برای لاغر شدن باید چربی های بدن تان را با ورزش و رژیم غذایی آب کنیدو عضلات را جایگزین ان ها کنید یکی از ورزش هایی که برای چربی سوزی و لاغر کردن بسیار مفید است کراس فیت است که علاوه بر چربی سوزی به شما کمک می کند عضلات خود را تقویت کرده و سلامت بدن و استخوان های شما را در میان سالی تضمین می کند . باید بدانید که این ورزش برای تقویت مهارت های اجتماعی و افزایش اعتماد به نفس و بهتر شدن سبک زندگی شما می تواند بسیار راه گشاه و مفید باشد .

کراس فیت و بهتر شدن سبک زندگی :

باید بدانید که کراس فیت خود یک سبک زندگی سالم را برای ما تعریف می کند . مربیان کراس فیت نیز در برنامه های تغذیه ای مانند رژیم غذایی پالئو آموزش دیده اند که برنامه تناسب اندام را تکمیل می کنندشما می توانید با رعایت رژیم های غذایی و انجام حرکات این ورزش یک زندگی سالم و شاد و پر از نشاط و سلامتی داشته باشید . این ورزش می تواند یک سرگرمی عالی هم باشد . یکی از بهترین موارد در مورد تمرینات کراس فیت تنوع است و تقریباً همان تمرین را بارها و بارها انجام می دهید ، یا فقط روی یک تردمیل اجرا می کنید. همانطور که اشاره کردیم ، تمرین ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند به پیشرفت پیچیده تمرینات قدرتی ، قلبی و انعطاف پذیری بپردازند ، اما بیشتر از همه آنها روی آمادگی عملکردی متمرکز هستند.

کراس فیت وافرایش اعتماد به نفس و مهارت های اجتماعی :

جالب است بدانید که کراس فیت باعث افزایش اعتماد به نفس تان می شود . حتما می دانید که کراس فیت یک برنامه ایده آل است. برند کراس فیت در ابتدا خود را با حمایت ارتش هم تراز کرده است. همه برای برای یک رویداد ورزش نمی کنند، اما هیچ شکی وجود ندارد که یک مقدار از رقابت می تواند به شما کمک کند تا با انگیزه و اشتیاق به ورزش تان ادامه دهید نکته مهم درباره کراس فیت این است که شما می توانید به صورت رقابتی هم این ورزش را انجام دهید .

کراس فیت و افزایش سلامت مفاصل :

این ورزش برای تحرک مفاصل عالی است این نتیجه حرکات عملکردی متنوعی است که در یک تمرین کراس فیت دخیل است شما نه تنها کارهای ساده ای را انجام نمی دهید بلکه اندام خود را به همه جهات مختلف منتقل می کنید. همچنین با یادگیری روشهای مناسب برای بلند کردن وسایل سنگین از کف و نگه داشتن آنها در بالای سر ، خطر آسیب دیدگی در زندگی روزمره شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.  بعضی اوقات تمرینها برای توصیف دشوار است زیرا بسیار چند بعدی هستند. هنگامی که شما در حال انجام کراس فیت هستید ، فقط نمی خواهید به ورزشگاه بروید و یا از پله ها بالا بروید. این یک مدار اساسی برای وزنه برداری نیست. این برنامه ای است که تمرینات مختلفی را در هم می آمیزد که باعث می شود تمام قسمت های بدن شما به محدوده آنها برسد. همانطور که می گویند ، کراس فیت تخصص خاصی ندارد. دائما در حال تغییر است ، که ذهن و بدن شما را از خسته شدن باز می دارد.

کراس فیت و بهبود قلب :

وقتی این ورزش را انجام می دهید ضربان قلب شما در کل تمرین افزایش می یابد و این باعث افزایش استقامت شما می شود. در حقیقت ، داده های یک مطالعه در مورد تمرینات ورزش نشان می دهد که ضربان قلب شرکت کنندگان به 90 درصد از حداکثر ضربان قلب بالا رفته است ، که در طول دو تمرین کراس فیت پایدار است.

آیا کراس فیت معایبی هم دارد :

باید بدانید که کراس فیت نوعی ورزش با شدت بالا است. هر زمان که شدت تمرینات یا میزان وزنی که بلند می کنید بیشتر باشد خطر آسیب دیدگی افزایش می یابد.

اما برخی از صدمات کراس فیت عبارتند از :

درد پایین کمر چرخشش تاندون گردن تاندون آشیل صدمات زانو درد و آماس آرنج توجه کنید که اگر تازه کراس فیت را شروع کرده اید ایده هوشمندانه است که با یک متخصص آمادگی جسمانی کار کنید می توانید اطمینان حاصل کنید که تمرینات را به درستی انجام می دهید. داشتن فرم نادرست ، تلاش برای حرکت بیش از حد سریع از طریق تمرینات یا بلند کردن بیش از آنچه می توانید انجام دهید همگی می تواند منجر به آسیب شود. باید بدانید که کراس فیت نوعی تناسب اندام با تأثیر بالا است. همیشه قبل از شروع برنامه ورزشی جدید مانند کراس فیت، با پزشک خود مشورت کنید ، به خصوص اگر تازه ورزش کرده اید یا بیماری دارید. این ورزش یک ورزش سریع و تند است که می تواند کم تر از 15 دقیقه در روز طول بکشد، زیرا یک چهارم ساعت به صورت فشرده و بدون وقفه است. این کار ممکن است تنها 3 یا 4 روال عادی باشد، مانند برپی ، دویدن و اسکوات، اما ایده این است که شما هر یک از آن ها را بارها و بارها انجام دهید کراس فیت به شما انگیزه ی لازم را می دهد . کلید، کراس فیت قوت است، شما ذاتا خود را به انجام کاری که می توانید از طریق هر تمرین در ورزش انجام دهید، سوق می دهید. همه خواهان نتایج هستند، اما همه تلاش خود را نمی کنند خوب است بدانید که در یک بازه 15 تا 20 دقیقه، از شما خواسته می شود تا آنجا که می توانید دور یک مدار خاص کامل را تکمیل کنید. در پایان آن، به دلیل شدت و تلاش فوق الذکر، شما کالری بیشتری نسبت به ورزش منظم خواهید سوزاند تمرینات ورزشی گاهی سخت و دشوار است چون آن ها بسیار چندبعدی هستند. زمانی که کار خود را انجام می دهید، فقط برای بالا رفتن از پله ها به باشگاه می روید. این یک مدار اصلی برای وزنه برداری نیست؛ این یک برنامه است که بسیاری از تمرین های مختلف را با هم ترکیب می کند که تمام قسمت های بدن شما را به حدود محدود می کنند.

فراموش نکنید که باید در تمرینات خود از مربی راهنمایی بگیرید وسر خود تمرینی را انجام ندهید مخصوصا اگر مبتدی هستیدو بدانید که اگر این ورزش را به خوبی پیگیری کنید به تناسب اندام و سلامت بدن تان خواهید رسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 18 =