در این مقاله سعی شده است در مورد نکاتی که لازم است شما به عنوان فردی که می خواهید از کرایولیپولیز جهت لاغری خود استفاده کنید، بدانید اطلاعاتی داده شود.

کرایولیپولیز بازو

-نکته نود و هفتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

97.نقش ماساژ لاغری بعد از کرایولیپولیز نسبتا مهم است.

نیازی نیست شما به یک مکان ماساژ بروید و ساعت زیادی ماساژ بگیرید بلکه کافی است یک دستگاه ماساژور برقی دستی تهیه کنید و روزانه چند مرتبه روی محل کرایو شده را ماساژ دهید.

ماساژ ناحیه کرایو شده به افزایش جریان خون و بهبود جریان سیستم لنفاوی ناحیه کمک می کند و نتایج لاغری با کرایولیپولیز را افزایش می دهد.

-نکته نود و هشتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

98.ناحیه بازو جز مناطقی است که چربی های سر سختی دارد و بزرگ شدن بازوها منجر به زشت شدن بازوها می شود و این بزرگ شدن تاثیر منفی زیادی در زیبایی اندام دارد که این شکل در خانم ها بیشتر است و چربی های بازو با ورزش شدید و حتی رژیم های غذایی سر سخت از بین نمی رود.

و در این افراد بهتر است حتما از کرایولیپولیز جهت از بین بردن چربی های موضعی بازو استفاده شود.

و ویژگی مثبتی که کرایو بازو نسبت به تکنیک های لاغری دیگر برای بازو دارد این است که پوست آن ناحیه دچار شلی هم نمی شود.

ولی اگر بازوی شما بزرگ است حتما بعد از 2 ماه جلسه بعدی کرایو را تکرار کنید و زودتر از این زمان کرایولیپولیز نکنید.

بعضی از قسمت های بازو را نمی توان کرایولیپولیز کرد و کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی کرایولیپولیز در تهران به شما پیشنهاد می کند که مناطقی از بازوها که امکان کرایو ندارد را بهتر است مزوتراپی لاغری انجام دهید.

مزوتراپی لاغری در کنار کرایولیپولیز مکمل بسیار مناسبی برای لاغر شدن و کوچک شدن بازوها است.

مزوتراپی لاغری شامل تزریق کوکتل های ویژه چربی سوزی و انتقال سلول های چربی به کبد و کلیه است و توجه داشته باشید که برای گرفتن نتایج بسیار خوب از مزوتراپی لاغری حتما داروهایی که استفاده می کنید با کیفیت باشند و دوز تزریقی که انجام می دهید مناسب باشد.

کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی مزوتراپی لاغری مفتخر است که از بهترین برندهای مزوتراپی لاغری در دنیا استفاده می کند و این برندها مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) و وزارت بهداشت ایران است و نه تنها عازضه ای ندارد، نتایج بسیار سودمندی در لاغری بازوها دارد.

افرادی که از کرایولیپولیز لاغری برای بازوها استفاده کرده اند بهتر است بعد از گذشت 3 هفته از جلسه کرایولیپولیز خود تحت درمان رادیوفرکانسی لاغری قرار گیرند.

و حداقل 8 جلسه این تکنیک را انجام دهند.

ویژگی رادیوفرکانسی لاغری در این است که نه تنها چربی های موضعی بازو را از بین می برد، بلکه باعث سفت شدن پوست ناحیه بازوها می شود.

ولی باید فواصلی بین جلسات مزوتراپی لاغری و رادیوفرکانسی لاغری باشد که پزشک شما تعیین می کند.

و افرادی که هم از کرایولیپولیز و هم مزوتراپی به صورت ترکیبی استفاده می کنند حتما باید روزانه آب زیادی مصرف کنند و مدام بدن خود را هیدراته نگه دارید.

-نکته نود و نهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

99.اگر کرایولیپولیز بازو انجام داده اید به شما پیشنهاد می کنیم که حداقل 2 هفته تمرینات بازو را انجام ندهید و اگر تحت ورزش هستید و تمرینات با وزنه را در برنامه ورزشی خود دارید، بهتر است از وزنه های کم استفاده کنید.

زیرا در حال حاضر شما نیاز به از بین بردن چربی ها دارید و نیازی به سفت شدن عضلات بازو نیست.

کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری با کرایولیپولیز به شما عزیزانی که جهت لاغری بازوها با کرایولیپولیز مراجعه می کنید، تمرینات ویژه عضلات را در صورت لزوم ارائه می دهد.

-نکته صدم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

100.شما می توانید بعد از کرایولیپولیز از ورزش هایی همچون یوگا بهره ببرید.

حرکات کششی در ورزش یوگا بسیار زیاد است و تمرینات کششی به بهبود جریان خون و بهبود عملکرد غدد داخلی کمک می کند و بر خلاف تصور اکثر افراد یوگا نقش مهمی در کاهش سایز بدن دارد.

و به تناسب اندام کمک می کند و اگر فردی هستید که اضافه وزن بالای 7 کیلوگرم دارید و نیاز به لاغری دارید، در کنار کرایولیپولیز حداقل هفته ای 2 جلسه از یوگا بهره ببرید.

و مطمئن باشید یوگا برای شما با این مشخصات فیزیکی بسیار سودمندتر از ورزشی همچون بدنسازی است.

-نکته صد و یکم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

101.اگر بعد از کرایولیپولیز احساس کمی درد و کوفتگی در ناحیه کرایولیپولیز داشتید، نگران نباشید.

مقداری اندک درد در ناحیه کرایو شده تا 1 هفته کاملا طبیعی است.

و اکثر افراد این درد را هم ندارند ولی تعداد معدودی دارند و نیاز به مصرف داروی مسکنی نیست، زیرا این میزان درد بسیار اندک است.

و اگر با ماساژ آن ناحیه درد شما بیشتر می شود، بهتر است ماساژ ملایم تری بدهید و یا زمان ماساژ خود را کمتر کنید.

و علت کمی درد به خاطر وکیوم دستگاه است زیرا آن ناحیه حداقل 45 دقیقه تحت وکیوم قرار گرفته است و این مقدار درد و کوفتگی کاملا طبیعی است.

-نکته صد و دوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

102.توجه داشته باشید که با هر جلسه کرایولیپولیز، 30 درصد سلول های چربی شما از بین می رود و افراد بسیاری گمان می کنند که با این روش شکمی صاف بدست می آورند.

شما می توانید به شکمی کاملا صاف دست یابید در صورتی که همراه با کرایولیپولیز از پزشک خود یک برنامه رژیم غذایی مناسب با شرایط خود و یک برنامه ورزش منظم و روزانه دریافت کنید و هر چه تعداد جلسات کرایولیپولیز بیشتر می شود، کاهش سایز شما بیشتر می شود.

برای خواندن ادامه مقاله اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهارده =