در روش کرایولیپولیز سلول های چربی طوری سرد می شوند که بدن قادر می شود آن ها را شکسته و دفع نماید.

در این روش رسوبات چربی ناخواسته به شیوه ای کنترل شده و غیر تهاجمی شکسته می شوند تا بهبود کنترل شده فرم بدن امکان پذیر شود.

کرایولیپولیز یک جایگزین غیر جراحی برای عمل جراحی لیپوساکشن است.

با روش کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ سلول های چربی شناسایی شده و تا دما هایی که باعث مرگ آن ها می شود سرد می گردند.

کول اسکالپتینگ

-نکته دویست و یکم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

201.کرایو یا لیپوساکشن؟

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که لیپوساکشن تزریق آب و نمک لیدوکایین برای کاهش درد و اپی نفرین برای تشدید فعالیت عروق خونی است.

سپس جراح از طریق برش هایی یک لوله مکش را وارد لایه ی زیرین پوست می کند تا به معنای واقعی کلمه مواد گفته شده را داخل بافت چربی کرده و همزمان آن را بیرون بکشد.

استفاده ی هم زمان از لوله ی مکش سریع و دستگاه های ارتعاشی برای بیمار دشوار است و در بهترین شرایط بهره گرفتن از لیزر کمی دقت کار در ناحیه ی مورد نظر را بیشتر می کند.

درد پس از عمل کبودی بی حسی و تورم از اولیه ترین عوارض لیپوساکشن است. همچنین خطراتی مثل عفونت، خونریزی و مشکلات مربوط به بیهوشی را نیز به دنبال خواهد داشت.

بنابراین مردم روشی را انتخاب می کنند که نیازی به جراحی و برش نداشته باشد. کرایولیپولیز در مقایسه با همه ی عمل های پیکرتراشی یکی از کم عارضه ترین و بهترین است.

به همین دلیل بسیاری از متخصصان بر این باورند که کرایو از بهترین روش های لاغری موضعی در حال حاضر در جهان است.

با هر کرایو 30 تا 40 درصد بافت چربی تخریب می شود و این عمل به دلیل نابودی سلول های چربی قابل بازگشت نیست.

در بازار زیبایی و کلینیک های فعال نمونه های مختلفی از دستگاه کرایو را می توان دید، توصیه ی اصلی به بیماران و افرادی که قصد انجام کرایو را دارند این است که دستگاه را از نظر داشتن قابلیت وکیوم یا مکش بررسی کنند.

این نمونه دستگاه می تواند تا دمای منفی 10 درجه سلول ها را به حالت انجماد برسانند هم زمان مکش هم انجام می شود تا این انجماد تثبیت شود.

در ضمن دستگاه های چینی کارایی لازم را ندارند و نتیجه ی دلخواه را نخواهید گرفت. از استاندارد بودن دستگاه هم مطمئن شوید.

ما در کلینیک رسپینا با برخورداری از بهترین برند این دستگاه و مشاوره ی قبل از انجام و استاندارد بالا به شما در رسیدن به نتیجه ی دلخواهتان کمک خواهیم کرد، با کلینیک ما تماس بگیرید.

-نکته دویست و دوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

202.چرا کرایولیپولیز به عنوان بهترین روش لاغری موضعی پیشنهاد می شود؟

زیرا کرایولیپولیز بدون کوچکترین صدمه و آسیبی بهترین نتیجه ی ممکن را به بیمار می دهد نه نیازی به بیهوشی و بی حسی است نه عارضه ای به دنبال دارد و نتیجه ای مطلوب را هم به دنبال دارد.

-نکته دویست و سوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

203.از آنجا که لیپید موجود در سلول های چربی در دمایی بالاتر از آب موجود در انواع سلول های دیگر منجمد می شود، هیچ آسیبی به عصب ها یا بافت های دیگر وارد نمی شود.

بعد از درمان سلول های چربی وارد یک زنجیره ی مرگ آپوپتیک شد و به تدریج طی چند هفته یا چند ماه توسط سیستم ایمنی بدن دفع می شوند.

ضخامت لایه چربی به طور چشمگیری کم می شود.

کاهش ضخامت لایه چربی در ناحیه مورد هدف قرار گرفته باعث بهبود ظاهر پهلوها می شود.

-نکته دویست و چهارم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

204.برای انجام درمان یک کنداکتور مخصوص روی منطقه مورد نظر بدن قرار داده می شود و بافت زیر جلدی با استفاده از تکنولوژی مکش بالا آورده می شود پس از آن بافت چربی با تکنولوژی سرمادهی انتخاب شده سرد می شود.

با استفاده از سرمادهی سریع بافت زیر جلدی تخریب می شود. سلول های چربی موجود در بافت زیرجلدی حاوی مقادیر زیادی از اسیدهای چرب اشباع هستند و به همین دلیل سرما راحت تر بر روی آن ها تاثیر می گذارد.

با استفاده از این تکنیک جدید می توان نقطه های چربی کوچک موجود در نواحی بخصوصی از شکم، پاها، پهلوها را نیز مورد هدف قرار داد.

پس از درمان متابولیسم طبیعی بدن سلول های چربی تخریب شده را به تدریج از طریق کلیه ها و کبد دفع می کند.

اولین نتایج درمان بعد از 4 تا 7 هفته  قابل مشاهده خواهد بود.

از آنجا سلول های چربی به تدریج از بدن خارج می شوند، پوست بدن خود را با فرم جدید اندام هایی که لاغرتر شده اند، تطبیق داده و شل نمی شود.

-نکته دویست و پنجم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

205.مزیت بزرگ لاغری با کرایولیپولیز این است که سلول های چربی بدون هرگونه آسیبی به پوست یا سایر اندام ها یا بافت های اطراف حذف می شوند.

-نکته دویست و ششم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

206.تعداد جلسات درمانی به حجم منطقه مورد نظر بستگی دارد به طور متوسط برای گرفتن بهترین نتیجه یک جلسه هم کافی است ولی 3 تا 5 جلسه درمان هم به نتیجه ی بهتر کمک خواهد کرد.

تنها بعد از یک جلسه درمان حدود %20 از سلول های چربی حذف می شوند. هر جلسه درمان با 6 هفته فاصله از جلسه قبلی انجام می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 6 =