رژیم کابردی | رژیم اصولی | کربوهیدرات مضر | رژیم سریعReviewed by Mehdi kh on May 10Rating: 5.0

همانطور که مشاهده می کنید و مستحضر هستید وقتی که کلمه رژیم را در موتور جستجوگر گوگل تایپ می کنیم یک دنیا رژیم های مختلف وجود دارد اما چگونه می توان رژیم مناسب و کاربردی از میان آنها انتخاب کنیم؟برای پاسخ به این سوال و آگاهی در أین مورد تا آخر این مقاله همراه متخصصان کلینیک رسپینا باشید.

ویژگی های رژیم موفق

  1. رژیم کاربردی رژیمی است که در گام اول باعث آب شدن چربی ها شود
  2. در رژیم کاربردی از گرسنگی و بی غذایی خبری نیست چون یک رژیم کاربردی باید به صورتی لذت بخش باشد که تا آخر عمر دائمی باشد قسمت سخت یک رژیم کاربردی اجتناب از خوردن شکر و موادی مثل آرد سفید است
  3. رژیم کاربردی هدف آن فقط نباید کم کردن وزن باشد باید در کنار کم کردن به نگه داشتن وزن هم بپردازد
  4. رژیم کاربردی به شما انگیزه می دهد که ادامه دهید و از کم کردن وزن لذت ببرید
  5. رژیم کاربردی به شما یاد می دهد که چگونه باید غذا بخورید
  6. رژیم کاربردی راه حل مناسبی برای مشکلات از قبیل افسردگی،سردرد،گیجی،خستگی مفرط،درد مفاصل،سوزش قلب،درد های قبل از عادات ماهیانه خانم ها و حتی اعتیاد به مواد مخدر

در عقایدتان تجدید نظر کنید

موضوعات مثل اختلالات سوخت و ساز و افزایش انسولین در خون،دیگر برای شما تازگی ندارد و شما با انتخاب یک رژیم کاربردی و صحیح از شر این مسائل راحت می شوید.ه مه می دانیم افرادی هستند که بیشتر از شما غذا می خورند و کمتر از شما ورزش می کنند و با این حال یک کیلو هم اضافه وزن ندارند با لینک عجیب به نظر می رسد اما حقیقت دارد.

اگر شما چاق هستید و برای غذا خوردن حرص نمی زنید و فعالیت های بدنی مناسبی هم دارید به احتمال قوی دچار مشکل در سوخت و ساز هستبد.اکر آن دسته از افرادی هستید که همیشه احساس گرسنگی می کنید باز هم دچار اختلال در سوخت و ساز هستید چون بیشتر افراد وقتی گرسنه می شوند به اندازه آی غذا می خورند که گرسنگی آنها برطرف شود نه بیشتر پس چطور عده ای از این بیشتر می خورند؟جواب این است که چون بدنشان أین نیاز را در آنها به وجود آورده است.

لاغری شکم و پهلو

چرا کربوهیدرات مضر است

اگر خیال می کنید که کربوهیدرات مضر یعنی یک تکه کلم یا یک ظرف اسفناج کاملا در اشتباه هستید منظور از کربوهیدرات مضر شکر،آرد سفید،برنج،تنقلات و انواع غذا های تصفیه شده است.اما حتی کربوهیدرات مفیدی مثل نشاسته و انواع میوه ها باید در طول رژیم کاربردی تحت کنترل باشند و وقتی کیلو های اضافی را کم کردیم می توانیم در حد تعادل از نشاسته و میوه ها استفاده کنیم.

خیال نکنید که قرار است به شما سخت بگذرد و شما مثل گنجشک غذا بخورید خیر مثل یک انسان طبیعی از سالاد،ماهی،گوشت بره سرخ شده کره و کلم چیزهای متنوع دیگری استفاده می کنیم.حال باید جواب أین سوال را بدهیم که کدام کربوهیدرات ها مضر هستند؟؟؟؟

هیچکدام به شرطی که در قالب درست و رژیم کاربردی و به صورت سالم مصرف کنیم.حتی در رژیم کربوهیدرات همه افراد مثل مثل هم وزن کم نمی کنند کسانی درجه مقاومت سوخت و ساز کمی دارند و در اوایل رژیم ۴تا۷کیلو کم می کنند کسانی که درجه مقاومت متوسط دارند کمتر از این دسته در هفته ای اول وزن کم می کنند منتهی نکته ای وجود دار این است که شما کم کم به هدفی را که مشخص کرده اید می رسید.

برای بدست آوردن رژیم کاربردی و اصولی با متخصصان ما تماس بگیرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =