ایرکامپرشن تراپی تاثیر کرایولیپولیز را چند برابر می کند. به هرحال خود روش کرایولیپولیز برای کاهش سایز و لاغری موثر است ولی زمانی که با روش دیگر مثل ایرامپرشن تراپی ترکیب شود نتایج بسیار شگفت انگیزی به بار می آورد و این ابداع انحصارا برای کلینیک لاغری رسپینا می باشد.کرایولیپولیز از بهترین و موثرترین روش های لاغری موضعی است که در همه ی کشورها و مخصوصا امریکا برای از بین بردن چربی های موضعی و مقاوم استفاده می شود .کرایو هم بی خطر است هم نیازی به بیهوشی و استراحت بعد از عمل ندارد بدون هیچ دردی می توانید به سرعت از شر چربی هایی که سال ها حتی با رژیم و ورزش هم از بین نرفته اند خلاص شوید و به تناسب اندامی که همیشه ارزوی ان را داشتید برسید .

ایرکامپرشن تراپی

ایرکامپرشن تراپی و کرایولیپولیز

باید بدانید که در هنگام انجام این روش لاغری، یک دستگاه خنک کننده حدود یک ساعت به بدن شما متصل شده که مدت زمان آن به موضعی که نیاز به فریز کردن چربی نیاز دارد بستگی خواهد داشت. تقریباً طی هر درمان بیست درصد از چربی ها موجود در منطقه مورد نظر، چانه یا شکم باشد یا بازوها، باسن یا پشت، فریز شده و از بین خواهد رفت. سپس در طی چند هفته آینده خودبخود از دست این سلول های مرده خلاص شده و بعد از این مدت شکل جدید بدن خود را خواهید دید بعد از کرایو تقریباً یک ماه بیماران می توانند نتایج این روش را مشاهده کنند اما سه ماه طول می کشد تا نتایج کامل پدیدار شود خوب است بدانید که طبق مطالعات و آزمایشات انجام شده مدت زمان پایداری این روش تقریباً بلند مدت است .

نکته جالب اینجاست که سلول های چربی ما بعد از این دوره توانایی ساخت خود را دوباره پیدا می کنند اما مثل قبل روی این قسمت ها پدیدار نمی شوند و بنابراین تعداد سلول های چربی نسبت به قبل کاهش پیدا می کند. تنها در صورت کاهش و اضافه وزن، چربی های آن قسمت کم و زیاد می شود. بعد از استفاده از این روش حدود 20 تا 25 درصد از چربی ها فریز می شوند و در طول درمان از بین می روند و تقریباً سه ماه طول می کشد تا بدن شما بتواند به طور کامل چربی های تحت تاثیر را از خود دفع کند علت این که می توان این روش را بدون صدمه دائمی به پوست، عضلات، اعصاب و دیگر سلول های منطقه فریز شده انجام داد این است که چربی نسبت به دیگر سلول های بدن حساسیت بیشتری به دما دارد.

این بدان معناست که سلول های چربی زودتر دچار مرگ شده بدون این که آسیبی به دیگر سلول ها وارد شود.کرایو نیازی به بیهوشی ندارد و مثل عمل هایی که از شکافتن بدن و برداشتن چربی ها استفاده می شود خطرناک و ریسکی نیست بلکه مکانیزم مشخص و ایمنی دارد و به سرعت و در سلامت کامل چربی های مقاوم را از بین می برد .

بسیار جالب است بدانید که سرمای تولید شده توسط دستگاه باعث تولید کلاژن در افراد می شود و از آنجایی که کلاژن به پوست کمک می کند که سفت باقی مانده و ظاهری جوان داشته باشد، این روش باعث سفت شدن پوست موضعی که طی سال ها شل شده خواهد شد. با توجه به اینکه از بین رفتن بافت های چربی با استفاده از این روش تدریجی بوده و تا 4 ماه به طول می انجامد، این مدت زمان طولانی به پوست امکان می دهد که به شکل طبیعی بار دیگر ساختار خود را سروسامان داده و سفت شود.

کرایولیپولیز و فواید کامپرشن تراپی  بعد از آن:

ایرکامپرشن تراپی

معمولا بعد از کرایو پزشک به شما توصیه می کند که از کامپرشن تراپی استفاده کنید زیرا به دلایل زیادی کامپرشن تراپی می تواند به کاهش وزن و لاغری و تناسب اندام شما کمک شایانی کند .جالب است بدانید که یکی از راه های موثر در کاهش وزن ایر کامپرشن تراپی است . کامرپشن تراپی در واقع اعمال فشار خارجی کنترل شده بر روی اندام برای کمک به افزایش کارایی سیستم‌های وریدی و لنفاوی است.

ایر کامپرشن تراپی جریان خون وریدی را افزایش می دهد واین موجب می شود بدن تان د رشرایط بهتری برای کاهش وزن قرا ربگیرد .ایر کامپرشن تراپی حجم خون وریدی را کاهش می دهدهمچنین رفلاکس را در رگهای بیمار سطحی و عمیق کمتر می‌کند  و فشار خون وریدی را کاهش می دهد. باید بدانید که ایر کامپرشن تراپی ورم ناشی از جمع شدن مایعات در بافت ها را کاهش میدهد و پاکسازی سمومی مانند لاکتیک اسید را افزایش میدهد که این سم زدایی خود سبب کاهش وزن می شود  باید بدانید که التهاب را کاهش میدهد و به حفظ روند بازسازی کمک میکند حرکت تاندون ها و مفاصل را بهتر میکند. این دستگاه برای از بین بردن سلولیت ها که اصلا ظاهر خوبی ندارند هم بسیار موثر است

کامپرشن تراپی

این دستگاه  با تمرکز برروی قسمت هایی که چربی اضافه دارند سعی در برطرف کردن قسمت‌های انباشت بافت چربی دارد، علاوه‌بر این با کمک این دستگاه  می توانید در از بین بردن سلولیت نیز بهره ببرید .  می دانید که سلولیت یعنی بافت چربی زیر‌پوستی که به صورت ناهموار هستند، مانند بافت چربی شکم، بافت چربی ران پا، بافت چربی زیر بازو لاغری شکم با دستگاه کامپرشن  از جمله موارد کارآمد در این زمینه است.

استفاده از این دستگاه علاوه بر اینکه به کاهش وزن و چربی سوزی سریع تر کمک می کند و در واقع مکملی برای کرایولیپولیز است  مزایای خیلی بیشتری هم برای سلامت بدن شما دارد . از جمله: افزایش و بهبود سوخت و ساز سلول های بدن، دفع آسان و سریع مواد زائد و سموم از بدن، تحریک هورمون های بدن و ترشح طبیعی اندورفین به منظور ایجاد آرامش در بدن و تسکین دردهای بدن بهبود و افزایش قدرت و عملکرد ورزشکاران بهبود و کاهش التهابات و تورم های بافت های داخلی بهبود و افزایش عملکرد و دامنه حرکتی بهبود و افزایش سرعت در بازگشت خون به قلب بهبود وضعیت واریسی رگ ها کاهش تورم در نواحی مختلف آسیب دیده بدن کنترل و کاهش فشار خون بالا در بدن و اندام ها بهبود اختلالات ایجاد شده در خواب کاهش و کنترل فشارهای عصبی کاهش و کنترل سنگینی و فشار اندام ها کاهش سفتی، خشکی و اسپاسم های عضلانی.

یک دستگاه با این همه مزایا و فواید می تواند برای شما بسیار موثر و مفید باشد اگر برای از بین بردن چربی های مقاوم  روش موثر کرایولیپولیز را انتخاب کردید حتما از کامپرشن تراپی هم به عنوان مکمل استفاده کنید تا پروسه ی لاغری و از بین رفتن چربی های مقاوم با سرعت بیشتری طی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *