لاغری سریع در ۵ روز امکان دارد؟ رژیم سیب می تواند یک گزینه ی عالی برای شما باشد با این رژیم به سرعت وزن کم کنید و لاغر شوید ان هم در 5 روز شاید از خود بپرسید ایا سیب واقعا به کاهش وزن کمک می کند باید بگوییم بله این رژیم بسیار موثر است در این مقاله بیشتر به این رژیم لاغری خواهیم پرداخت.

لاغری سریع
لاغری سریع-کلینیک رسپینا

در اابتدا خوب است بدانید که چرا سیب به کاهش وزن و سریع لاغر شدن کمک می کند .باید بدانید که خوراکی هایی که حاوی فیبر و آب زیاد هستند، دارای تراکم کمی از انرژی می باشند. این به این معنی است که سیب کالری کمی دارد.  در یک مطالعه محققان در مورد مصرف مواد غذایی با چگالی و انرژی کم و چگالی بالا در میان زنان میانسال بررسی کردند یکی از گروه ها کوکی و گروه دیگر سیب مصرف کرده بودند.هر دو به یک میزان کالری و فیبر داشتند.اما سیب دارای تراکم انرژی پایین تری است. در پایان ده هفته، دریافتند که گروهی که از کوکی جو استفاده کرده بودند، وزنی را از دست نداده بودند در حالی که گروه سیب وزن کم کرده و کالری کمتری مصرف کرده بودند

سیب غنی از فیبر است هضم را تسریع می بخشند و کمک می کنند تا برای مدت زیادی احساس سیری و پر بودن کنید. در مطالعه ای که انجام شد، نشان داد افرادی که فیبر بیشتری مصرف می کنند، وزن بیشتری را از دست می دهند و دور کمر کمتری دارند یک عدد سیب متوسط حاوی حدود 4 گرم فیبر است، که شانزده درصد از میزان فیبر توصیه شده برای زنان و یازده درصد برای مردان در طول روز است.فقط به خاطر داشته باشید که پوست را سیب هم بخورید، زیرا فیبر زیادی دارد. با افزودن غذاهای سالم و حاوی فیبر به رژیم غذایی روزانه خود، می توانید از خوردن هله هوله دور شوید و کالری مصرفی و وزن خود را کاهش می دهید. سیب همچنین حاوی مواد مغذی و ترکیباتی است که به رشد باکتری های سالم در روده کمک می کند اگر چه باکتری ها ممکن است احساس ناخوشایتدی را ایجاد کنند، اما در واقع برای بدن بسیار مهم هستند

آنها به تعادل باکتری های بدی که در هله هوله زندگی میکنند، کمک میکنند.با حمایت از باکتری های خوب میتوانید به کاهش التهاب مزمن که خطر ابتلا به اضافه وزن را افزایش میدهد، کمک کنید

لاغری سریع و کاهش وزن در 5 روز با سیب :

رژیم لاغری با سیب مزایای زیادی دارد از جمله مزایای زیادی مانند پاک سازی کبد و کلیه ها ، کاهش کلسترول و افزایش سلامت کلی بدن برخوردار است. از آنجایی که رژیم غذایی سیب همیشه برای همه افراد خوب نیست، و باید با پزشک مشورت شود .

راجع به عملکرد این رژیم می دانید که سیب کم کالری است ، بسته به اندازه و تنوع آن بین هشتاد تا صد کالری دارد. شما باید برای وزن کم کردن، هر روز کالری کمی مصرف کنید، اما نباید احساس محرومیت داشته باشید. رژیم سیب، یک رژیم نسبتا متعادل است. شامل کربوهیدرات های پیچیده و پروتئین است، بعلاوه کمک می کند تا مصرف چربی را کاهش دهید. این میوه به عنوان یک کمک کننده کاهش وزن محبوب و معروف است، زیرا سالم و پر می باشد. حاوی فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی است که برای سالم ماندن هر روز به آن نیاز دارید. سیب همچنین برای سیستم های عصبی و گوارشی مفید است.

مراحل رژیم لاغری با سیب عبارتند از :

رژیم لاغری سیب – گام اول : شما باید برای صبحانه، ناهار و شام فقط سیب داشته باشید، در این روز باید یک و نیم کیلوگرم سیب مصرف کنید. این در واقع کار سختی است، اما در روز دوم آسانتر خواهد شد و عادت خواهید کرد .

رِژیم لاغری سیب- گام دوم : توجه کنید که پس از پایان روز اول با مصرف فقط سیب، زمانی برای کمی تسکین است. مانند روز اول برای صبحانه فقط باید یک عدد سیب متوسط مصرف کنید، برای ناهار ترکیب ایده آل یک عدد سیب دو عدد هویج، یک چهارم پیاز و یک سالاد سبز بسیار مناسب است پیاز ممکن است تنفس شما را بدبو کند. برای رفع آن می توانید مقداری نعناع بجوید.برای شام مجددا سیب مصرف کنید.

رژیم لاغری سیب – گام سوم : برای صبحانه غذایی خوبی برای خوردن دارید، البته یک عدد سیب، یک تکه کوچک بوقلمون یا مرغ و یک تکه نان. برای ناهار میتوانید در کنار سیب دو عدد هویج، یک چهارم پیاز و سالاد سبز را نیز مصرف کنید و برای شام مجددا به مقادیر متوسط سیب مصرف کنید.

رژیم لاغری سیب- گام چهارم : در این مرحله برای صبحانه سیب را با یک تکه گوشت کم چرب به همراه یک تکه نان سبوس دار مصرف کنید. برای ناهار سیب و دویست گرم مرغ بدون پوست یا گوشت گاو و سبزیجات خام را میل کنید. دوباره قبل از خوابیدن، مقداری سیب مصرف کنید.

رژیم لاغری سیب- گام پنجم : در روز چهارم شما می توانید یک عدد سیب را به همراه یک تکه نان سبوس دار و یک عدد تخم مرغ پخته برای صبحانه میل کنید و برای ناهار مانند روز چهارم عمل کنید و برای شام باید آخرین سیب خود را بخورید و این رژیم غذایی را به پایان برسانید. اگر تنواستید تاب بیاورید و به خوبی مراحل را طی کنید شما با موفقیت این رژیم را به پایان برده اید اکنون باید بررسی کنید که چه مقدار وزن کم کرده اید . در طول رژیم سیب خود باید حداقل دو لیتر آب در طول روز بنوشید. شما میتوانید در حین این رژیم غذاهای دیگری مصرف کنید، اما باید کم چرب و کم کربو هیدرات باشد.

رژیم لاغری سیب – مزایا :

رژیم لاغری سیب می تواند بسیار کم هزینه و مناسب باشد برای وعده های غذایی سیب میتوانید آزادانه سیب های زیادی را هر چقدر که میخواهید مصرف کنید به دلیل افزایش مصرف آب در طول این دوره به بهبود سلامتی خود نیز کمک می کنید یکی دیگر از چیز های خوب در مورد رژیم سیب این است که بدن را سم زدایی میکند و مانع یبوست می شود. اگر این رژیم را برای لاغری سریع انتخاب می کنید بیشتر از 5 روز نباید ان را ادامه دهید و حتما قبل از شروع با پزشکتان مشورت کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *