30 سوال در مورد لاغری با کرایولیپولیز – کلینیک رسپیناReviewed by سارا سلمانی on May 18Rating: 5.0

در این مقاله به نواحی که می شود از کرایولیپولیز برای لاغری آن استفاده کرد، می پردازیم و به برخی سوالات در این باره پاسخ داده می شود.

-سوال یازدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

11.آیا می توانیم از کرایولیپولیز جهت از بین بردن سلول های چربی سینه خانم ها استفاده کرد؟

خیر، تنها جایی که بابت استفاده از کرایولیپولیز ممنوعیت دارد ناحیه سینه خانم هاست و این به دلیل بافت حساس و مهم این ناحیه است و تقریبا هیچ روش لاغری به جز رادیوفرکانسی لاغری امکان استفاده نیست.

کلینیک رسپینا به خانم هایی که شکل چربی اضافی و شلی پوست در ناحیه سینه ها دارند از روش های غیر جراحی، رادیوفرکانسی لاغری با سیستم پیشرفته و امن که در کلینیک رسپینا هم سالهاست کار می شود پیشنهاد می شود.

و استفاده از رادیوفرکانسی لاغری برای ناحیه سینه خانم ها نه تنها چربی ها را از بین می برد و سینه ها را کوچکتر می کند بلکه باعث سفت شدن پوست ناحیه سینه و لیفت مقداری سینه ها می شود.

-سوال دوازدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

12.نتایج کرایولیپولیز در لاغری ناحیه سینه آقایان چطور بوده است؟

طبق تحقیقات محققان زیبایی و لاغری در آمریکا بهترین روش و امن ترین روش و کم هزینه ترین روش برای کوچک شدن سینه آقایان کرایولیپولیز است.

و طی مطالعات آماری در سال 2013 مشخص شده است که مردهایی که بافت سینه بزرگی و چربی داری دارند، بسیار رنج می برند و به راحتی نمی توانند هر گونه لباسی در جامعه بپوشند و حتی تمایل کمتری برای استفاده از فضاهای دریایی و یا استخر دارند.

 

-سوال سیزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

13.آیا کرایولیپولیز برای ناحیه سینه آقایان دردناک و آزاردهنده است؟

خیر، بر خلاف تصور افراد، کرایولیپولیز برای ناحیه سینه آقایان بسیار راحت و بدون درد است و حتی مراجعه کننده حین فریز کردن بافت چربی خود می تواند بخوابد و در طول 1 ساعت فریز کردن چربی به هیچ وجه اذیت نمی شود.

-سوال چهاردهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

14.نتایج کرایولیپولیز برای کوچک شدن غبغب و لاغری غبغب چگونه است؟

کرایولیپولیز در 2 سال اخیر در آمریکا برای ناحیه غبغب هم مورد استفاده قرار گرفته است و نتایج خوبی داشته است و در این روش از هندپس بسیار کوچک که جهت غبغب طراحی شده است استفاده می شود و ناحیه غبغب طی زمان 30 دقیقه فریز می شود و نتایج بعد از 1 ماه آشکار می شود.

ولی طی مطالعات بسیار در زمینه غبغب، مزوتراپی لاغری در صورتی که از تکنیک های مربوط به غبغب و داروهای مزوتراپی مربوط به غبغب استفاده شود نتایج بهتری نسبت به کرایولیپولیز دارد.

کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی کرایولیپولیز لاغری و مزوتراپی لاغری در ایران، برای افرادی که از مشکل بزرگی غبغب رنج می برند، مزوتراپی را پیشنهاد می کند.

-سوال پانزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

15.بهترین رژیم غذایی بعد از استفاده از کرایولیپولیز(کول اسکالپتینگ) جهت لاغری چیست؟

رژیم غذایی برای همه افرادی که از کرایولیپولیز بهره می برند نیاز نیست، تنها برای افرادی نیاز است که مشکل اضافه وزن هم دارند و بهترین رژیم، رژیمی است که همه نوع مواد غذایی سالم را داشته باشد و شما را محدود به یک سری مواد غذایی خاص نکند.

برای مثال بعضی از رژیم های غذایی غلط کربوهیدرات ها همچون برنج را کاملا حذف می کند که این کار کاملا غلط است زیرا کربوهیدرات های مرکب همچون برنج، انرژی بدن شما را تامین می کند و در صورتی که در زمان مناسب و اندازه مناسب مصرف شود نه تنها شما را چاق نمی کند بلکه به راحتی لاغر می کند.

-سوال شانزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

16.مصرف آب چه تاثیری در لاغری با کرایولیپولیز دارد؟

اولین ماده غذایی که بدن نیاز دارد، آب است.

آب تمام مواد معدنی، پروتئین ها، غذاهای نشاسته دار و سایر اجزای قابل حمل در آب را در خود حل می کند و برای توزیع به سرتاسر بدن حمل می کند.

رنگ ادرار معیار خوبی برای نیاز بدن به آب است. شخصی که بدنش آب کافی دریافت کند، بدون در نظر گرفتن رنگ ویتامین ها یا افزودنی های رنگی غذا، ادرار بی رنگی دارد.

و افرادی که تحت درمان لاغری با کرایولیپولیز هستند باید بیشتر از افراد دیگر آب مصرف کنند و باید بدن آنها هیدراته بماند و یکی از بهترین زمان ها برای نوشیدن آب، صبح ها است تا شما از دست دادن آب بدنتان را در خلال هشت ساعت خواب شبانه جبران کنید.

و با توجه به اینکه هرچه سیستم گردش جریان خون بدن و سیستم لنفاوی بهتر عمل کند نتایج لاغری با کرایولیپولیز بهتر می شود، بنابراین هرچه شما بیشتر آب مصرف کنید نتایج لاغری با کرایولیپولیز هم بیشتر است و مصرف بیشتر آب موجب خروج بیشتر سموم و ضایعات متابولیسم سلولی از طریق ادرار یا عرق می شود.

-سوال هفدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

17.نتایج کرایولیپولیز به عنوان روش معجزه آسای فریز کردن سلول های چربی در ناحیه ساق پا چگونه است؟

بزرگ بودن ساق پا و یا به عبارتی سلولیت ساق پا در اکثر موارد ژنتیکی است و اکثر افراد این مشکل را از بچگی با خود دارند و در خانم ها این مسئله بیشتر است و طبیعتا در زیبایی اندام آن فرد تاثیر منفی زیادی دارد.

متاسفانه اکثر افرادی که مشکل سلولیت ساق پا را از کودکی دارند، با نواسانات هرمون استروژن در طول زندگی و اضافه وزن و یا مشکلات زنانگی در طول زندگی، ساق پای آنها بزرگتر و زشت تر می شود.

اولین توصیه کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری به این گونه افراد این است که حتما یک رژیم غذایی مناسب داشته باشند تا به هیچ وجه وزن آنها زیاد نشود و اینکه یک ورزش هوازی روزانه داشته باشند و توسط پزشک زنان تحت کنترل وضعیت هرمونی باشند.

کرایولیپولیز به دلیل سفتی ناحیه ساق پا و سلولیت این ناحیه نتایج خوبی در لاغری ساق پا ندارد و افراد بسیار کمی از کسانی که مشکل بزرگی ساق پا رنج می برند می توانند از کرایولیپولیز استفاده کنند و کلینیک رسپینا به این گونه افراد جهت لاغری موضعی روش ها و تکنیک های دیگری را پیشنهاد می کند.

جهت مشاوره لاغری ساق پا از مشاوره رایگان کلینیک رسپینا بهره ببرید.

-سوال هجدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

18.آیا افرادی که سیروز کبدی دارند می توانند از کرایولیپولیز برای لاغری بهره ببرند؟

خیر، همان طور که می دانید بیماری سیروز کبدی جز اختلالات کبد است که همراه با التهاب شدید کبد است که به دنبال مصرف زیاد الکل و یا داروهای گوناگون و عوامل دیگر ایجاد می شود و به دنبال این التهاب، توانایی عملکرد کبد بسیار پایین می آید و کبد، توانایی خود را در رفع مواد زاید و سموم خون از دست می دهد.

و با توجه به اینکه این افراد از توانایی خوبی در کبد برخوردار نیستند بنابراین گزینه مناسبی برای کرایولیپولیز و یا حتی روش های لاغری دیگری نیستند.

-سوال نوزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

19.آیا افرادی که نارسایی کلیه دارند می توانند از کرایولیپولیز برای لاغری استفاده کنند؟

خیر، نارسایی کلیه به منظور آسیب کلیه ها در تصفیه مواد زاید از سیستم گردش خون و تولید ادرار است و در این گونه افراد علاوه بر علایمی ظاهری همچون خستگی و ضعف، علایم دفع ادرار هم دارند و به دلیل اینکه سلول های چربی در روش کرایولیپولیز از طریق مسیر کلیه و ادرار دفع می شود بنابراین نیاز به کلیه سالمی است و چون این افراد، کلیه توانایی ندارند، بنابراین انتخاب مناسبی برای لاغری با کرایولیپولیز نیستند.

-سوال بیستم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

20.افرادی که مصرف زیاد الکل دارند، می توانند از کرایولیپولیز برای لاغری استفاده کنند؟

خیر، مصرف زیاد الکل نه تنها به سلامتی عمومی فرد تاثیر گذار است، تاثیرات منفی بر کبد و کلیه فرد مصرف کننده دارد و افرادی که الکل زیاد مصرف می کنند، مشکلات گردش خون و سیستم لنفاوی هم دارند و این گونه افراد متابولیسم پایینی دارند و کالری زیادی دریافت می کنند.

در صورتی که ما برای گرفتن نتایج خوب از کرایولیپولیز برای لاغری نیاز به یک سیستم کبدی و کلیوی نسبتا سالم و متابولیسم خوب داریم که این گونه افراد ندارند.

پیشنهاد کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری با کرایولیپولیز به این گونه افراد این است که در درجه اول باید مصرف الکل خود را بسیار محدود و قطع کنند، زیرا در غیر این صورت نمی توانند از این سیستم لاغری معجزه آسا استفاده کنند.

برای خواندن ادامه مقاله اینجا کلیک کنید.

 

 

کرایولیپولیز

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =