افراد زیادی از جامعه امروزی با مشکل چربی های موضعی مواجه هستند.

و با وجود رژیم های سرخت و مداوم و ورزش های سنگین و کالری سوز همچنان با مشکل چاقی موضعی در ناحیه شکم ، پهلوها و رانها مواجه هستند ولی برای حل این مشکل ، در این مقاله سعی شده است که 1000 نکته سودمند در مورد لاغری با کرایولیپولیز و آشنایی با فریز کردن چربی ها و در کنار آن روش های سودمند دیگر جهت نتایج بهتر کرایولیپولیز لاغری ارائه شود.

 

کرایولیپولیز

-نکته اول در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

1.انجام ورزش های هوازی همچون پیاده روی سریع و در صورت داشتن تردمیل در منزل روزانه تردمیل با سرعت راه رفتن سریع بدون دادن شیب به دستگاه و دوچرخه سواری در فضای باز یا دوچرخه ثابت در منزل به مدت 30 دقیقه کمک بسیاری به بهبود نتایج لاغری موضعی با کرایولیپولیز می کند.

-نکته دوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

2.ماساژ لاغری موضعی توسط یک ماساژور حرفه ای توسط دست و یا توسط یک دستگاه ویبراتور برقی در نواحی که تحت کرایولیپولیز قرار گرفته است به افزایش نتایج لاغری کمک می کند.

سعی کنید در روز با یک برنامه منظم در وعده های مشخص حداقل 5 دقیقه ناحیه کرایو شده را به صورت ملایم ماساژ دهید.

در صورتی که هنگام ماساژ ناحیه کرایو شده درد کمی داشتید طبیعی است و هیچ مشکلی ندارد.

-نکته سوم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

3.مصرف روزانه آب به مقدار زیاد و در فواصل مختلف کمک زیادی به هیدراته کردن بدن شما می کند.

و بعد از هر نوع تکنیک موضعی لاغری به خصوص کرایولیپولیز حتما باید بدن خود را به منظور بهبود جریان خون بدن و افزایش دفع مواد زاید و سموم و افزایش جریان لنفاوی در بدن هیدراته نگه دارید.

توصیه کلینیک رسپینا به مراجعه کنندگان جهت لاغری با کرایولیپولیز مصرف روزانه 10 لیوان آب با فواصل 1 ساعته است.

و می توانید مقداری لیمو ترش به آب مصرفی خود اضافه کنید.

-نکته چهارم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

4.بهتر است تا 2 هفته بعد از کرایولیپولیز ناحیه شکم و پهلو تمرینات قدرتی مربوط به شکم و پهلوها را انجام ندهید ولی اگر مناطق دیگر همچون پشت و یا بازوها و یا رانها را کرایو کردید مشکلی ندارد.

ولی بهتر است بعد از 2 هفته از کرایولیپولیز شکم تمرینات عضلات شکم همچون دراز و نشست و یا تمرینات شکم با دستگاه را شروع کنید زیرا یکی از علت های بد شکل شدن و شلی ناحیه شکم، ضعف عضلات شکم و پهلو است.

-نکته پنجم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

5.حتما روزانه حداقل 2 تا 3 واحد میوه مصرف کنید زیرا مصرف میوه ها به حرکات روده شما کمک می کند و به کاهش وزن و سایز شما و سلامتی بدن شما بسیار کمک می کند ولی سعی کنید میوه ها را صبح مصرف کنید؛ به خاطر قندی که در میوه ها است از مصرف آنها از ساعت 6 بعد از ظهر به بعد پرهیز کنید و متاسفانه اکثر افراد شب ها میوه مصرف می کنند.

پیشنهاد کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری، مصرف میوه ها بعد از جلسه کرایولیپولیز در صبح ها است.

 

-نکته ششم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

6.مصرف مواد کافئین دار خود را به منظور نتیجه بهتر از کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها را کم کنید.

همان طور که می دانید کافئین جز مواد چربی سوز است و به افزایش جریان خون بدن شما کمک می کند و حتی یکی از مواد موثر در مزوتراپی لاغری ، کافئین است و حتی به ورزشکاران توصیه می شود که در جلسه ورزش خود قهوه مصرف کنند.

ولی به دلیل هیدراته کردن مواد کافئین دار همچون نسکافه، قهوه و کاپوچینو پیشنهاد می شود افرادی که کرایولیپولیز انجام می دهند باید مصرف مواد کافئین دار خود را کم کنند و تنها نوشیدنی کافئین دار که مناسب است چای سبز است.

-نکته هفتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

7.سه هفته بعد از جلسه کرایولیپولیز می توانید از تکنیک های لاغری دیگری همچون رادیوفرکانسی لاغری یا مزوتراپی لاغری جهت افزایش نتایج لاغری استفاده کنید.

کلینیک رسپینا مجهز به قوی ترین دستگاه رادیوفرکانسی مونوپلار لاغری است که با استفاده از این تکنیک در فواصل جلسه ای 2 هفته ای و هر جلسه 45 دقیقه علاوه بر از بین رفتن چربی های بیشتر موضع تحت درمان پوست ناحیه مورد نظر هم سفت می شود و این مسئله کمک به سزایی به افرادی که چاقی موضعی دارند می کند زیرا افرادی که چاقی موضعی مخصوصا در زمان طولانی دارند،  کلاژن و الاستین پوست آنها ضعیف تر است و نیاز بیشتری به کلاژن والاستین دارند.

مزوتراپی لاغری هم به دلیل هدف قرار دادن چربی های ناحیه مورد نظر و سفت کردن پوست ناحیه مورد نظر نتایج موثرتری در لاغری و سفت شدن پوست دارد.

-نکته هشتم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

8.شما بعد از 3 ماه از جلسه کرایولیپولیز می توانید مجددا کرایولیپولیز انجام دهید.

متاسفانه بسیاری از مراکز لاغری بعد از یک ماه به مراجعین خود پیشنهاد کرایولیپولیز مجدد را می دهند ولی این عمل بسیار اشتباه است و در آمریکا که مهد کرایولیپولیز دنیا است، به همه مراجعین گفته می شود که بعد از 3 ماه جهت کرایولیپولیز مجدد مراجعه کنند و زودتر مراجعه نشود.

کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری با کرایولیپولیز به مراجعین هم همین پیشنهاد را می کند زیرا سلول های چربی بعد از 2 تا 3 هفته شروع به تخریب می کنند و دفع سلول های چربی از بدن توسط کرایولیپولیز بسیار آهسته است و حدود 90 روز زمان می برد و اگر فردی زودتر از این زمان کرایولیپولیز کند یک فشار اضافی روی بدن خود اعمال کرده است که اصلا نیاز به این مسئله نیست.

-نکته نهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

9.فتق ناف درگیری است که به دلیل نقص جدار شکمی است و باعث بیرون زدگی ناف می شود و این درگیری به صورت ژنتیکی در نوزادان و در بزرگسالان هم به صورت اکتسابی ایجاد می شود.

و این درگیری در خانم ها نسبت به آقایان شایع تر است و بیشتر در افراد چاق و همراه با بارداری های متعدد رخ می دهد.

و این گونه افراد نمی توانند در ناحیه شکم برای لاغری موضعی از کرایولیپولیزاستفاده کنند چون باعث آسیب بیشتر این ناحیه می شود.

و بهتر است این افراد جهت معاینه و درمان به یک جراح مراجعه کنند.

-نکته دهم در مورد لاغری با کرایولیپولیز و فریز کردن چربی ها در کلینیک رسپینا:

10.هنگامی که صحبت از فریز کردن چربی ها در دمای منفی 10 درجه می شود، اکثرا مراجعین نگران آسیب دیدن اجزای دیگر بدن به دلیل سرما هستند.

ولی کلینیک رسپینا به عنوان مرکز تخصصی لاغری شکم با کرایولیپولیز به شما مراجعین این اطمینان را می دهد که تنها سلول هایی از بدن که به سرما حساس هستند و با سرمای زیاد آسیب می بینند سلول های چربی هستند و به هیچ وجه سلول های عصبی آسیب نمی بینند و پوست فرد هم توسط پد آنتی فریز تخصصی محافظت می شود و به هیچ وجه آسیب نمی بیند .

برای خواندن ادامه مقاله اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =