برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام در این مقاله برایتان شرح می دهیم که چگونه می توانید با کم غذاخوردن نه تنها احساس گرسنگی نکنید بلکه به راحتی و در سلامت کامل وزن کم کنید و لاغر شوید . با مقاله ی امروز همراه شوید .

لاغری و تناسب اندام– نکات مهم :

لاغری و تناسب اندام
لاغری و تناسب اندام-کلینیک رسپینا

ممکن است غیرممکن به نظر برسد اما در واقع چندین راهکار برای کاهش کالری دریافتی وجود دارد بدون اینکه احساس کنید گرسنه اید. در اینجا چند ترفند موثر برای شروع آورده شده است .

با افراد کم اشتها غذا بخورید :

 

همواره توجه کنید برای لاغری و تناسب اندام که هنگامی که مجبور به خوردن غذا در خارج از خانه هستید اغلب کنترل کمی و کیفی غذا دشوارتر است. در واقع ، وقتی قادر به رعایت رژیم غذایی معمول خود نباشید ، این وضعیت می تواند منجر به اضطراب و بدخلقی شود . به همین دلیل است که ما به شما توصیه می کنیم در کنار سایر افرادی که مانند شما غذا می خورند بنشینید. این امر عمدتا برای این است که بتوانید کمتر غذا بخورید و گرسنه نباشید. نزدیک بودن به این افراد به شما کمک می کند تا راحتتر با این وضعیت روبرو شوید.

دوری از غذاهای وسوسه انگیز:

برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام اگر غذاهای چاق کننده و وسوسه انگیز را مدام پیش رو داشته باشید صد در صد به سراغ ان ها خواهید رفت یکی از روش های کم غذا خوردن بدون گرسنگی دوری از غذاهایی است که می تواند وسوسه انگیز باشد. اگر از چشم دور باشند ، کمتر رژیم شما را خراب می کنند این شاید ابتدایی ترین توصیه ای باشد که دریافت کرده اید اما بهترین قسمت این است که کار می کند

بنابراین آن را بخاطر بسپارید: دور از چشم ، دور از دهان برخی تحقیقات در این باره نشان داد که وزن افرادی که همیشه به تنقلات دسترسی دارند تقریباً یک پوند و نیم بیشتر از کسانی که در اطراف خود تنقلات ندارند به همین دلیل است که در صورت نیاز به میان وعده ، باید غذای سالم و مفید را در اطراف خود نگه دارید. این به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید و گرسنه نباشید.

لاغری و تناسب اندام برای خودتان پاداش در نظر بگیرید :

 

سعی کنید زیاده روی را ترک کنید . به عنوان مثال ، شما می توانید به خود پاداش دهید و دسرها و سایر خوراکی ها را گاه به گاه و به میزان متوسط ​​بخورید احتمال به خطر افتادن هدف شما در لحظه شروع گرفتن رژیم و تغذیه سالم است ، این به این دلیل است که قصد شما برای تغییر عادت های شما تبدیل به شکنجه و در نتیجه کوتاه مدت می شود.همانطور که مشاهده کردید، یافتن راهی برای انجام ساده ترین تغییرات ممکن و ایجاد احساس خوب برای ادامه کار در خود مهم است . اغلب اوقات، مردم فکر می کنند که برای کاهش وزن باید از گرسنگی بمیرند.

با این حال ، این کاملاً برعکس است ، تنها کاری که شما باید انجام دهید خوردن غذای با کیفیت مناسب و فعال بودن است خوب است که مثلا فعالیت بدنی خود را تا چهار روز در هفته افزایش دهید تا بتوانید غذای بیشتری بخورید. شما به زودی متوجه خواهید شد که چگونه شروع به کاهش وزن می کنید ، اگر این روال را دنبال کنید به طور قابل توجهی انگیزه می گیرید. فعالیت بدنی یکی از بهترین ابزارها برای بهبود تناسب اندام است و این یک واقعیت ثابت شده است.

توجه به اندازه و رنگ ظروف مصرفی :

 

برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام خوب است بدانید که هرچه بشقاب بزرگتر باشد ، بیشتر در آن می ریزید و بدون اینکه حتی متوجه شوید ، بیشتر می خورید. یک بشقاب کوچکتر پر کنید و تا حدی مغز خود را گول بزنید. از این رو ، فریب مغز به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید بدون اینکه احساس کنید گرسنه اید بنابراین سعی کنید از بشقاب های بزرگ استفاده نکنید. همچنین ، مقدار کمی غذا را در یک کاسه سنگین سرو کنید زیرا به شما این تصور را می دهد که شما بیش از حد واقعی غذا می خورید در مورد رنگ ها ، توصیه می کنیم از بشقاب هایی با رنگ متضاد با غذایی که روی آنها می گذارید استفاده کنید . این نیز برای فریب مغز است در ضمن ، به خاطر داشته باشید که رنگ های قرمز و زرد باعث سریع غذا خوردن می شوند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که رنگ های متضاد ذکر شده در بالا آرامش بخش هستند.

سعی کنید درطول روز اب بیشتری بنوشید :

 

یک روش برای کم خوری  نوشیدن یک لیوان بزرگ آب قبل از هر وعده غذایی است که باعث لاغری و تناسب اندام می شود. این باعث می شود احساس سیری بیشتری داشته باشید و در نتیجه موادی را که هنگام تلاش برای کاهش وزن به شما سختی می دهند ، آرام کنید . گاهی اوقات نوشیدن آب به هنگام اشتیاق یا تمایل به غذا خوردن نیز کمک می کند. این راهی برای فریب مغز است. البته ، آب را به مقدار زیاد ننوشید.

به اندازه ی غذایی مصرفی خود دقت کنید :

 

برای رسیدن سریع به لاغری و تناسب اندام به مقدار مصرفی غذای خورد در هر وعده دقت کنید . کارد و چنگال همچنین می تواند میزان مصرف شما در هر لقمه را تعیین کند ، همانطور که ظروف غذاخوری که استفاده می کنید روی اندازه وعده هایی که می خورید تأثیر دارد در حقیقت اگر این توصیه را انجام دهید می توانید کمتر غذا بخورید و گرسنه نباشید. این راهی برای فریب مغز شما است. منطقی است زیرا هنگام استفاده از کارد و چنگال کوچکتر آهسته تر و مقادیر کمتری غذا می خورید به خاطر داشته باشید که جویدن بسیار مهم است. در واقع ، باید هر لقمه را حداقل بیست بار بجوید.

اگر دقت کرده باشید ممکن است کمتر غذا بخورید و احساس گرسنه نکنید. همچنین متوجه خواهید شد که چقدر زود و بدون تلاش زیاد شروع به کاهش وزن می کنید هر چند به یاد داشته باشید فعالیت بدنی منظم یک امر ضروری است . زیرا ورزش و تحرک به همراه کم خوردن ومتعادل خوردن سبب کاهش چربی ها  و شکل گیری هم زمان عضلات می شود می دانید که عضلات با از بین رفتن چربی های مزاحم نمایان می شوند پس تحرک و ورزش را فراموش نکنید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *