یکی از دغدغه های امروزه افراد جامعه، مشکلات چاقی موضعی است که با وجود تلاش های بسیار همچنان اکثر افراد هنوز از چاقی های موضعی نواحی همچون شکم و پهلو رنج می برند.

در این مقاله با کرایولیپولیز آشنا می شوید.

کرایولیپولیز

-نکته صد و سوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

103.کرایولیپولیز یا به عبارتی کول اسکالپتینگ از موفقیت چشمگیری امروزه در دنیا جهت لاغری موضعی برخوردار است.

و در اروپا و آمریکا افراد زیادی از جامعه جهت رهایی از چربی های موضعی از این تکنیک معجزه آسای لاغری استفاده کرده اند.

ویژگی منحصر به فرد این تکنیک در غیر جراحی بودن آن است و به راحتی می توان از شر سلول های چربی رها شد.

و متخصصین لاغری و زیبایی در مراکز زیبایی و لاغری این تکنیک را بسیار سودمند و امن جهت رهایی از چربی های موضعی می دانند.

-نکته صد و چهارم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

104.ناحیه غبغب همچون جاهای دیگر بدن دارای چربی های زیر پوستی است و اکثر افراد با مشکل غبغب و بزرگ بودن آن مواجه هستند و یکی از روش های مناسب برای رهایی از غبغب، کرایولیپولیز با هندپیس مخصوص غبغب است.

که حدود 40 دقیقه ناحیه غبغب تحت سرمای منفی ده درجه قرار می گیرد و نتایج آن 3 هفته بعد از انجام کرایو شروع می شود و تا 3 ماه ادامه دارد.

ولی جایگزین مناسب تر برای کوچک کردن غبغب، مزوتراپی لاغری است که نتایج سودمندی در کوچک کردن و سفت کردن ناحیه غبغب دارد.

کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری با کرایولیپولیز به بیمارانی که در خانواده خود سابقه دیابت دارند، پیشنهاد می کند که حتما هر 6 ماه میزان قند خون خود را چک کنند و بالا بودن قند خون نه تنها مشکلاتی برای سلامتی فرد  ایجاد می کند بلکه باعث اختلالات متابولیسم در بدن فرد می شود و کاهش وزن و بدست آوردن وزن مطلوب سخت تر می شود.

-نکته صد و پنجم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

105.اگر دنبال نتایج عالی از کرایولیپولیز به عنوان روش معجزه آسای روز دنیا هستید مصرف شیرینی و مشکلات خود را بسیار محدود کنید.

به جای شیرینی و شکلات در مواقعی که احساس به قند می کنید می توانید از مواد غذایی همچون توت خشک استفاده کنید و به هیچ وجه همراه چای خود از قند و شکر استفاده نکنید و می توانید همراه چای خود هم توت خشک استفاده کنید.

زیرا ترکیبات همچون قند و شکر به چربی تبدیل می شوند و نه تنها منجر به چاقی شما می شود بلکه برای سلامتی بدن شما اصلا مناسب نیستند.

طی تحقیقات جدید توسط متخصصین لاغری در کالیفرنیا نشان داده شده است که افرادی که تمایل به قند و شیرینی و شکلات دارند، اگر فقط 15 دقیقه از خوردن شیرینی و شکلات اجتناب کنند، دیگر در آن زمان نیازی به شیرینی و شکلات احساس نمی کنند.

-نکته صد و ششم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

106.تمرینات هوازی شامل دوچرخه سواری، پیاده روی، دویدن و … می شود و پیشنهاد می شود بعد از کرایولیپولیز حتما روزانه 30 دقیقه تمرینات هوازی داشته باشید.

و حتما به دلیل هیدراته نگه داشتن بدن همراه با تمرینات هوازی آب مصرف کنید و دقت داشته باشید که اصلا زمان تمرین هوازی روزانه نباید بیشتر از 50 دقیقه باشد.

زیرا بیشتر از این زمان منجر به ترشح هورمون کورتیزول یا به عبارتی هورمون استرس می شود که نتایج منفی همچون چاقی و کاهش متابولیسم بر بدن دارد.

پس توجه داشته باشید همان طور که ورزش روزانه هوازی و یا غیر هوازی برای بدن مناسب است، زیاده روی در ورزش هم برای بدن مضر است و نباید بیش از حد ورزش کنید.

-نکته صد و هفتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

107.خواب مناسب و به اندازه بعد از شروع درمان چاقی توسط کرایولیپولیز داشته باشید.

خواب نه تنها منجر به بهبود کیفیت سلامتی شما می شود، بلکه منجر به ترشح بیشتر هورمون رشد در بدن می شود.

که این هورمون قوی ترین آنتی اکسیدان جهان است و قدرت آنتی اکسیدانی آن هزاران برابر ویتامین سی است که ترشح آن به بهبود متابولیسم بدن شما کمک می کند و نتایج لاغری با کرایولیپولیز را بهتر می کند.

-نکته صد و هشتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

108.ساق پا نواحی است که دچار تجمع چربی و سلولیت می شود که این مسئله در خانم ها شایع تر از آقایان است.

و این افراد هر کفشی یا چکمه ای را نمی توانند بپوشند و بزرگی این ناحیه ناراحت کننده است و متاسفانه کرایولیپولیز نمی تواند چربی های موضعی ناحیه ساق پا را از بین ببرد.

زیرا چربی های ناحیه ساق پا بیشتر از نوع سلولیت است که کرایولیپولیز در از بین بردن سلولیت جایگاهی ندارد و علاوه براین بافت این ناحیه سفت است و داخل وکیوم هندپیس کرایولیپولیز نمی آید، بنابراین نمی تواند موثر هم باشد.

کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری به شما افرادی که از بزرگی ساق پا رنج می برید پیشنهاد می کند که مرتب هورمون های بدنی خود را با آزمایش خون چک کنید.

و تحت رژیم غذایی مناسب باشید و به هیچ وجه اضافه وزن نداشته باشید و بدانید که بزرگی ساق پا در مواقعی که فرد نواسانات هورمونی و اضافه وزن دارد ایجاد می شود.

و در اکثر مواقع بزرگی ساق پا علت ژنتیک دارد و حتما باید رژیم غذایی مناسب داشته باشید، ورزش های منظم انجام دهید و هورمون های خود را توسط آزمایش خون کنترل کنید.

برای خواندن ادامه مقاله اینجا کلیک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هشت =