باید توجه داشت که کرایو فقط برای افراد چاقی که بد شکلی موضعی هم دارند، کاربرد ندارد  بلکه ممکن است شما فرد لاغر با وزن متناسب باشید ولی در قسمتی از بدن بد شکلی مانند پهلو و یا زیر شکم و یا ران ها و یا در ناحیه ی پشت ، روش کرایو برای کسانی که از این بد شکلی های موضعی رنج می برند بسیار مفید و عالی است و نتیجه صد در صد دلخواه شما را در پی خواهد داشت .

کرایولیپولیز

-نکته صد و شانزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

116.از روش کرایو استقبال بی شماری شده است و این استقبال به این دلیل است که این عمل بسیار ساده و بدون کوچکترین عارضه است و هیچ جایی از بدن دچار کبودی شدید یا آسیب نمی شود و به همین دلیل بازیگران و هنرپیشه های مشهور هالیوود هم از این روش بسیار استقبال کرده اند.

زیرا این عمل بسیار ظریف و با دستکاری بسیار کمتر و درد و تورم بسیار کمتری نسبت به سایر روش ها انجام می شود.

-نکته صد و هفدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

117.تفاوت لیپوماتیک و کرایولیپولیز

در لیپوماتیک از تاثیر توام حرکات چرخشی و نوسانی کانولا جهت جداسازی بافت سالم چربی از بدن استفاده می شود که با بی حسی موضعی همراه است.

در لیپولیزر بافت چربی توسط حرارت لیزر سوزانده می شود سپس روغن درون سلول ها آزاد می گردد، و در نهایت روغن حاصل به بیرون از بدن ساکشن می شود.

در این روش ها امکان سوختگی پوست و آمبولی وجود دارد که معمولا باعث نگرانی بیماران است و بسیار خطرناک ولی در کرایو اصلا این موارد آمبولی وجود ندارد، زیرا در این روش با فریز کردن سلول های چربی آن ها می میرند و بعد از 2 هفته از طریق سیستم لنفاوی وارد کبد شده و بعد وارد کلیه ها شده و به صورت ادرار خارج می شوند و برای عمل هم هیچ گونه بی حسی یا درد و ناراحتی وجود ندارد و عمل بسیار راحت بوده بدون حتی کبودی شدید و درد و امکان آمبولی که همواره باعث نگرانی افرادی است که این عمل ها را انجام می دهند صفر است.

-نکته صد و هجدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

118.دستگاه استاندارد

دستگاه استاندارد نقش بسزایی در نتیجه ی عمل کرایو دارد و باید دقت شود که در صورت استفاده از دستگاه های بی کیفیت نه تنها هیچ نتیجه درمانی حاصل نمی شود بلکه ممکن است عوارض جبران ناپذیری نظیر آسیب پوست در اثر یخ زدگی ایجاد شود.

بنابراین در انتخاب کلینیک معتبر که دارای دستگاه های با کیفیت و استاندارد است را باید در اولویت قرار داد.

که کلینیک رسپینا دارای بهترین برند این دستگاه با استاندارد بالا می باشد.

-نکته صد و نوزدهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

119.سختی ورزش

همه ی ما به این موضوع واقفیم که ورزش تا چه اندازه ای برای داشتن یک زندگی سالم موثر است و در واقع زندگی با کیفیت و سالم منوط به ورزش کردن روزانه و تغذیه ی سالم است.

اما در این جهان ماشینی و این همه مشغله شاید واقعا فرصتی برای ورزش نداشته باشیم یا امکان نگه داشتن یک رژیم غذایی سالم تقریبا غیر ممکن باشد، و چاقی و بد شکل شدن قسمت هایی از بدن به دلیل تغذیه ی نامناسب و نداشتن تحرک ناگزیر جزئی از این زندگی ماشینی شده و تنها راه خلاصی از این بد فرمی ها و چربی های موضعی استفاده از کرایو می باشد.

بدون آسیب و عوارض بهترین روش ممکن است البته در کلینیک مجهز به دستگاه استاندارد و دکترای محبوب در کمترین زمان ممکن از شر این چربی های مزاحم خلاص می شوید.

-نکته صد و بیستم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

120.هزینه و تعداد جلسات کم کرایو

یکی از مزایای کرایو نسبت سایر روش های رفع موضعی چربی ها، هزینه ی مناسب و تعداد جلسات کم آن است با کمترین تعداد جلسات و بهترین نتیجه ی ممکن، کرایو نسبت به سایر روش ها مزیت دیگری هم دارد و آن بی خطر بودن و بدون عوارض بودن است.

البته باید در کلینیک معتبر و نزد دکترای متخصص انجام شود که کلینیک رسپینا دارای همه ی استانداردهای لازمه می باشد.

-نکته صد و بیست و یکم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

121.کرایو برای ورزشکارانی که از بدشکلی و بدفرمی موضعی شکایت دارند.

افرادی هم هستند که با وجود اینکه مرتب ورزش می کنند، رژیم غذایی دارند اما نقاطی از بدن آن ها مثل بازوها یا ران ها یا ناحیه ی پشت دچار بد فرمی موضعی هستند و دارای چربی هایی در این نواحی هستند که مقاومت کرده و به سختی از بین می روند و این افراد با کرایو به راحتی در یک جلسه ی یک ساعته می توانند چربی های این نواحی را از بین ببرند و زیبایی بدن خود را بازیابند.

-نکته صد و بیست و دوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

122.سرما چگونه چربی ها را از بین می برد؟

تری گلیسیرید موجود در سلول های چربی در دماهای پایین به صورت جامد در می آید.

در کرایو از همین موضوع استفاده شده و با کمک تکنولوژی بسیار پیشرفته سلول های چربی اضافی در نقاط خاصی از بدن را می توان به صورت هدفمند فریز کرد و به نحوی به صورت تدریجی انجام داد که هیچ آسیبی به سلول های اطراف وارد نمی شود.

وقتی سلول های چربی تا دمای مشخص سرد شدند، در بدن بیمار یک پروسه ی طبیعی برای دفع این چربی ها و کاهش لایه های چربی آغاز می شود و به این ترتیب سلول های چربی در ناحیه ی تحت درمان، به تدریج و در زمان اندک با کمک متابولیسم طبیعی بدن حذف خواهند شد.

-نکته صد و بیست و سوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

123.مراقبت های بعد از کرایو

بعد از انجام عمل کرایو به مراقبت های بسیار اندکی نیاز است و می توان بلافاصله بعد از عمل به محل کار و سایر فعالیت های خود بازگشت.

توصیه های ما به شما این است که بعد از انجام این عمل به صورت جدی سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید.

اما بعد از عمل فقط کافیست به مقدار زیاد آب خورده شود.

برای خواندن ادامه مقاله اینجا کلیک کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *