کرایولیپولیز،روشی است که دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا(FDA) میباشد که در این روش پیشرفته با فریز کردن سلولهای چربی به راحتی میتوانید از شر چربی های موضعی رهایی یابید.

کرایولیپولیز، بهترین روش لاغری موضعی در دنیا است.

با این روش معجزه آسا در یک جلسه حداقل 25 درصد سلولهای چربی موضع مورد نظر برای همیشه ازبین خواهد رفت.بوسیله یک کاپ که حاوی صفحه های انتقال سرما به سلولهای چربی هست،چربی موضع مورد نظر برای لاغری ، به داخل کاپ کشیده میشود و سلولهای چربی آن موضع کریستالیزه میشود.

این پروسه در هرجلسه درمان لاغری بین 40 تا 50 دقیقه به طول می انجامد که این زمان به موضعی که قرار است لاغر شود بستگی دارد.در موضع مورد نظر در پروسه درمانی لاغری ابتدا احساس بسیارکمی از سرما ایجاد میشود که کاملا طبیعی است.

سازمان غذا و دارو آمریکا  (FDA) در سال 2010 تحقیقاتی را بر پایه لاغری موضعی به روش کرایولیپولیز ( فریز کردن چربی ها) بر روی 60 بیمار چاق پس از گذشت 6 ماه انجام داد ونتیجه به طور میانگین از بین افراد انتخاب شده در کاهش چربی های موضعی تحت درمان لاغری با این روش معجزه آسای لاغری 20 درصد بود.

و پس از انجام این تحقیقات ، روش لاغری موضعی با کرایولیپولیز ،در تمام ایالت متحده امریکا همه گیر شد، و بسیاری از متخصصین پوست و کلینیکهای زیبایی پزشکی به شکل گسترده ای به انجام این روش برای لاغری موضعی پرداختند.

اگرشما کاندید این روش درمانی لاغری هستید، باید نسبت به محدودیتهای آن آگاه باشید:

1.کرایولیپولیز روش درمان بیماری چاقی نیست بلکه روشی مناسب برای لاغری موضعی است.

2. برای لاغری ناحیه ساق پا و سینه خانمها و باسن کاربرد ندارد.

3.افرادی که دچارسیروز کبدی(نارسایی شدید کبدی ) هستند، نمیتوانند ازاین روش لاغری استفاده کنند.

4.نتیجه لاغری بصورت آنی پس از انجام این تکنیک لاغری نیست، بلکه به مرور طی چند ماه کاهش سایز موضع بسیار واضح است.

5. افرادی که نارسایی کلیوی دارند، نمیتوانند از این تکنیک لاغری استفاده کنند.

آیا روش درمانی لاغری کرایولیپولیز برای کوچک کردن سینه های پر چربی آقایان موثر است؟

یک تحقیقات درسپتامبر 2015 روی 21 مرد برای لاغری ناحیه سینه انجام گرفت که 95 درصد از آنها به این امر واقف بودن که سینه آنها کوچک شده است، هر یک از آنها بعد از 2 ماه مجدد تحت درمان با کرایولیپولیز قرار گرفتند و نتایج بیانگر ایمنی زیاد و اثربخشی زیاد در لاغری موضعی ناحیه سینه آقایان بود.

برای مشاوره در زمینه لاغری موضعی با متخصصان ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =