امروزه بیشتر مردم به ارزش لاغری و تناسب اندام تا حدود زیادی پی برده اند .

اکثر افراد جامعه هنگامی که دچار ناراحتی ها و بیماری ها می شوند به فکر لاغری و تناسب اندام خود می افتند و می کوشند با لاغر شدن و به دست آوردن تناسب اندام، هزینه های گزاف مراجعه به پزشک را کاهش دهند .

لاغری یک روش درمان طبیعی است که فرصت پاکیزه شدن سیستم بدن را به انسان می دهد.

لاغری نه تنها باعث افزایش سلامتی می شود بلکه باعث افزایش آرامش روحی و اعتماد به نفس هم می شود.

چاقی و اضافه وزن عوارض بسیاری دارد و علاوه بر بد شکل شدن بدن به سیستم های اصلی و حیاتی بدن هم چون قلب، مغز، غدد داخلی، مفاصل و عروق آسیب اساسی و غیر قابل برگشت می زند.

با رژیم غذایی مناسب و بهره بردن از انواع رژیم های غذایی علمی و سودمند مورد تایید پزشکان، افراد می توانند از اضافه وزن خود رهایی یابند و با یک برنامه غذایی مناسب با شرایط فیزیکی خود، به وزن مطلوب خود به راحتی برسند.

و با ورزش و تمرینات منظم هوازی روزانه افراد چاق همراه با رژیم غذایی مناسب می توانند به بهبود عملکرد عضلات و استقامت عضلات خود کمک کنند.

اما با وجود رژیم های غذایی منظم و ورزش های روزانه که کمک به کاهش وزن افراد چاق می کند، هم چنان افراد زیادی از جامعه از اندام خود راضی نبودند و با وجود تلاش زیاد هنوز نتوانسته بودند به شکمی تخت دست یابند و هر نوع لباسی که می خواهند بپوشند.

به همین منظور از سال 2001 پزشکان و محققان علم تغذیه و لاغری در آمریکا به فکر طراحی دستگاهی جهت از بین بردن چربی های موضعی افراد چاق شدند و با تلاش های بسیار دستگاهی معجزه آسا با تکنولوژی سرما درمانی طراحی شد

و بعد از چند سال سازمان غذا و داروی آمریکا دستگاه کرایولیپولیز یا به عبارتی کول اسکالپتینگ را به عنوان دستگاهی موثر و بی خطر در لاغری شکم و پهلو و پشت و سینه آقایان و بازوها تایید کرد.

 

cryolipolyse

و امروزه در سراسر دنیا از سیستم کرایولیپولیز یا به عبارتی فریز کردن سلول های چربی به منظور لاغری استفاده می شود.

لاغری با کرایولیپولیز به هیچ وجه سخت نیست و به راحتی می توانید با این تکنولوژی فریز کردن از شر چربی های خود رها شوید.

-سوال اول در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

1.آیا می توانیم از کرایولیپولیز(کول اسکالپتینگ) به عنوان روش لاغری امن نام برد؟

بله – این روش مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است و هیچ گونه عارضه ای برای فرد ندارد.

-سوال دوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

2.کرایولیپولیز یا به عبارتی فریز کردن چربی با سیستم سرما برای چه نواحی از بدن قابل اجرا است؟

ویژگی کرایولیپولیز در این است که در اکثر نقاط بدن همچون بازوها، شکم، زیر شکم، بالای شکم، پهلوها، داخل ران ها، خارج ران ها، سینه آقایان، ناحیه پشت می توان استفاده کرد.

-سوال سوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

3.آیا دستگاه های کرایولیپولیز در دنیا انواع گوناگونی دارند؟

بله – تمام دستگاه های کرایولیپولیز از سیستم سرمایشی جهت از بین بردن چربی های زیر پوستی استفاده می کنند اما همه دستگاه ها به یک ساختار نیستند.

بعضی از دستگاه ها همانند صفحه هستند و روی ناحیه چربی گذاشته می شوند و بعضی از دستگاه ها وکیوم دار هستند که بافت چربی را وکیوم می کنند و سپس عمل فریز کردن انجام می شود.

-سوال چهارم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

4.کدام نوع دستگاه های کرایولیپولیز برای لاغر شدن و بدست آوردن اندامی زیبا مناسب ترهستند؟

با توجه به تحقیقات گسترده در آمریکا توسط محققین لاغری و تناسب اندام دستگاه های وکیوم دار نتایج بهتری داشته اند چون بافت چربی بیشتری در یک جلسه فریز می شود و به دنبال آن چربی بیشتری از بین می رود و طی یک مطالعه آماری دقیق در اروپا و آمریکا ثابت شده است که 99 درصد از مراجعین جهت لاغری با کرایولیپولیز، دستگاه های کرایولیپولیز وکیوم دار را انتخاب کرده اند.

-سوال پنجم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

5.کلینیک رسپینا به عنوان یک مرکز مجهز جهت لاغری با کرایولیپولیز به کدام نوع دستگاه مجهز است؟

ما مدعی هستیم که حداقل در ایران به مدت 5 سال با سابقه درخشان در زمینه لاغری و تناسب اندام با کرایولیپولیز تخصصی از سیستم سرمایشی وکیوم دار استفاده می کنیم.

-سوال ششم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

6.چه ورزش هایی بعد از کرایولیپولیز نتایج لاغری موضعی فرد را افزایش می دهد؟

تمام ورزش های روزانه و منظم به بهبود خونرسانی و دفع بیشتر چربی ها به دنبال کرایولیپولیز موثر هستند ولی کلینیک رسپینا به عنوان کلینیک مجهز لاغری با کرایولیپولیز به مراجعین بیشتر تمرینات هوازی و تمرینات منظم یوگا را بعد از کرایولیپولیز پیشنهاد می کند.

-سوال هفتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

7.آیا رهایی از چربی های موضعی با کرایولیپولیز به سلامتی فرد هم تاثیر می گذارد؟

لاغری با کرایولیپولیز نه تنها به بهبود ظاهر و تناسب اندام فرد کمک می کند بلکه طی تحقیقات انجام شده توسط محققین آمریکا افرادی که کرایولیپولیز انجام داده اند وضعیت کبدی آن ها بهتر شده است و به دلیل کوچک شدن شکم فرد، شرایط فشاری روی مفاصل هم بهبود یافته است.

-سوال هشتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

8.ماساژ لاغری بعد از کرایولیپولیز یا به عبارتی فریز کردن چربی ها چه میزان به لاغری فرد کمک می کند؟

ماساژ لاغری به تنهایی نتایج خیلی راضی کننده ای ندارد ولی بعد از جلسه کرایولیپولیز به منظور بهبود جریان لنفاوی و جریان خون و افزایش انتقال چربی به سیستم لنفاوی و دفع بیشتر و بهتر آن ها توصیه می شود.

توصیه کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری با کرایولیپولیز ماساژ روزانه با یک دستگاه ماساژور برقی به مدت 15 دقیقه است.

-سوال نهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

9.چه نوع رژیم غذایی بعد از استفاده از کرایولیپولیز پیشنهاد می شود؟

به طور کلی کرایولیپولیز بدون رژیم و ورزش کار خود را انجام می دهد و شعار کرایولیپولیز در دنیا همین است که شما نیاز به رژیم و ورزش ندارید و با کرایولیپولیز از شر چربی های موضعی خود رها شوید.

ولی نکته ای که هست این شعار مخصوص افرادی است که اضافه وزن کمی دارند یا اصلا اضافه وزن ندارند و فقط مشکل چاقی موضعی را دارند.

ولی افرادی که علاوه بر چاقی موضعی مشکل اضافه وزن هم دارند، برای گرفتن نتایج عالی بهتر است از پزشک خود یک رژیم غذایی مناسب دریافت کنند.

-سوال دهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز:

10.آیا کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری با کرایولیپولیز رژیم میوه خواری را به بیماران بعد از انجام کرایولیپولیز پیشنهاد می کند؟

کلینیک رسپینا به تنهایی رژیم میوه خواری را پیشنهاد نمی کند و بهتر است بیماران حتما در برنامه غذایی خود از میوه ها به اندازه کافی و در زمان مشخص استفاده کنند که خود طبیعتا نتایج لاغری فرد را افزایش می دهد.

ولی ما به عنوان کلینیک تخصصی لاغری با کرایولیپولیز بعد از انجام روش کرایولیپولیز بهترین زمان و میزان مصرف میوه در برنامه روزانه تان را ارائه می دهیم.

برای خواندن ادامه مقاله اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *