باید بدانید که لاغری با روش مزوتراپی یکی از روش های سالم و بی خطر برای از بین بدن چربی های مقاوم است می دانید که مزوتراپی شامل تزریقات کوچکی از مواد آلی، معدنی و آنزیمی باشد که برای حل کردن بافت چربی موضعی مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش بسیار موثر است. درمان از یک سری تزریق های کوچک به بافت های چربی موضعی تشکیل شده است .

با لاغری با روش مزوتراپی می‌توان چربی شکم، چربی‌های موضعی کنار ران و پهلو و غبغب را از بین برد. مزوتراپی برای لاغری یک کاربرد نسبتاً رایج برای کاهش وزن است. مزوتراپی لاغری برای کمک به روند کاهش وزن با اصلاح سلول‌های چربی در ناحیه مورد نظر استفاده می‌شود. ظاهراً این روش مانع از تجمع چربی می‌شود و همچنين چربی موجود در بدن را تحریک می‌کند تا از بدن دفع شود و براي بدن به‌عنوان سوخت از طريق متابوليسم استفاده شود. به نظر می‌رسد که در مزوتراپی لاغری کاهش وزن و مقابله با افزایش وزن بدن هم‌زمان به دست می‌آید.

لاغری با روش مزوتراپی

پاسخ به سوالات رایج درباره ی مزوتراپی :

چربی های مقاوم کدام قسمت های بدن را می توان با مزوتراپی از بین برد ؟

باید بدانید که تقریباً هر ناحیه که دارای چربی است را می توان درمان کرد، از جمله زیر چشم و چانه ، بازوها ، قفسه سینه ، شکم ، پهلوها ی بزرگ ، باسن و ران. سلولیت هم که می دانید با مزوتراپی  قابل درمان است.

تعداد جلسات درمانی با مزوتراپی چند جلسه است ؟

باید گفت در هر منظقه از یک  تا ده جلسه درمان. بسته به منطقه مورد نظر و اهداف درمانی ، تعداد آنها متفاوت خواهد بود.

لاغری با روش مزوتراپی

آیا لاغری با روش مزوتراپی درد هم دارد ؟

شاید برایتان سوال شود که مزوتراپی و تزریق درد هم دارد . باید گفت از آنجا که علاوه بر بی حسی موضعی قوی از سوزن های کوچک و نازک استفاده می شود (شبیه سوزن های طب سوزنی) ، اکثر بیماران متوجه تزریق نمی شوند.

ایا مزوتراپی روشی بی خطر و ایمن است ؟

در پاسخ باید گفت در چندین سال گذشته ، بسیاری از پزشکان  در سراسر جهان  از مزوتراپی در کارهای خود برای اهداف مختلفی استفاده کرده اند ، از جمله کاهش وزن ، کاهش وزن هدفمند و نقطه ای ، رفع سلولیت، ریزش مو ، رفع چین و چروک و صدمات ورزشی. تاکنون هیچ نتیجه منفی در مقالات پزشکی گزارش نشده است.

عملکرد مزوتراپی چگونه است ؟

شاید برایتان سوال باشد که مزوتراپی چکونه به کاهش چربی های مقاوم کمک می کنند . در داروهای مورد استفاده در مزوتراپی به طور طبیعی پروتئین ها و آنزیم هایی وجود دارند که غشای سلول چربی و ساختارهای آن را تجزیه می کند و چربی ها را در کنار هم نگه می دارد. چربی از بین رفته سپس توسط بدن متابولیزه می شود و بعضی از آنها مجدداً توسط کبد استفاده می شوند ، برخی متابولیت ها توسط سلولهای دیگر هضم می شوند و بقیه توسط کلیه ها دفع می شوند. در طی یک سری از جلسلت درمانی با فواصل هفتگی تا ماهانه ، چندین لایه چربی از بین می رود سلولیت توسط باندهای بافت پیوندی ایجاد شده است که پوست را نگه می دارند و چربی را به دام می اندازند و بنابراین اثر پوست پرتقالی شدن ایجاد می کنند. در فرمول سلولیت ، داروهای مورد استفاده به از بین بردن باند بافت همبند و ذوب چربی به دام افتاده کمک می کند و ظاهری صاف و یک دست ایجاد می کند.

بعد از تزریق احساس درد و مشکلی خواهید داشت یا خیر؟

مزوتراپی

بعد از تزریق بیشتر بیماران در منطقه تحت درمان احساس درد ، گرما و تورم خواهند کرد. این معمولاً یک تاپنج روز طول می کشد. اکثر بیماران نیازی به مصرف هیچگونه داروی ضد درد ندارند ، اما در صورت نیاز معمولاً استامینوفن کافی است.

آیا بعد از مزوتراپی نیاز به استراحت و مرخصی گرفتن هست یا خیر :؟

در پاسخ باید گفت خیر نیازی نیست این روش تقریباً بدون نقاهت است و بیشتر بیماران می توانند در همان روز یا روز بعد به کار خود برگردند. انتظار می رود که بیماران بتوانند فعالیتهای روزمره عادی از جمله ورزش خود را از سر بگیرند یکی از مزیت های مزوتراپی همین است .

بعد از مزوتراپی نیاز به رژیم غذایی خاصی هست یا خیر ؟

خوب است بدانید که هیچ رژیم غذایی خاصی لازم نیست. یک رژیم غذایی کم نمک برای محدود کردن تورم بعد از درمان توصیه می شود. همچنین به بیماران توصیه می شود روزانه ۶-۱۰ لیوان مایعات بنوشند تا چربی های شکسته شده را سریعتر دفع کنند.

مزوتراپی مناسب چه سنینی است ؟

خوب است بدانید که بزرگسالان بین ۱۸ تا ۷۵ سال و خوب از نظر سلامتی ، کاندیدای مزوتراپی برای کاهش وزن ، کاهش وزن نقطه ای و کاهش سلولیت هستند .

محدودیت مزوتراپی برای چه کسانی است ؟

حتما توجه کنید که بیمارانی که باردار هستند و یا شیر می دهند ، بیماران مبتلا به دیابت کنترل نشده ، هرگونه سرطان فعال ، هرگونه عفونت فعال یا بیماری پوستی یا هرکسی که سیستم ایمنی سرکوب شده داشته باشد ، نباید مزوتراپی انجام دهد. بیماران با سابقه سكته مغزی ، بیماری های قلبی ، دیابت كنترل شده یا لخته شدن خون باید قبل از انجام عمل با پزشك اصلی خود مشورت كنند .

آیا نتیجه ی حاصله از مزوتراپی دائمی است ؟

باید بدانید که نتایج مزوتراپی در سایز و نه در وزن بررسی می شود. اگرچه بیماران چند کیلو وزن خود را از دست می دهند ، اما اکثر بیماران به طور متوسط به ​​اندازه یک الی سه سایز شلوار را از دست می دهند. نتایج به بیمار بستگی دارد. برای سلولیت کاهش چربی وجود دارد و همچنین پوست به طور قابل ملاحظه ای ظاهری صاف تر پیدا می کند. تا زمانی که فرد یک رژیم غذایی سالم و متعادل داشته باشد و ورزش کند ، کاهش چربی دائمی خواهد بود.

هزینه ی مزوتراپی چقدر است ؟

باید توجه داشته باشید که هزینه مزوتراپی بستگی به مناطق تحت درمان و تعداد جلسات مورد نیاز دارد. با مشاوره حضوری پزشک تان قادر خواهد بود تقریباً تعداد سرنگ های لازم برای دستیابی به نتایج مورد نظر برای شما را تعیین کند. این می تواند هزینه کلی را تعیین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *