توجه داشته باشید که  ورزش بوکس یکی ازبهترین ها است با آن می توانید روند چربی سوزی سریع را شروع کنید و لاغر شوید مخصوصا چربی های شکم و پهلو را با این ورزش از بین ببرید لازم نیست یک ورزشکار حرفه ای بوکس شوید کافی است برخی از حرکات این ورزش را صحیح و درست انجام دهید و چربی سوزی کنید و عضلات شکم خود را تقویت کنید . می دانید که بوکسورها معمولا بسیار قدرتمند هستند و زندگی خود را صرف ورزش و تمرین می کنند , حال فرقی ندارد که این ورزش را برای کسب مدال انجام دهید یا اینکه بخواهید آن را در اوقات فراغت در باشگاه بیاموزید ، در هر حال باید سختی های آن را تحمل کنید

برای لاغری موضعی و کاهش سایز سریع کلیک کنید.

حمله در ورزش بوکس و کاهش سایز سریع

میدانید که مشت زدن  یکی از مهم ترین حرکات در بوکس است و این مشت را می توان در حالت ایستاده و ثابت به سمت حریف پرت کرد و حتی ضعیف ترین مشت ها هم می تواند برای شما زمان بخرد و حریف را کمی خسته کند و بعضی از مبارزان مشت های بسیار قوی دارند اما بعضی دیگر در این مقوله ضعیف تر هستند و افرادی که مشت زنی بیش از حد قوی ندارند، باید به فکر حفظ فاصله مناسب با حریف باشند کراس به مشت و ضربه ای در بوکس گفته می شود که با پشت دست می آید. قدرت این مشت ها تا حد زیادی به استقامت شما بستگی دارد.

بوکسور باید سعی کند که در کوتاه ترین زمان، قوی ترین مشت ها را به سمت حریف پرتاب کند و می توانید در بین مشت های معمولی چند کراس را نیز همراه کنید. باید بدانید که حرکت قلاب در بوکس همان مشت از بقل می باشد و گاهی اوقات این تکنیک به قدری قوی است که می تواند حریف را زمین بزند یا اینکه باعث شود او را ناک اوت کندباید گفت پانچ قیچی به سمت بالا از پایین معمولا زمانی استفاده می شود که سر حریف به بدن شما نزدیک باشد.

این پانچ کمی خطرناک است و برای انجام آن باید تعادل کافی داشته باشید معمولا دست به سمت بالا قدرت کافی را از کمر بوکسور می گیرد و این پانچ کمی گسترده و خطرناک است و باید آن را در زمان مناسب انجام دهید و اگر فاصله خود را حفظ کنید، راحت تر می توانید جلوی این ضربه را بگیرید در همه ی این حرکات به سرعت کالری می سوزانید و وزن کم می کنیدو لاغر می شوید و عضلات خود راهم تقویت می کنید .

دفاع  و ورزش بوکس:

دفاع د ربوکس بسیار جذاب و پر تحرک است اگر کمی پانچ خود را بلرزانید و جهت ان را تغییر دهید، می تواند شگرد خوبی محسوب شود. این حرکت باسن و شانه های شما را نیز درگیر می کند برای اینکه ضربه به شما برخورد نکند، سرتان را کمی پایین بگیرد و زانوهایتان را خم کنید که این کار باعث می شود تا حریف کمی سردرگم شود.

برای اینکه بتوانید به طور موثر پانچ را مغلوب کنید نیاز دارید که روی شانه و بازوهای خود کار کنید و کمی دست های خود را بالاتر بگیرید تا بتوانید حرکت حریف را به راحتی مغلوب کنید. در همه ی این حرکات به سرعت کالری می سوزانید  و التبه که عضلات خودرا هم تقویت می کنید و این یعنی لاغر شدن با بهترین نتیجه ی ممکن و محال است که اگراینگونه لاغر کنید باز چاقی به سمت تان برگردد . داشتن مربی و مشورت با فردی مجرب را فراموش نکنید .

ورزش بوکس و حرکت اسکیپ :

اسکیپ یکی از حرکاتی است که کالری زیادی می سوزاند و باعث می شود که چربی سوزی کنید و به سرعت لاغر کنید و با چربی های مقاوم خداحافظی کنید .

ورزش بوکس و بشین پاشو :

اگر ورزشکار باشید می دانید که بشین پاشو یکی از حرکات پایه ای می باشد اما یک تمرین ضروری است که می توانید ان را به یک روتین تمرینی روزانه تبدیل کنید و قدرت مرکز بدن شما باعث می شود که قلب قوی تری داشته باشید و در بوکس بهتر از قبل فعالیت کنید حتما حرکات بشین پاشو را با دقت کافی انجام دهید تا بتوانید از تاثیرات آن لذت کافی را ببرید و حرکاتی مثل پانچ نیز همراه با بشین پاشو می تواند باعث شود که بدن شما استحکام بیشتری داشته باشد و به سرعت چربی سوزی کنید

ورزش بوکس و پرس شانه :

می دانید که انجام بوکس به حد زیادی به قدرت شانه های شما وابسته است پرس شانه یکی از عالی ترین راه ها برای ساخت عضلات و افزایش استقامت می باشد که اگرچه که وزنه های آزاد برای این تمرین ایده آل هستند، اما می توانید وزنه های دیگر را نیز به عنوان جایگزین انتخاب کنید و برای اینکه به یک بوکسور حرفه ای تبدیل شوید، باید زمان زیادی از زندگی خود را صرف سخت کار کردن کنید و تکرار کردن این تمرین ها می تواند به ساخت عضلات قدرتمند کمک کند و این تمرین ها را می توانید با طیف وسیعی از حرکات بالاتنه همراه کنید، اما به یاد داشته باشید که انجام حرکالتی مثل پرس شانه و پانچ ضربه ای می تواند جزء پایه ای ترین حرکات شما باشد

ورزش بوکس و پلانک :

پلانک معمولا بسیار سخت است ولی بدون شک یکی از تاثیرگزارترین آنها نیز است؛ پلانک تمرینی است که روی مرکز بدن شما تمرکز می کند و اما اهمیت این تمرین برای بوکسورها هنوز به اندازه کافی روشن نشده است اگر بخواهیم از دید زیبایی شناسی اندام به این مسئله نگاه کنیم، باید از تمرینی مثل پلانک شروع کنید و می توانید آن را با تمریناتی مثل کرانچ یا بشین پاشو همراه کنید این تمرین به شما کمک می کند که قدرت لازم را در این قسمت به دست بیاورید و تاثیر آن را در کوتاه مدت ببینید.

ورزش بوکس و حرکت اسکوات:

این حرکت همانطور که میدانید  یکی از حرکات کلیدی برای افزایش قدرت در پایین تنه می باشد و بوکسورها باید روی پاهای خود نیز به خوبی کار کنند و اسکات همچنین می تواند به چابکی شما نیز کمک کنداین حرکت بسیار سنگین است و کالری سوزی می کند .باید بدانید که بوکس ورزشی است که نه تنها بازوهای شما را درگیر می کند، بلکه پاهای شما نیز در این ورزش نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و شاید در نگاه اول این ورزش ساده به نظر برسد اما استایل ها و حرکات مختلفی را می توانید در آن اعمال کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *