دلایل اصلی بیماری در بدن انسان چیست؟Reviewed by Mehdi kh on Jul 14Rating: 5.0

بی خوابی یکی از عواملی است که حسابی انسان را از پا در می آورد، زیرا بدن انسان هنگام شب خود را با انرژی تازه پر و تجدید قوا می کند. بدن انسان مانند باتری است که بر اثر خواب دوباره شارژ و پر می شود. بیشتر افراد بی خواب از مواد اعتیادآوری مانند چای و قهوه استفاده می کنند و مدت درازی در رختخواب بیدار می مانند و سرانجام قرص خواب آور (مثل واليوم، لیبریوم، لكزوتانیل و….) قورت میدهند و به خیال خود کار را یکسره می کنند، که وابستگی و اعتیاد به مواد شیمیایی از اینجا شروع می شود.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید.

من نمی خواهم دوباره از علت بیماریها که همانا پر شدن بدن با مواد زائد و آشغال است چیزی بگویم، زیرا تو اکنون این را فهمیدهای و همچنین می دانی که اگر کسی می خواهد سالم شود، باید خود را از شر این آشغالها خلاص کند. این نه احتیاج به دارو دارد و نه به اعمال جراحی متعدد. چه بلاهایی که به عنوان جلوگیری از بیماریها و مقاوم کردن انسان در مقابل حمله فرضی میکروبها و باکتری ها به سرش نیاورده اند. به ما گفته اند که بهترین راه جلوگیری از بروز بیماریها واکسینه کردن شخص با مواد مرده ای است که از بدن حیوانات دیگر به دست می آید.

چه افکار بیمار گونه ای

به همین ترتیب همه ما را آلوده کرده اند. به انسان مذهبی و از بسیاری جهات خرافاتی تلقین کرده اند که بیماری ها از طریق میکروب ها و ویروس ها از خارج به بدن انسان هجوم می آورند. هیچ کس قدمی به عقب برنداشته و انسان را از ریشه مورد مطالعه قرار نداده است. سر انسان را در هر آخوری فرو برده و او را این چنین ذلیل و علیل کرده اند و آن وقت همه تقصیرها را به گردن باکتریها می اندازند که در اصل رفتگران ما هستند و آشغال های به جامانده از مواد مصرفی را می بلعند. هیچ کس نمی اندیشد که آیا چیزی که در دهان می گذارد به سلامتش لطمه ای میزند یا نه و فقط میکروب ها را مقصر می داند. پاستور در آخرین روزهای حیاتش به غلط بودن فرضیه خود اشاره کرد و گفت تا زمانی که شرایط مناسب به وجود نیاید، هیچ گونه میکروبی رشد و نمو نخواهد کرد. عوامل و شرایط مساعد برای رشد و زندگی میکروبها لازم است.

امروز نیز با پاستوریزه کردن شیر تمام مواد غذایی موجود در آن را نابود می کنند و چیزی سمی به خورد این مردم بدبخت میدهند که به جز بیماری هیچ ره آورد دیگری ندارد. انگلیسیها که سال ۱۹۹۶ مجبور شدند ۵۴ میلیون گاو بیمار را آتش بزنند، باید بدانند که اگر شیر و کلسیم آن برای انسان غذایی مساعد بود، با این همه مصرف آن، این همه بیماری استخوانی وجود نداشت. پزشکی امریکایی به نام اليور هولمز که خود محقق و دانشمند نیز هست، در یکی از سخنرانی هایش گفت: «به نظر من بهترین کار برای جامعه بشر این است که تمام مواد دارویی و آنچه را به پزشکی مربوط می شود، به دریا بریزیم؛ اما این برای ماهیها و آبزیان فاجعه است.» نه تنها مواد شیمیایی، بلکه گیاهان دارویی نیز کاری به جز سرپوش گذاشتن روی بیماری ها انجام نمی دهند. تو نه به درمانگاه احتیاج داری و نه به داروخانه. بدن تو خود درمان می کند و بهترین ترمیم کننده است. فقط باید عادات بد و بیمار کننده ات را کنار بگذاری. چطور یک زخم خودش ترمیم می شود؟ این مهارت جسم است که کسی بدان توجهی ندارد.

از یک قرص تلخ، سمی و بدمزه چه انتظاری داری؟

قرصی که آدم سالم را بیمار می کند، می تواند آدم بیمار را سالم کند؟ هر آنچه برای فردی سالم خوب است، برای فردی بیمار نیز خوب است. هرقدر تو قوانین طبیعت را زیر پا بگذاری، به همان اندازه جریمه می شوی. دیر یا زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد. خواننده عزیز، از تمام موادی که تاکنون به عنوان درمان کننده مصرفشان کرده ای، خداحافظی کن و بیشتر از این خود را | آلوده نکن. فقط به نیروی درونی خویش ایمان بیاور و بدان فقط همان است که درمان کننده و شفادهنده است. بدان که به هیچ عنوان نمی شود قبول کرد تو تمام اشتباهات گذشته ات را دنبال کنی و انتظار تندرستی نیز داشته باشی. این هرگز برای طبیعت قابل قبول نیست. طبیعت حساب و کتاب دارد. ممکن است تو از آن سر در نیاوری، اما به هر حال وجود دارد، خواه تو به آن احترام بگذاری و خواه مانند کسانی که از ریشه خود جدا شده اند، مخالف آن باشی. طبیعت کار خود را می کند، چه تو بخواهی و چه نخواهی. این از اراده من و تو خارج است.

اگر ملحد نباشی، این نظم را در همه جا خواهی دید. همچنان که بیرون از تو قانون وجود دارد، در درون تو نیز قوانینی هست. به ندای درونی ات گوش فرا ده. حماقت امتیازی است که فقط انسان از آن برخوردار است. در طبیعت حماقت وجود ندارد. این امتیاز را تو نخواه خواننده عزیز. فقط انسان است که غذای خود را با پختن نابود می کند، فقط اوست که شیر حیوانات دیگر را می نوشد و فقط اوست که باید دارو قورت بدهد، وگرنه در طبیعت نادان دیگری وجود ندارد. مردم اروپا انجمنی با عنوان انجمن حمایت از حیوانات تأسیس کرده اند، اما وقتی به خانه این افراد می روی، بوی لاشه حیوانات پخته و سرخ شده دیوانه ات می کند. اگر تاکنون توجه نکرده ای، حالا توجه کن که وقتی گوشت میخوری، در شب چه عذابی می کشی و چگونه ارواح حیواناتی که تو بدون توجه به زندگی آنها از گوشتشان خورده ای، خواب شبانه ات را با کابوس های وحشتناک تبدیل به جهنم می کنند. آنها نیز جاندار هستند و دوست دارند زندگی کنند. این حق طبیعی را انسان از آنها سلب کرده و در عوض برای خود بیماری خریده است.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =