوری مدرن خنک کننده با هدف از بین بردن سلولهای چربی استفاده میشود.

این سیستم سرمایشی دقیق ،فقط سلولهای چربی را مورد هدف قرار میدهد،و در این روش سلولهای اعصاب به هیچ وجه آسیب نمی بینند، ونتایج از 2 تا 3 هفته بعد از جلسه لاغری شروع میشود و تا 3 ماه ادامه می یابد.

از آنجایی که این روش کاملا روشی غیر جراحی است ،شما میتوانید بلافاصله به زندگی روزمره خود بازگردید.

ورزش و کرایولیپولیز:

تفاوت کرایو با لیپوساکشن

با توجه به اینکه به دست اوردن اندامی زیبا مستلزم رعایت اصول غذایی و ورزشی است و بهتر است شما به منظور داشتن اندامی ایده آل ،سبک زندگی خود را تغییر دهید و طبیعتا افرادی که همراه با کرایولیپولیز ورزش هم انجام میدهند ، نتایج بیشتری بدست خواهند آورد.

در روش کرایولیپولیز ،سلولهای چربی دچار مرگ سلولی میشوند و چون بدن نمیتواند بافت مرده را تحمل کند،بدن کاملا به صورت طبیعی این مواد زاید و مرده را بعد از 2 هفته تا 3 ماه دفع میکند.

افرادی که از کرایولیپولیز بهره میبرنند،انگیزه بسیار زیادی برای لاغر شدن و کسب اندامی زیبا بسیار میکنند زیرا همراه  با این روش اصلا نیاز به رژیم های سرسخت نیست و حتی در  اکثر افراد اصلا نیاز به رژیم غذایی نیست. ولی به منظور نتایج عالی به شما پیشنهاد میکنیم که از ورزش کنار درمان لاغری با کرایولیپولیز استفاده کنید.

دوام نتایج لاغری با کرایولیپولیز چقدر است؟

در این روش سلولهای چربی شما مورد هدف قرار میگرند و این سلولها به هیچ وجه مجدد ایجاد نمیشوند و اگر شما سبک زندگی سالم که شامل ورزشی منظم و رژیم غذایی سالم باشد در برنامه زندگی خود داشته باشید به هیچ وجه سولهای چربی باقی مانده حجیم نمیشوند و سایز ایده آلی که با کرایولیپولیز بدست اورده اید ،دیگر باز نمی گردد.

چطور میشود از شلی پوست به دنبال لاغری موضعی جلوگیری کرد؟

اگر شما جز ان دسته افراد هستید که فقط از رژیم غذایی سخت جهت لاغری استفاده می کنید ،مطمئن باشید بعد از مدتی از اضافه وزن ممکن است رها شوید ولی پوستی زیبا ندارید و پوست بدن شما از صورت گرفته تا همه نقاط بدن دچار شلی زشتی میشود که باز هم اعتماد به نفس شما را میگیرد و با این که شما وزن کم کرده اید ولی همچنان از بدن خود راضی نیستید.

ولی به شما پیشنهاد میکنید که بهتربن روش برای اینکه وزنی مناسب و اندامی زیبا بدون هبچ گونه شلی پوست داشته باشید این است که از کرایولیپولیز به عنوان روشی موثر و بی عارضه همراه با ورزش منظم و رژیم غذلیی سالم استفاده کنید. و به دنبال این انتخاب هر روز اندامی زیباتر و پوستی سفت تر پیدا میکنید این را بدانید نیاز نیست شما به یک ورزشکار حرفه ای تبدیل شوید تا بتوانید اندامی زیبا داشته باشید بلکه فقط کافیست سراغ فست فود ها و غذاهای نا سالم نروید و روزانه پیاده روی منظم داشته باشید.

به دنبال بدست آوردن اندامی زیبا با روش کرایولیپولیز ،اعتماد به نفس شما بیشتر میشود و به دنبال آن با انگیزه بیشتری به باشگاه ورزشی میرود و دیگر نگران قضاوت کردن دیگران نیستید و به دنبال آن ، سراغ تغذیه نا سالم نمیروید و به خود علاقه بیشتری پیدا میکنید و به دنبال آن چون از لحاظ روحی وضعیت بهتری پیدا میکنید و هر روز بهتر و بهتر میشود.

چه کسانی کاندید مناسبی برای کرایولیپولیز هستند؟

تقریبا همه افرادی که از اندام خود راضی نیستند و هر روز از دیدن چربی های ناحیه شکم و پهلوها و پاها خود را سرزنش میکنند ،کاندید مناسبی برای ابن روش معجزه آسا هستند.

نتیجه گیری :

به منظور داشتن اندامی زیبا و حفظ این اندام در تمام سنین درمان ترکیبی کرایولیپولیز به عنوان دشمن اصلی سلولهای چربی و رژیم غذایی مناسب به منظور کاهنده وزن و ورزش به عنوان شکل دهنده عضلات بدن و کوچک کننده سلولهای چربی لازم است و قطعا رژیم و ورزش به تنهایی حتی اگر بسیار سنگین باشند نمیتوانند به شما اندامی زیبا بدهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *